Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) Varoz válasza marec1122 (#34200) üzenetére


Varoz
őstag

Na viszont ezt a megnyilvánulást se szeretem. Vegyél vissza! Elhiheted, hogy elég érdekes kérdés volt és nézd el neki a poént. Nem lehet egy szavad se, mert készségesen válaszolt. :U

#34202
Az a baj, hogy ez most EarL-re pont nem igaz. Másra nem mondok semmit, de most rá ez nem igaz.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34202) marec1122 válasza Varoz (#34201) üzenetére


marec1122
senior tag

én csak azt nem értem és nem is nézem el hogy miért kell az érdeklődőt rugdosni mielőtt értelmes választ adna. tipikus működés nézd meg guglin avgy dögölj meg kalapban,táppénzen. én ezt a megnyilvánulást nem szeretem. mindenikek a maga keresztje.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#34203) #19617792 válasza marec1122 (#34200) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy: "hülye kérdésre hülye válasz." kettő: a trollkodás nem mindig ártó szándékú. illetve lehet befejezni a személyeskedést.

"Amúgy meg a első ati-m mind ezidáig nvidia kártyám volt.Gondoltam itt előb kapok választ mintha keresgélnék."

ez nem tudom hogy jött ki, mert egyszerűbb/gyorsabb rákeresni a hivatalos support oldalra, mint egy fórum egy topikjában megfogalmazni egy kérdést. de te érzed. amúgy köszönöm a kedvességed. egyébként nem fogok belefutni, mert ha nem elérhető az oldal, akkor várok vele. :P vagy megbízható alternatív forrásból szerzem be.

nálam meg fordítva van, ez az első nVidiam, mégis tudtam mit hol keressek.

"Sajnos a magadfajták úgy vannak vele hogy amit tudnak azt mindenikek tudni kell amit nem az meg nem is létezi. te még sosem kérdeztél meg semmit senkitől valószínűleg. de az is biztos hogy a google kitölti az életed :P EZ IS JOGOS ;]"

egy laikus, informatikához nem értő felhasználótól ez a kérdés elnézhető, hiszen nem ért hozzá. viszont aki egy informatikai (ráadásul Mo. vezető) fórumán már jóideje tartózkodik, az már szerzett némi tudást hardverekről, szoftverekről így talán elvárható, hogy az ilyen "alapvető" problémát meg tudja oldani.

[ Szerkesztve ]

(#34204) marec1122 válasza #19617792 (#34203) üzenetére


marec1122
senior tag

hülye kérdésre hülye válasz--> hülye kérdés az amit te evidensnek találsz más meg nem tud.
egyszerűbb/gyorsabb rákeresni--> itt megint biztos igazad van. angol tudás mértékében. nem?!
azonnal lehet befejezni a személyeskedést.-->szaladj moderátorért mindenképpen, remélem "trollkodik" picit veled.
megbízható alternatív forrásból szerzem be-->hát igen vannak helyek amelyekre rá van írva"ez egy megbízható forrás"

valószínű hogy sosem fogod megérteni az álláspontom vagy valahol csúnyán szívatnak és érted de itt vezeted le a feszkót. Nekem ez a vita amúgy ennyi. a választ köszönöm. ezen meg gondolkodj picit.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#34205) pckownz válasza marec1122 (#34200) üzenetére


pckownz
senior tag

Hallod, idejössz és oltod a népet? Ha egy kicsit is körbenéztél volna, ez egy OFF topic, és az eddigi 80ezer hsz alatt ugyan ilyen hangnem volt az egész topikban. Érdekes módon mindenki el tudta fogadni. Sőt, volt aki még segítséget sem kapott, csak trollkodást, mivel nem szakmai topik vagyunk, de ők sem "reagáltak" ilyen módon.

Amúgy mindösszesen 2 speciális kifejezést kellett volna összeillesztened, egy az emberek által alig ismert weboldal nagyon bonyolultan működő kereső mezőjébe:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#34206) Ł-IceRocK-Ł válasza #19617792 (#34203) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak lusták keresni és kész.
De még nekik áll feljebb, nem azonnal vga-s kérdések órája, sem driver topik, azaz még olvasni se tudnak.

ATI VGA TULAJOK BARÁTI KLUBJA

tessék felfogni és megérteni kedves betérők.

köszönjük

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34207) FireKeeper válasza marec1122 (#34202) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

veszel egy kártyát. a legújabb generációból ráadásul, szóval TUTI, hogy a hivatalos honlapon van hozzá driver. beírtam a gúgliba, hogy "HD 7850 driver", az első találat a hivatalos AMD weboldalra vitt. mégis mi a búbánatos fene gond lenne egy olyan driverrel, amit innen szedsz le? vírusos biztos nem lesz, és inkompatibilis sem.
még akkor teljesen oké a kérdésed, ha mondjuk valami ezer éves őskövülethez keresel drivert, amihez már nincs támogatás a hivatalos driverben. de ez egy totál új kártya kérem szépen.

részemről befejeztem a "vitát".

a személyeskedésedet meg kikérem magamnak. rohadtul nem ismersz :N

[ Szerkesztve ]

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34208) westcoastog


westcoastog
veterán

Látom még mindig hiszik páran hogy itt kemény szakmai véleménycsere folyik. :D
Ez a honnan lehet leszedni a drivert hozzá meg tényleg egy elég hülye kérdés. :)
Be kéne íratni a topikcímbe hogy kemény offolás van, no szakmai.

[ Szerkesztve ]

(#34209) #19617792 válasza marec1122 (#34204) üzenetére


#19617792
törölt tag

1. nekem is vannak/szoktak lenni bőven kérdéseim bármilyen témában. de ez most tényleg olyan volt, ami kicsit érdekes.
2. közhelyt mondok, az informatika nyelve az angol, így picike angoltudás csak ragadt rád a hardverek, szoftverek használatakor. így be lehet vetni azt problémamegoldáskor.
3. biztos. ;]

"vagy valahol csúnyán szívatnak és érted de itt vezeted le a feszkót."

IRL szoktak "szívatni" engem, avagy "trollkodni", de esetek zömében nem bántó szándékkal. hanem éppen ellenkezőleg, időnként nevelő szándék bújik meg. vagy csak hogy egyszerűen érezzem a törődést. mert ha letojnának egyesek magasról, akkor arra se méltatnának, hogy "beszóljanak". régen egyszerű volt engem felhúzni, dühöngésre bírni, de egyre inkább nehezebb. ignorálom, vagy nem veszem komolyan a sértéseket. sokszor nem éri meg a fáradtságot...

(#34210) Ł-IceRocK-Ł válasza westcoastog (#34208) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Azért szokott lenni szakmai is, amikor segítséget kérünk egymástól.

De nem így és nem egy alap drivert... :DDD

Fire: az ilyenekt szoktam kiütni egy jobb horoggal. Az a legjobb ütésem, ejj de jó is a boxing :D

[ Szerkesztve ]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34211) westcoastog válasza Ł-IceRocK-Ł (#34210) üzenetére


westcoastog
veterán

Igaz. :)

(#34212) F34R


F34R
nagyúr

Im back :DDD ugy latom volt egy kissebb osszezordules is....

mas : visszaterve ra nem is olyan rossz ez Trinity APU , igaz hogy nem roppant eros a cpu resze de csak nagy ritkan forgat olyan csomagot amivel mondjuk fel oraig bibelodik a rendszer (ilyenkor jol jonne a tobb mag/szal feldolgozas )

(#34213) #19617792 válasza F34R (#34212) üzenetére


#19617792
törölt tag

rá is világítottak, hogy mitől olyan a CPU része, amilyen. kicsit lassúak a cachek, az fogja vissza.

[ Szerkesztve ]

(#34214) Ł-IceRocK-Ł válasza F34R (#34212) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem volt itt semmi komoly :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34215) FireKeeper válasza #19617792 (#34213) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ettől eltekintve amúgy jó kis cucc. ha az ember nem támaszt extra elvárásokat, akár egy komolyabb videókareszt is ki tud hajtani. i5 2400 felett már az e-penis kategória van.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34216) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Vagy kell win ilyen-olyan edition, amiben van vga teljes drivercsomag. Bár azokkal is van nyűg. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34217) #19617792 válasza zoltanz (#34216) üzenetére


#19617792
törölt tag

mindben benne van a driver, és az update le is tölti a megfelelőket. igaz, kicsit régieket.

(#34218) zoltanz válasza #19617792 (#34217) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vanni van csak dxva nem megy (ebben nem vagyok biztos), meg Cuda. Opengl nincs aszem.
Update meg vagy megy vagy nem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34219) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

elmentem szétesni
szevasztok ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#34220) F34R válasza zoltanz (#34218) üzenetére


F34R
nagyúr

dxva mar nincs , win 8 -al mar csak evr mukodik. (meg amugy is regebbi kartyakon xp-n erdemes felette mar az elobb emlitett render jobb)
cuda az placebo , nvidia driver kell hozza (raadasul nalam nem is megy rendesen )
opengl-hez megint kell a display driver.
en reszemrol kerulnem a beepitett meghajtokat.

(#34219) Ł-IceRocK-Ł

ok de utanna alj ossze mert nem birsz visszajonni ;]

[ Szerkesztve ]

(#34221) F34R válasza FireKeeper (#34215) üzenetére


F34R
nagyúr

en is szemezek vele , nem tudom hol lehet a gt430-al szemben , a cpu reszet sem hozzavetoleg egy i3 540-hez . egy jol felszerelt matx deszka ala es fasza is lesz.
azt nem tudom hogy mivel bele van integralva a gpu mennyire erzekeny a hofokokra (szinte biztos hogy egy jobb hutes kell ra ) illetve /erzem most hulyeseget kerdezek / de az integralt vagy diszkret kartya halalozas a surubb ? ertsd : sose volt APU-m es nem is akarok hasznalni hozza masik kartyat , minden feladatot a 7660d latna el. Es nem utolso sorban jo lenne ha ez a foglalat (fm2) nem egy-ket evig marad fenn....

(#34222) zoltanz válasza F34R (#34220) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A Cuda-t én csak film lejátszásnál használtam, de nem volt gondom.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34223) FireKeeper válasza zoltanz (#34222) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

nem rossz a cuda, csak zárt, ami konkrétan kinyírja az egészet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34224) zoltanz válasza FireKeeper (#34223) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem teljesen, a fordítója meg van nyitva, tény hogy vannak jobb megoldások csak még nincsenek úgy elterjedve.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34225) #19617792 válasza FireKeeper (#34215) üzenetére


#19617792
törölt tag

én is ezért döntöttem úgy, hogy i5-2400 után sokévig no upgrade. mert hova. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34226) ittakary válasza #19617792 (#34225) üzenetére


ittakary
nagyúr

kb egyetértek :)

(#34227) F34R válasza ittakary (#34226) üzenetére


F34R
nagyúr

a kis sarkany sem upgradelget mostanaban :D

(#34228) ittakary válasza F34R (#34227) üzenetére


ittakary
nagyúr

nulla forintom van pillanatnyilag.

amúgy direkt ezért lett eladva a gép h ne legyen késztetés hogy "na még egy kevés ráköltés és kétszer jobb lesz"

(#34229) #19617792 válasza ittakary (#34226) üzenetére


#19617792
törölt tag

mondjuk ha valaki kidobna az ablakon egy i7-3770-et, akkor az ablak alá állnék, de nem venném meg. :DDD

(#34230) geprombolo válasza #19617792 (#34225) üzenetére


geprombolo
senior tag

Sok évig? Majd megkérdem jövőre, hogy letelt-e az a sok. :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#34231) westcoastog válasza #19617792 (#34229) üzenetére


westcoastog
veterán

jól elszarták az ivy-k kupak alatti pasztázását sajnos. :D
Szóval első dolgod lenne szétkapni a procit. :D

[ Szerkesztve ]

(#34232) FireKeeper válasza zoltanz (#34224) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

mondj egy céget, aki licenszeli :)

OpenCL, C++ AMP, HSA, nyílt szabványok. az intel is csak azért tudja életben tartani az x86-ot, mert a piac háromnegyedét uralja. azonban az NVIDA nincs ilyen pozícióban.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34233) #19617792 válasza FireKeeper (#34232) üzenetére


#19617792
törölt tag

itten van-e, van egy pár.

(#34234) Pttypang


Pttypang
veterán

Egy nap megyek dolgozni, erre megint lemaradok vmi vérpistáról.. :(
"A generátor el van veszve! Ha valaki látja a 718-ast, szóljon!"
[Ezt a táblát raktuk ki a munkaállomáshoz, kár h nem tudtam lefényképezni :DD]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#34235) pckownz válasza #19617792 (#34233) üzenetére


pckownz
senior tag

Ezek mik?

(#34236) FireKeeper válasza #19617792 (#34233) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

ezeket az NV pénzeli, nem a projektek fizettek az NV-nek, hogy léééécci, hadd használjuk a CUDA-t. a HSA-ért nem kell fizetni.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#34237) #19617792 válasza FireKeeper (#34236) üzenetére


#19617792
törölt tag

és? nVidia-fejlesztésű technológiát használnak.

[ Szerkesztve ]

(#34238) Pttypang


Pttypang
veterán

Jóreggeeeelt :D

Everybody lies.

(#34239) Varoz válasza Pttypang (#34238) üzenetére


Varoz
őstag

Jóóóó Reggelt Vietnám!! :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34240) zoltanz válasza FireKeeper (#34232) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze, tudom mik a körűlmenyek, a Cuda hosszabtávon így bukó. Posztomban írtam is, vannak jobb alternatívák, csak még most terjednek.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#34241) Varoz


Varoz
őstag

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34242) #19617792 válasza Varoz (#34241) üzenetére


#19617792
törölt tag

Garfield! :C mindig igaza van :C

(#34243) Varoz válasza #19617792 (#34242) üzenetére


Varoz
őstag

Én ma jól kezdtem a reggelt, 3x aludtam vissza....eddig. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34244) Pttypang válasza Varoz (#34243) üzenetére


Pttypang
veterán

Reflexből keltem 6kor.. visszaalvás minuszos.. remek ^^

Everybody lies.

(#34245) Varoz válasza #19617792 (#34242) üzenetére


Varoz
őstag

Within Temptation - Angels

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34246) #19617792 válasza Varoz (#34245) üzenetére


#19617792
törölt tag

SHARON!!!!4!

(#34247) Pttypang


Pttypang
veterán

Szóval azt mondjátok, mint bölcsek, hogy ezzel már elvileg elfut a gta4?

Everybody lies.

(#34248) Varoz válasza Pttypang (#34247) üzenetére


Varoz
őstag

Nem igazán hinném, de majd valaki kijavít.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#34249) ittakary válasza Pttypang (#34247) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem eroltetnem. Ennyi penzert aprorol 4870 es azzal mar szalad :)

[ Szerkesztve ]

(#34250) Pttypang válasza ittakary (#34249) üzenetére


Pttypang
veterán

Agp-s verzió van egyáltalán belőle? o.O

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.