Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Asus a7v8x+radeon 9700pro (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WaterLo


WaterLo
aktív tag

Kérdésem, hogy a fenti kombó van-e valakinek, és megy-e.
Nekem nem. Nem vagyok boldog emiatt. Visszavittem, a boltban nagyon úgy tűnik, hogy megy.

....What's up!....

(#2) Gaius


Gaius
tag

Hi!

Nekem csak sima 9700-es van az Asusban. Egy csomót szoptam vele, végül az segített, hogy az AGP feszültséget 1,7 V-ra tettem fel. Azóta stabil.
Ámde van egy másik gondom: telepítettem a windows Me-t (ezt szeretem, nem is kell másik). Minden ok, de egy baj van. Az USB (PCI-to-USB) illesztésnél van egy gondom. Akármit teszek fel, egy kis zöld kérdőjel világít, és nem tudom használni az USB-t. Az eszköz működik, de nem minden funkciója. Ez mi a franc lehet?

Üdv

Alea iacta est - Gaivs Ivlivs Caesar

(#3) Thx1138Hu


Thx1138Hu
tag

nekem az van és megy....ritkán fagy

Its always a pleasure to meet a Jedi

(#4) zetecR válasza Gaius (#2) üzenetére


zetecR
addikt

Nekem az A7N8X előtt A7V8X volt (vagy 2 hétig) Win98-cal. Ugyan ilyen gondom volt az USB 2.0-val (amúgy 1.1-gyel ment a scanner, stb), aztán az nForce-nak kellett az XP, és az eladott V8X-re is XP-t kértek: tökéletes az USB2 támogatás XP alatt, 98 alatt már sajna nem...

Viszont nekem nem működik a Q-FAN. Nektek???
Ja, meg az nforcers sem, bár azt gonodolom, Ti nem látogatjátok...

(#5) Tiggr válasza WaterLo (#1) üzenetére


Tiggr
tag

Nekem egy bika táp (400W) segített a gondjaimon!

(#6) Balage77


Balage77
csendes tag

BIOS-od melyik van az ASUS lapon? Kollégámnak van ilyen összeállítása és rengeteget szívott a szar BIOS-ok miatt. Ahogy nézegettük, ez az alaplap alighanem csúcsot dönt a BIOS javítások számával :) De a legújabbal már megy neki probléma nélkül, alaposan tuningolva is...

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Asus a7v8x+radeon 9700pro (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.