Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Lassan itt az ASUS 780i-re épűlő új csúcslapja a P5N-T Deluxe! Ebben a kategóriában csak ez az egy lap készűl ezzel a chipsettel, késöbb követik majd a 750i és 790i-s lapok is.
A chipset csak kisebb újjításokat tartalmaz, de lényegében ez egy 680i.

-PCI Express 2.0 támogatása
-3 Way-SLi (Tri-SLi) támogatása

A PCI-E 2.0 és a Tri-SLi support-ról egy NF200 nevű chip gondoskodik. Ez felelős a három PCI-E együttműködéséért. (2x x16 PCI-E 2.0, 1x x16 PCI-E 1.1)
Maga az NF200:[link]
Tri-SLi híd: [link], [link]
Képek a lapról: [link]
, [link], [link], [link]
nForce 780i: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) keIdor


keIdor
titán

Kirakták az oldalra is

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3) Astra2005


Astra2005
csendes tag

Jól néz ki már csak az árárt kéne tudni meg hogy létezik vmi hasonló valtozat dual gigabit lannal

(#4) keIdor válasza Astra2005 (#3) üzenetére


keIdor
titán

Ez az egy változat lesz csak ebben a kategóriában tudtommal... A Striker II-n lehet az lesz, de az már R.O.G.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5) keIdor


keIdor
titán

XS Preview

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) darkarthur


darkarthur
senior tag

Nah ez a hűtés már jobban tetszik, hogy az nf200 chip külön kis lamellákat kapott, nem mint a ref. lapon, hogy a hűtés egyszerre a 2 chipre támaszkodott, az vhogy nekem túl kontár megoldásnak tűnik :F
Ha nem lesz oly brutális ára, és tuningban is jó lesz, akkro érdemes lehet beruházni egyre.
Kíváncsian várom a fejleméyneket!

ui: Kellemes Ünnepeket!

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) keIdor


keIdor
titán

P5N64-WS Pro (and P5E64-WS Evolution)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Janix12


Janix12
aktív tag

Úgylátom, nem sok embernek van ijen lapja...
Én most újítottam be egyet..

(#9) MRJOOOOOO


MRJOOOOOO
csendes tag

sziasztok, nekem ilyen lapom van es hiaba van benne 4x1 GB ram, csak 800 mhzn akarnak futni az 1066 helyett. otlet?

MAZ

(#10) SPC3RUN


SPC3RUN
tag

én úgytudom hogy az összes lap ilyen
aminél a max FSB 800mhz és beleraksz egy 1333-ast akkor 800mhz-t használ csak belőle
de lehet hogy most marhanagy hülyeséget mondtam, de nekem is ezt mondták
mert énis ilyen gonddal küszködtem mikor vettem ramot.

egyébként meg a lap ebayről 15ből kijön postával...

(#11) moonguru válasza Janix12 (#8) üzenetére


moonguru
őstag

Én is! :)

Csak az furcsa hogy a SATA HDD SCSI-nek látszanak!

Ez úgy látszik NForce sajátosság! :)

Monitor Guru!

(#12) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Nem tudom valaki tolja-e még ilyennel.
Lőttem egyet használtban, és kis problémák akadtak vele:S
Meghoz, összerak, elsőre indul, minden fasza.
egy E6420, 2x1gb hyperx, egy fsc9600gt, be quiet darkpower 1kw táppal dobtam össze, tökéletesen ment.
Mondom, hangos a venti, Qfan-t levesz Silent-re. Biost elmentettem, na onnantól se kép se hang. Vindoz töltöget, zenél, indul, kép nincs. Következő bekapcsnál kisipolta a kártyát, azután már csak egy ram slot lett jó a négyből. Erre van racionális magyarázat, vagy ezek ennyire szarok?

Perpill a középső fekete slotban megy a kártya, és a legelső ramslotban egy ram. Bármit bárhova teszek, idiota sipjelekkel honorálja. Van hogy VGA sipjelet ad ugy hogy ram sincs benne (lol), van hogy folyamatosan sipol, bekapcsolásonként ez változhat is.

Járt már igy valaki? Halál, vagy valami beállítás okozhatja?

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#13) moonguru válasza Varlaisaran (#12) üzenetére


moonguru
őstag

Szia!

Nekem is ez a típusú alaplapom van!

Első körben próbálj egy CMOS resettet megtenni!

CLRTC jumper 1-2-ről tedd át 2-3-ra majd vissza! (jobb alsó sarokban van, a gomb elemmel egy magasságban!

Egy BIOS frissítés nem árthat, a legutolsó BIOS: 1702

Másrészt a hyperx nem tuning ram?

Adhatsz neki egy kis feszemelést (pár tized voltot)!

Egyébként nálam is csak a 2 feketében működtek a rammok!

Monitor Guru!

(#14) Varlaisaran válasza moonguru (#13) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Hello!

CMOS reset is megvolt, csak elfelejtettem írni. Többször is. BIOS is a legutolsó, bár ezt már a hiba után flasheltük rá.
A legfurább hogy legelső körben mindent látott minden ment, a Qfan birizga után feküdt el.
HyperX elvileg igen, viszont minden előző lapban, és először ebben is hibátlanul menta feszemelést esetleg megpróbálhatom.
Ami idegesítőbb hogy a két fő express ált be, manuál szerint is ezek a primary slotok még single kártya esetén is. Volt régebben egy ilyen 3way lapom, egy MSi P6N SLI, ott is rémlik valami hasonló, és az uj lap volt. Nem kizárt hogy chipset buzéria, ezekután.

Ami érdekes, és aggasztó, hogy rendesen csak a fekete express megy. Ha ezekben kártya van, de ram nélkül, akkor nem ram sipjelet ad, hanem valami mást. Ha kiveszem a zsugát, akkor sipolja a hiányzó ramot ahogy kell. Innen sejtem hogy nem a hyperx a ludas. De cska sejtem:)

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#15) moonguru válasza Varlaisaran (#14) üzenetére


moonguru
őstag

Akkor lehet hogy megsérült a chipset, lehet hogy valaki nagy tuninggal használta előtted! :(

Viszont egy BIOS IC cserét még megérhet!

Az viszont vigasztaljon hogy a középső PCIe slot is 16 x! (igaz csak 1.0)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#16) Varlaisaran válasza moonguru (#15) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ugy néz ki visszamegy garba, még benne vagyok 1hónapban(használtgar), igy kár nem ér végülis, csak sajnálom. Nemsoká jön vissza elvileg a 8800 Ultra javításból, a terv az lett volna vele, hogy mégegy Ultra, és egy jokis korabeli SLi konfig, persze csak hobbikockulásra, nosztalgikus jelleggel:) Igy marad a P43+single Ultra...
Egyébként annyira idegesítő hogy ezeréves ócska tomato meg mittudoménmilyen p3 p2 lapok meg a többi hasonló hulladék állítom még félbetörve is elindulnak, bezzeg a használhatóbb érdemesebb lapok sorra halnak meg egy légyfingtól is:D

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#17) moonguru válasza Varlaisaran (#16) üzenetére


moonguru
őstag

Így van!

Monitor Guru!

(#18) Grinderclan


Grinderclan
csendes tag

Sziasztok,

Ha van valakinek Asus P9X79 deluxe alaplapja,akkor kérem jelezze nekem.Segítségre van szükségem!

Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.