Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATI Gray screen of death (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Belako


Belako
tag

Üdv!

Mivel nem találtam semmit itt e téren itt, gondoltam nyitok egyet.

Most nemrég lettem ismét ATI tulajdonos, de most már egyáltalán nem tudom mit és kelleni vásárolni (leginkább semmit). Csak ide lóvét és kuss gyártók részéről a mottó, mindenből hiányzik az anyag mindenből véleményem szerint.

Ez a probléma nem új keletű, nem is az új típusoknál tapasztalható eddigi ismereteim szerin de már nem lepődnék meg semmin.
Egy kis ízelítő

Kevés olvasás után jutottam el idáig hogy ez driver probléma egyrészt meg sorozaté is egyben (5700-5800).
Na de ne is untassak senkit így InMédiásRés.....

Van egy Asus 5770 Cukros vga aminél ezt a hibát tapasztaltam:
Menet közben kifagyott és szürke az egész monitor függőleges csíkokkal tarkítva.
Mivel már volt szerencsém Gpu ill. Ram hibás kártyákhoz így gondoltam ez nem az lesz.
A kártya rendesen teszi a dolgát ez a jelenség egyszer fordult elő, de nem vágyom rá többet.

Mivel Én nem vagyok ebben a témában Guru ezért hátha idetéved aki megoldást nyújthat ebben a problémában, nekem és más hasonló cipőben járó fórumtársnak is.

Azért annyit hozzáfűznék, hogy kering valamiféle hotfix ami megoldást nyújt elméletileg de nekem ez még a legendák körébe tartozik.

Ja ilyen és hasonszőrű probléma esetén lehetséges-e a kereskedői garancia érvényesítése?

Várom a megváltót aki felnyitja nekem és gyarló társaimnak a szemét.

Láss csodát

Remélem építő kritikák és megoldások fognak születni, nem a trollokkal kell viaskodni a kunhalom tetején.

B.

Nyergeld meg a nagyot! Zsírszalonna nincs a tepertő kincs! Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa

(#2) CoolMan válasza Belako (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Szép regény. A kérdésednek van topicja (szinte minden kérdésnek) mutatom.
HD 5770 topic vagy az Azonnali VGA-s kérdések órája topicban kérdezz.
Legközelebb kérlek, használd a keresőt.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATI Gray screen of death (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.