Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kopaszkukac


kopaszkukac
tag

Hallo mindenki!
Ennek a lapnak sem volt még topic-ja, és mivel ilyenem van, gondoltam nyitok egyet.
Nem valami gyakori lap, de remélem azért van egy-két ember, aki ilyet használ.

Konfigom:
- asus p5nd2 se
- c2d e6300
- 2*1gb 667 samsung

A másik ok, amiért nyitottam a topic-ot az, hogy akartam tuningolni a procit, de valahogy nem hajlandó működni már 333 fsb-n sem, 1:1es fsb:ram-al. a rendszer feláll, de ikszpé már nem indul. próbáltam fesz emeléssel (1.4ig), de úgy sem ment. a ramok biztos hogy bírják, mert próbáltam alap fsb-n (266) és 4:5 fsb:ram-mal, és úgy simán megy 667en ram, szóval nem azok a hibásak sztem.

na várom a hozzászólásokat :D

bye

(#2) Jorus válasza kopaszkukac (#1) üzenetére


Jorus
nagyúr

Írtam neked C2D - Tuningba.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#3) szasza77


szasza77
csendes tag

Sziasztok.Nekem van 1 nagy problémám.Én is ilyen alaplapot vettem(sajnos),és valahogy nem kezeli a memoriámat.2 db 1024 667mhz-es A-data karit raktam bele,és a tesztek szerint csak 133 mhz-en dolgoznak,persze észrevehetö hogy lassu a gép.pl ha dvd-t irok mást nem lehet mellette csinálni,és azt is lassan irja.S.O.S. valaki adjon tanácsot.
köszi.

(#4) szasza77


szasza77
csendes tag

Ja a konfigom: Intel pentium 4 3.0 giga, gf7950gt

(#5) Ricko válasza kopaszkukac (#1) üzenetére


Ricko
tag

az van, hogy a lap nem tud kezelni 1066-nál nagyobb fsb-t

(#6) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Kár hogy ilyen kihalt (meg se született igazán) ez a topic,mert szerintem jó lap,nagyon olcsón.
Aki nem épít sli/crossfire rendszert annak tökéletes,két ide csatival,ami ma már ritkaság,400ig emelhető fsb.
Nforce állítólag meleg mint az állat,de ezen épp csak meleg a borda.
Na ja,nem kezeli (talán még) az 1333-as fsb-jű procikat,de aki ilyen olcsó lapot vesz,szerintem annak nem is kell :DDD

(#7) b1sti


b1sti
senior tag

Helo!

Win 7 hangproblémára tud vki megoldást???

(#8) b1sti


b1sti
senior tag

Közben leszedtem az asus oldaláról a vista drivert, felraktam, és így sincs változás, csupán annyi, hogy ez 2007es driver!!! :F

(#9) b1sti válasza b1sti (#8) üzenetére


b1sti
senior tag

Megoldódott!!

(#10) AmigaFan válasza b1sti (#9) üzenetére


AmigaFan
aktív tag

Szia!

Nekem is ilyen lap dolgozik a családi gépben, és nálam is akad a hang Win7 alatt.
Elárulnád, hogy hogyan sikerült megoldani a problémát?
Köszi előre is!

Amiga Forever...

(#11) Kiwy21


Kiwy21
csendes tag

Sziasztok!

Egy ilyen alaplap van az asztali gépemben, és az eddigi két SATA-ra kötött winchesterem (160 GB Samsung, 1 TB Samsung) mellé be akartam tenni egy harmadikat (Samsung 500 GB) SATA-ra, de valamiért nem ismeri fel a gépem (se a BIOS-ban, se a windows lemezkezelője nem látja).
Előfordulhat, hogy ez valami alaplapi vagy BIOS probléma? Esetleg valami beállítást kell módosítani? Vagy valami jumpert áttenni az alaplapon? Tudomásom szerint gyári BIOS van rajta, nem lett frissítve, ha jól tudom.
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Kiwy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.