Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  asus 7100 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ferq


ferq
csendes tag

Hali!
Van egy kis gomdom... Asus 7100 32M videokártyám van. A 3D Mark 2001 alatt csak 2200-at ér el a teljesítménye (800*600 32 bit). Szerintem olyan 3500 lenne a reális. (Duron 850-em és 192 M RAM-om, ABIT KT7-em van.) A legújabb hivatalos Detonator-ral is csak ennyit produkál...
Mi lehet az oka? Van ötletetek? Az AGP 4*-es mód is ba van állítva. Side Band: of (mit jelent?, hol tudom átállítani?)
Majd még csinálok néhány 3D Mark 2000-es tesztet is...
Ferq

(#2) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

ASUS kartyaknal tobbnyire kulon BIOS-t kell flash-elni a kartyaba, ha a SideBanding-et akarod allitani. Hogy mit jelent? Errol inkabb kerdezd az okosokat, AGP adatatvitelnel kell, jo, ha be van kapcsolva.

Az eredmeny miert rossz? Nezegettel mas, hasonlo kartyaval es konfiggal biro emberek eredmenyeit, es nekik tobb? Mert onmagaban a 2200 sok is lehet.. ha pl ennyi baratnom lenne ;-O

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) ferq


ferq
csendes tag

Köszi az infót... De természetesen nem vagyok telhetetlen - nekem 1000 barátnő is elég lenne:-) -, csak úgy gondolom, ha már az ember invesztál egy viszonylag korszerű kártyába, akkor hozza ki belőle a maximumot. (Mások eredményei hasonló konfiggal 3D Mark 2000-en 3500 körüliek.)

(#4) Bedno


Bedno
csendes tag

Üdv!
Nekem (künnyű dolgom) volt mert hanló confoggal rendelkezem igaz a video kártya nem Asus hanem egy Noname +TV kimenet Nvidia MX. És 1024x768x32bit 2230 köröli eredményt kaptam 3D MARK 2001. A hivatalos detonátor 650-es diverrel, a BIOS-ban T2 volt beállitva a standart T3 helyett. Ez dobta az eredményt. A kártyát kell kicsit buzerálni, optimális álligatást kell megkeresni: BIOS, Driver, buherátor progik, sokat segithetnek.

Jó szorakozást.

Ja valahol láttam Nvidia 3 tesztet 5200 körüli eredményel 3D MARK 2001.

Na légy jó, és szobatiszta, és írj sok okosat!

(#5) ferq


ferq
csendes tag

Feltettem a 10.80 as drivert. Most már 2400-at is elér 800*600*32bit-en 3D Mark 2001-ben. De szerintem ezt a tesztprogramot GeForce 3-hoz írták...

(#6) bloodthirsty


bloodthirsty
csendes tag

Sziasztok !
Nem akarom hergelni a kedejeket, de nekem is hasonlok az eredmenyeim2001el kapcsolatban(2200-2300 pont) csak, hogy nekem ezeket default testben (1024x768x32bpp)vel produkalja.
ASUS K7V-T+650 classic ATHLON+V7100T
WIN98ang+DET12.40+via4in1drv+powerstrip3(230/220MHZ)+GeforceTweakUtil3.02
Ha valameik progi erdekel nezz szet a szamitogep.hu, vagy a drivers.hu-n.
Egyebkent nem az szamit, hogy mit "ir ki", hanem, hogy hogy muzsikal a gamekban. Nekem volt mar ugyanezzel a konfiggal, csak beallitassal jatszottam 2900, sot atleptem a 3000-es hatart is, csak nem ereztem gyorsabbnak, viszont melegedett a hutofolyadekom, meg neha "havazott" is (szemetelt a RAM) Sok sikert ! Udv: Kadar Jozsef

KJ

(#7) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Nem muszáj átmenni a drivers.hu-ra, itt is megtalálsz mindent... meg különben is :D.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#8) bloodthirsty válasza Parci (#7) üzenetére


bloodthirsty
csendes tag

Bocsi Parci. Nem akartam ellenkampanyba kezdeni, csak meg uj vagyok itt, es nem tudom, hogy mik vannak itt. :)

Egyebkent meg kulonben tenyleg !

KJ

(#9) Parci válasza bloodthirsty (#8) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Na azér' :DD.

Bár nem láccik elsőre, de ez egy zárt körű fórum, és eleve csak olyan tagok léphetnek be, akiknek komoly maffiaérdekeltségei vannak..

Üdvözlünk a családban, prego, kerülj belylylyebb!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#10) bloodthirsty


bloodthirsty
csendes tag

Tiszteletem don Keresztapa !

Elnezest tiszteletlensegemert ! Kerem buntessen meg :)

KJ

(#11) Parci válasza bloodthirsty (#10) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Van kedvenc lovacskád? :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  asus 7100 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.