Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

[link]
ket uj p35-os lap, csucsra jaratva.. bosszanto bugok kijavitva, hutes hatekonysaganak fokozasa ;) mar nagyon varom :C (remelem nem olyan lesz, mint a commando :((( )

Play nice!

(#2) westlake


westlake
félisten

a kepekrol nem teljesen kiveheto, de nekem nagyon digitalisnak tunik az a pwm!

Play nice!

(#3) R.Zoli válasza westlake (#2) üzenetére


R.Zoli
őstag

Pedig nagyon nem az :)

(#4) westlake válasza R.Zoli (#3) üzenetére


westlake
félisten

akkor valami nagyon kurv@ra erdekes tekercsek azok.. egyebkent honnan az info, hogy nem azok?

Play nice!

(#5) vlcvlc válasza westlake (#1) üzenetére


vlcvlc
tag

Commando -n legalább nincs egy darab VIA meg realtek chip sem :)
Bezzeg ezeken :(
f@sznak spórolnak fél centet a megbizhatóság rovására...

[Szerkesztve]

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#6) kacsa7


kacsa7
őstag

ehh, az ott 1 vízhűtőblokk rajta? :DDD

(#7) vlcvlc válasza kacsa7 (#6) üzenetére


vlcvlc
tag


[kép]

Ha az a sz@r hárombetűs nem lenne rajta vennék belőle, addig marad a commando, amig nincs ezen az áron fostól mentes hasonló kaliberű alaplap :S

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#8) Gorneck válasza kacsa7 (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Az.

Gorneck#1239

(#9) R.Zoli válasza westlake (#4) üzenetére


R.Zoli
őstag

Látszik a felépítésén ,hogy nem digitális...Az pedig a másik ,hogy digitalis PWM-hez nem kellene 2 FET borda... Egy borda elég lenne...Ez a szokásos 8 fázisú Asus analog PWM, de semmi baj nincs vele mert szerintem jók ezek így is...

(#10) Superman válasza westlake (#1) üzenetére


Superman
nagyúr

Nem tudom, mi a bajod a Commando-val, azt hiszem ki sem próbáltad. Az új revíziónak semmi baja sincs. Persze mindenben lehet hibát találni....

(#11) X@b3e


X@b3e
addikt

Wazz, gyári nb water-ready kiépítés?? Ezt is megéltük

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#12) Armando_19 válasza X@b3e (#11) üzenetére


Armando_19
őstag

Jó kis összefüggő Heatpipe rendszeren biztos sokat hűtene egy jó vizes rendszer. Nem hülye kitaláció meg kell hagyni! :C

(#13) vlcvlc válasza Superman (#10) üzenetére


vlcvlc
tag

Azzal nálam sincs semmi gond, pedig a legelsők közül való amik bejöttek nagykerbe :)
fesz emelés meg extra hűtés nélkül 1066 (266) helyett 1600 (400) FSB -n megy a proci, se vdrop, se pcie 1x bug :)
Ingyen tudnám cserélni bármelyik új Blitz lapra, ha lehetne kapni normális (corsair/geil) DDR3-at, azt minimális vagy 0 ráfizetéssel szintén tudnám cserélni, de nem fogom...
majd ha ebben az ár kategóriában lesz viamentes, akkor :)
Vagy lehet hogy meg kéne várni az X38 -ra épülő asus ROG alaplapot :)
Nem értem az Asus -t hogy miért filléreskedik, a ROG nem az a széria amit olcsójánosék vesznek.
A FireWire az legyen Texas Instruments, a Lan az meg Intel/3com/Marvell, de ne tegyenek gagyiságokat a lapra :(
Sőt már az FDD meg IDE cuccokat is lehagyhatnák végleg.

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#14) vlcvlc


vlcvlc
tag

Az Extreme vizes csatija viszont lehetett volna negyed colos menetes furat :(
ami rajta van csonk, az kb Bigvaci méretű (6mm-es ???) csövet fogad :(

http://web.t-online.hu/tomika69/machines

(#15) R.Zoli válasza vlcvlc (#14) üzenetére


R.Zoli
őstag

Azért eléggé erősen megkérdőjelezhető ennek a vizes cuccnak a hatékonysága azon felűl ,hogy nekem asus által tervezett vizes blokk nem kell... Nem ismerem a blokk ellenállását, teljesítményét, csonkméretét nem tudom megválasztani a kialakítás sántít ,hogy a pipeok mennyire viszik el a hőt a többi cuccról ezzel a megoldással és ami a legfontosabb,hogy SOSEM TENNÉK CSÖVET BLOKKRA ÚGY ?HOGY AZ A CHIPEN RAJTA VAN MÁR! HA EGY ERŐSEBB MOZDULATTAL RAKOD FEL A CSÖVET SIMÁN LESARKAZHATOD A MAGOT! Márpedig az ilyen ''cső ráhuzhatós csonk'' esetében ennek keményen kellene erősködni egy cső felhelyezésével mivel ezeknél a megoldásoknál passzentos cső kell nem olyan ami könnyedén rámegy mert azt még bilinccsel is nehéz úgy odafogatni ,hogy ne szivárogjon esetleg mellette víz... Szóval aki komoly ember és eleve vízhűtése van nem fogja ezt a lapot megvenni... Jó olt a hasonlat a Bigwaterhez, kb. hasonló komlyságú a cucc hűtése... ergo biztos elég lehűteni a chipsetet de a profizmustól olyan messze van mint a Bigwater a komoly vízhűtéstől... Szóval szerintem ezért senkinek sem érdemes megvenni ezt a lapot, inkább vegyen egy deluxe-ot és a fennmaradó összegből normális blokkot és azt ráteheti majd a későbbiekben más lapra is...

(#16) X@b3e válasza R.Zoli (#15) üzenetére


X@b3e
addikt

Azért csak kiegyenlítették a szintet a mag és az ostya közt valami lesarkazásvédővel. Ez nem egy új találmány, és Asuséknak is elég sok gondjuk lehet az ilyen jellegű garis problémákból. Ha mégsem, akkor meg is érdemlik[kép]

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#17) Mr. Maffia


Mr. Maffia
tag

(#18) jugeen


jugeen
addikt

(#19) Achill3uS válasza R.Zoli (#15) üzenetére


Achill3uS
veterán

A másik, hogy milyen jogon kényszeritenek vizhütésre.. mert bizony az a ''vaslap'' nem fogja kellően hüteni a chipsetet viz nélkül.. szoval kapásbol dobhatod ki az egész heatpipe cuccot (illetve félrerakni egyben a gari miatt) aztán veheted rá külön a fet meg nb hütöket.. fain megoldás :U

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#20) jugeen válasza Achill3uS (#19) üzenetére


jugeen
addikt

ez a probléma nálad úgy is csak átmeneti... kb. 2 percig :DDD

(#21) Achill3uS válasza jugeen (#20) üzenetére


Achill3uS
veterán

jo jo, de van más célközönség is mint a teszter/tuninger állomány :D pl egy hétköznapi gamer bemegy, megveszi, hu de jo szép szines meg sokat tud, meg majd 1x rakok rá vizet.. berakja a hatalmas teleneonozott házába, és 3 honap mulva miért sült el az nb-m egy lanon? jaa hogy lehet hüteni kellett volna.. nekem gyári hütö van mindenen.. érted.. nem értem miért jo Asus-nak ha kib***nak magukkal :D

de jó tegyük fel nem sül el, kibirja a chipset.. szted mennyire fogja birni pl emelt nb fesszel az fsb-t nyáron 50-60 fokon? :( olyan random fagyásokat fog produkálni még alapon is hogy öröm lesz nézni xD

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#22) jugeen válasza Achill3uS (#21) üzenetére


jugeen
addikt

nem kétség, hogy a probléma előre definiálódott. az biztos, hogy nem minden második lakásban lesz egy ilyen példány. gondolom az asus kitalál valami megoldás. mint p5b dlx-nél is, ha vízhűtést használsz, a pwm bordára fel kell rakni azt a kis csoffadvány ventillátort. legfeljebb itt fordított helyzett lesz. ha nem használsz vizet, akkor kell felrakni egy nagy csoffadványt. :U

(#23) Achill3uS válasza jugeen (#22) üzenetére


Achill3uS
veterán

csoffadvány vazze ez milyen szó már :DDD
egyébként gondoltam rá énis, de egy vizblokkot mi a fenével hütesz.. nem tul sokat jelentene sztem.. inkább adnának mellé egy komplett másik gyári hütőt, ami nem vizblokkos, vagy akkor lenne cserélhet és nem egybe heatpipe az egész vagy nemtom..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24) jugeen


jugeen
addikt

a csonkokban bele a jó 10mm-es heatpipe, emesi féle csűréscsavarással és ollé! kész a blicc eksztrém erkúl edisön :D

(#25) jugeen válasza jugeen (#24) üzenetére


jugeen
addikt

ez válasz akart lenni :U

(#26) keIdor válasza jugeen (#18) üzenetére


keIdor
titán

Pofás kis darab! Kiváncsi leszek miket megy majd ez a lap tuningban...
Engem majd a Formula fog érdekelni :R (levegő meg DDR2 miatt)

szerk: helyesírás

[Szerkesztve]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) nándika


nándika
aktív tag

Nem rossz ,de igazat kell adnom Achill3us nak mert tényleg nem mindenkinek van otthon mindenféle xar :DDD
Jah és végre normális megldás lett szetm ez az LCD kijelző mert igy nem kell hasalgatni mi a F*sz baja van a gépnek akinek meg nem tetszik leveszi.
Amondó vagyok hogy megvárom mostmár a normális DDR3 meg azX38at jó nekem az a 965.
de azért majd meglátom mit tehetek ;]

[Szerkesztve]

A bárányok hallgatnak!

(#28) GabenBFG

Az Eztreme meg a Formula között csak annyi a különbség, hogy más a hűtés a nb-n? :F

[Szerkesztve]

(#29) keIdor válasza GabenBFG (#28) üzenetére


keIdor
titán

Meg a DDR2, DDR3.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#30) Xelo


Xelo
addikt

sztem sweet :) egy Formula-t elfogadnek, bar nekem teljesen eleg a Giga P35-DS3R mobo is, csak ugy gizdulni ;]

(#31) westlake válasza Superman (#10) üzenetére


westlake
félisten

ha kicsit jobban korbenezel, akkor majd (talan) rajossz, jogy igenis kiprobaltam a commandot (is).. nem, nem lehet mindenben hibata talani.. egy hibatlan dologban hol van hiba? :U

Play nice!

(#32) Muréna


Muréna
őstag

Ez se a low-profile kategória :DDD

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#33) keIdor


keIdor
titán

[ASUS Launched Blitz Extreme & P5K Premium]: [link]

Formula még nincs.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) Nyugdíjas válasza keIdor (#33) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Érdekös... Egyébként nekem szimpi a cucc,márcsak azért is mert ROG-lap nem lehet olyan rossz :D

Persze a puding próbája...
Viszont azt a gyári vizes cuccot én is kihajintanám a p*csába azonnali hatállyal,nem hiszem hogy túl hatékony lehet....

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#35) keIdor válasza Nyugdíjas (#34) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem sem.:) Formulát kell venni azt jóidő! :)) DDR3 amúgy is felejtős az ára miatt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Ára mennyi ennek a lapnak?

(#37) Nyugdíjas válasza DJ.Gróf (#36) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem lehet még kapni,főleg nem nálunk...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#38) #72042496 válasza Nyugdíjas (#37) üzenetére


#72042496
törölt tag

Már rendelhető...56K a Formula, 63K az Extreme. 17-én láttam egy bazáros listában. Aztán hogy rendelés esetén mikorra érkezik, azt fene sem tudja. :)

(#39) keIdor válasza #72042496 (#38) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem jó, ha Augusztusban tudnak hozni. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#40) Nyugdíjas válasza #72042496 (#38) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jajjj neee,már megint rávesznek a pénzköltésre. :DDD
Pedig azt hittem augusztusban már tudom venni a tft-t...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#41) ^Boss


^Boss
őstag

na mivan sracok, senkit nem erdekel a lap? elvielg jovo hetvegeig megjon nékem..

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#42) Nyugdíjas válasza ^Boss (#41) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Megvárjuk mit mondasz... Én inkább a DFI-re vagyok kíváncsi. ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#43) jugeen válasza keIdor (#35) üzenetére


jugeen
addikt

sajna a formulán is vizes nb van :S [link]

(#44) Nyugdíjas válasza jugeen (#43) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem van jobb blokkom,úgyis leszedem,ez nem para(nálam) :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#45) jugeen válasza Nyugdíjas (#44) üzenetére


jugeen
addikt

majd kiváncsi leszek mit megy nálad a fusion. én hétvégn tesztelem. majd pü., vagy valahol vmi info csere, ok?

(#46) Nyugdíjas válasza jugeen (#45) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ja,felveszlek msn-re,aztán megdumáljuk...

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#47) keIdor válasza jugeen (#43) üzenetére


keIdor
titán

Pff... buta ASUS! :( Mind1 úgyis az új szerelmemért vagyok most oda! ;] (aláírásomban) :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#48) ^Boss


^Boss
őstag

szvsz elhamarkodottan terjesztitek, hogy vizes blokk van rajta, ugyanis en ugy tudom, hogy van egy special, azon van vizes blokk, csak az asus oldalan a simat ki sem irta...

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#49) jugeen válasza keIdor (#47) üzenetére


jugeen
addikt

ugyanmár! T3-ast kell abból venni! :)

(#50) SzlobiG válasza keIdor (#47) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ott van neked az a fullos Premium ne legyél telhetetlen. ;] :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.