Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) R.Zoli válasza vlcvlc (#14) üzenetére


R.Zoli
őstag

Azért eléggé erősen megkérdőjelezhető ennek a vizes cuccnak a hatékonysága azon felűl ,hogy nekem asus által tervezett vizes blokk nem kell... Nem ismerem a blokk ellenállását, teljesítményét, csonkméretét nem tudom megválasztani a kialakítás sántít ,hogy a pipeok mennyire viszik el a hőt a többi cuccról ezzel a megoldással és ami a legfontosabb,hogy SOSEM TENNÉK CSÖVET BLOKKRA ÚGY ?HOGY AZ A CHIPEN RAJTA VAN MÁR! HA EGY ERŐSEBB MOZDULATTAL RAKOD FEL A CSÖVET SIMÁN LESARKAZHATOD A MAGOT! Márpedig az ilyen ''cső ráhuzhatós csonk'' esetében ennek keményen kellene erősködni egy cső felhelyezésével mivel ezeknél a megoldásoknál passzentos cső kell nem olyan ami könnyedén rámegy mert azt még bilinccsel is nehéz úgy odafogatni ,hogy ne szivárogjon esetleg mellette víz... Szóval aki komoly ember és eleve vízhűtése van nem fogja ezt a lapot megvenni... Jó olt a hasonlat a Bigwaterhez, kb. hasonló komlyságú a cucc hűtése... ergo biztos elég lehűteni a chipsetet de a profizmustól olyan messze van mint a Bigwater a komoly vízhűtéstől... Szóval szerintem ezért senkinek sem érdemes megvenni ezt a lapot, inkább vegyen egy deluxe-ot és a fennmaradó összegből normális blokkot és azt ráteheti majd a későbbiekben más lapra is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.