Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus x800 pro --> xt (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ByB


ByB
addikt

A kérdésem a következő volna, csinálta már e valaki ilyen kártya moddolását és vállalná e valaki? Vivo-s és a ramokra 16 van írva! Eddig bíztató, persze nem ingyé a munka...

(#2) Donnie


Donnie
őstag

Sry, elvileg minden rendeződött már közöttük:D
Szóval nem te maradtál le valamiről, hanem én nem követtem az eseményeket:P

[Szerkesztve]

(#3) Alvin_ti4200 válasza Donnie (#2) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Valamiről lemaradtam?:U

(#4) Trak válasza ByB (#1) üzenetére


Trak
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=83475&arc=f[/L]

[Szerkesztve]

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#5) ByB


ByB
addikt

Elvileg és gyakorlatilag is rendeződtek a dolgok! Csütörtökön találkozunk is végleges csatabárdásási céllal!
Ezekután kérhetek akkor segítséget, vagy sem?!?!

(#6) ByB


ByB
addikt

Coolrob:

Sziasztok!

Gondoltam ugy fer ha megirom a fejleményeket melyben tisztáramosom Byb becsületét.TEgnap irtam hogy felhivott hogy ma utalja pénzt és de végül is megkérdezte hogy akarom e a kártyát..mondtam nem nekem nem kell elég ha utalja a pénzt és ugy éreztem ezzel helyes utra tért..Mint ma kiderült a végére mégiscsak az a rendes srác lett akit megismertem mert felhivott szolt hogy utalta a pénzt és közölte hogy mivel a kártya 120 ezer forintot ér ezétr továbbbi 15 ezer forintot utal nekem hamarosan hogy ezáltal ugyonolyan arányban részesedjünk a garanciális cseréből..Nos mivel ezeket magátol mondta nem is kérdtem ezért sztem belátta hogy picit hibázott és időben jovátette ugy érzem maximálisan...
Részemről az ügy teljes mértékben lezárodott örülök hogy végül nem fajult el hanem minden jóra fordult remélem ő is és ti is igy érzitek..
köszönöm mindenki segitségét és annyit kérek ezek után ne tanusitsatok semmiféle rosszindulatot felé ha későbbiekben ir erre a forumra mert jóvátette hibáját és korrektül kompenzál.

üdv:coolrob



Jómagam:

Helo!!!

Jó pár napja már nem tudok aludni a dolog miatt, rettentő sokat agyaltam a dolgon és végül erre jutottam, amit CoolRob leírt! A pénzhajhászás sosem volt számomra fontos, sokkal inkább ez a társaság aminek jóideje tagja vagyok!
Sajnálom, hogy ilyen dolgot kellett olvasnotok rólam, remélem most már rendeződött a dolog! Ígérem, mint ahogy eddig se, ezután sem fogtok ilyet olvasni rólam!!!

MINENKITŐL, DE LEGINKÁBB COOLROBTÓL ELNÉZÉST MÉGEGYSZER!!!


(#7) joe69 válasza ByB (#6) üzenetére


joe69
senior tag

:):C

(#8) ByB


ByB
addikt

Akkor valaki tud segíteni ezügyben??? Valaha próbálkozott már valaki ilyen típussal?

(#9) joe69


joe69
senior tag

a vivo-s peldanyoknal eleg lehet egy XT-bios is

(#10) ByB válasza joe69 (#9) üzenetére


ByB
addikt

Én is ezt sejtem, de annyira nem értek ehhez a részéhez, szóval egy hatos Coronita-ért elbíbelődne valaki helyettem vele?

(#11) Trak válasza ByB (#10) üzenetére


Trak
addikt

Egy hatos Coronitáért elbíbelődöm bele bámikor:))
De hogy lesz-e változás, azt nem garantálhatom. Babrálni bármikor:DD

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#12) ByB válasza Trak (#11) üzenetére


ByB
addikt

Nekem már az is király, hogyha beindítod nekem a 16 pipeline-t és kicsit gyorsabb órajelen megy mint a pro, nem kell full xt!?! Amúgy 40 fokos lázzal fetrengek itthon, ha neked jó. akkor jövőhét második felében kellene talizunk, addigra talán már nem fogok fertőzni... :DD

(#13) joe69 válasza ByB (#10) üzenetére


joe69
senior tag

lesznek jelentkezok, ne aggodj:D

(#14) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Van már több X800 Pro/XT moddolós topik, légyszi keress rá.
Ezt zárom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Asus x800 pro --> xt (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.