Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mdombos


mdombos
csendes tag

Sziasztok...

Van egy 5.1-es hangrendszerem, ezen az alaplapon 5 audio kimenet van. Mindent a megfelelő helyre dugtam, a hátsó hangszórókat, a purple (a könyvben 10), a centert meg a mélynyomót a yellow-orange (11) helyekre dugtam. A probléma az hogy, ha bedugom a mikrofont a mikrofon in-be akkor azon a középső csatorna szólna. Ha a line-in be dugom és inputnak a sztereó keverőt választom ki akkor a mikrofon szól de csak nagyon halkan.

Valaki találkozott már ilyen problémával?

Asus A7N8XE-deluxe; Atxhol XP 2800+; 512 DDR333 dualchanel; MSI Geforce 4 Ti4200 128MB 8x

(#2) Mag válasza mdombos (#1) üzenetére


Mag
senior tag

Nekem pl. gondok akadtak a játékok alatt az alaplapi hanggal : ((
Én ugy oldottam meg hogy beletettem a gépbe a 2001 ben vásárolt hangártyámat,és letiltottam a alaplapit. Már megbántam hogy lecseréltem a régi KT266A csitszettes alaplapomat erre . Annál sose volt gond a sima AC97-es alaplapi hanggal: (( A LAN is jobb volt,mint ez az nForce2-es szar ami ezen van.


Talán segithet rajtad hogy van olyan a Hangeröszabályzoba hogy : Speciális , ott meg: Mikrofon erösitése +20 db

[Szerkesztve]

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#3) mdombos


mdombos
csendes tag

Most hogy tovább probálkoztam rájöttem hogy egyáltalán nincs mikrofon, akkor se ha csak sztereóra van beállítva. Senki sem találkozott még ilyen problémával??

Asus A7N8XE-deluxe; Atxhol XP 2800+; 512 DDR333 dualchanel; MSI Geforce 4 Ti4200 128MB 8x

(#4) 8zabi válasza mdombos (#3) üzenetére


8zabi
őstag

Keress az nvidia oldalán egy NVSwap nevű programot, ha minden igaz az segít rajtad.

(#5) mdombos válasza 8zabi (#4) üzenetére


mdombos
csendes tag

Köszönöm a megoldást... megoldódott minden problémám...

Asus A7N8XE-deluxe; Atxhol XP 2800+; 512 DDR333 dualchanel; MSI Geforce 4 Ti4200 128MB 8x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.