Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anyonyimus


anyonyimus
tag

Sziasztok.A köv. problémám lenne.Van egy Asus Cusl-2-es alaplapom és rendeltem hozzá egy házi készitésű infrát.(Nem mondom honnan,mert nem kivánom befeketitni az eladó nevét még).A gond,hogy nagynehezen ugyan sikerült
felismertetni a géppel,de az infra csak fogad,külsésnél lefagyaztja a gépet.....Már próbáltam mindenféle bállitást a biosban és a win-ben is,de mindig ugyanez a helyzet.Szerintem valami duplex-mód beállitás lehet a gond,de ilyet sehol se találok a boisban.(XP-ben pláne nem)
Valakinek van ötlete hogy mi lehet a megoldás?
Előre is köszönöm

Aláirtam,kéremszépen..

(#2) shtml válasza anyonyimus (#1) üzenetére


shtml
őstag

Talán egy gyári infra vásárlása?

Egy tökismeretlen házi barkács eszköz hibájáról nemigen tud itt senki tancsot adni neked,erre csak a készítő/eladó képes, ha képes.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#3) anyonyimus


anyonyimus
tag

Sajnos az eladót hiába kergetem,bacik segiteni...ráadásul kissé messze van ahhoz,hogy ''leverjem'' rajta a problémám...:(((

Aláirtam,kéremszépen..

(#4) Sapadt-arcu válasza anyonyimus (#3) üzenetére


Sapadt-arcu
csendes tag

Szerintem is jobban jársz ha veszel hozzá 1 gyári infrát.
Ya és az eladón pedig verd le a házi barkács infra árát :DD :DDD :DD
Én ezt tenném a helyedben ;]

IMPOSSIBLE IS NOTHING.

(#5) McJames


McJames
senior tag

Házi barkács ára ált. és kb. 3500,- HUF, ha jól emlékszem, mert én is kerestem, igaz kb. 1-1,5 éve. Egy 4MB-os IrDA dongle az MM-ben kb. 6.7e HUF, USB kábellel, w98-hoz stb. driver CD-vel. Szerinted?

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#6) Krisz1975


Krisz1975
csendes tag

Sziasztok!

Talán inkább + kellen nézni jól van-e bekötve az infra?nem-e azért csak küld vagy csak fogad mert nem jó a lábkiosztás.....én is csináltam ilyen infrát és kafa volt meg is van...ha kell eladom..mondjuk 2000Ft....


ha kell róla kép dobok egy linket...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.