Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nargarot


Nargarot
csendes tag

Sziasztok!

Processzor:
Új vagyok még itt, de máris egy kis segítséget kérnék, hátha van valaki errefelé, aki jobban informált mint én. Szeretnék új procit és alaplapot venni a közeljövőben. A gépet nem csak játékra hanem video konvertálásra, AutoCAD-re is használom, így nagy teljesítményre van szükségem. Több féle lapot is néztem, de be kell vallanom nem tetszett amit láttam. 1 olyan lap van/lesz a piacon ami tetszik is, ez pedig az Asrock Extreme 11. Ha jól tudom, ezt a lapot a Computexen mutatták be, azóta követem nyomon a sorsát, de sajnos hiába. Olvasgatom a fórumokat, nézem a Youtube-ot, de sehol semmi új hír. A mai nap az egyik fórumban olyan mondatot láttam, amitől égnek állt a hajam. Ezen mondat szerint a lap soha nem fog forgalomba kerülni mert a gyártó komoly gondokba ütközött és inkább leadta a projektet. Nem tudom hogy ebből mennyi igaz, leginkább ez érdekelne. Remélem valakinek van megbízható információja a lapról. Előre is köszönöm!

(#2) CoolMan válasza Nargarot (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Szia!
Kérlek, legközelebb mielőtt topicot nyitsz, használd a keresőt.

A kérdésedet pedig tedd fel a Milyen asztali gépet vegyek? vagy a Milyen processzort vegyek? és a Milyen alaplapot vegyek? topicban, biztos, hogy választ kapsz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.