Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 15:58:41

LOGOUT.hu

A topikba való írás előtt kötelezően elolvasandó:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) Kidus válasza PuMbA (#15941) üzenetére


Kidus
őstag

Tedd egymas melle amit koxx csinalt, es amit te.
Latni fogod a kulonbsegeket te is.
Peldaul: Szinatmenetek teren, minoseg es szin teren ( nezd az arcat peldaul ), a tiednek meg a feje tetejen is van egy atmenet nelkuli hibas resz.

Tovabbi gond, hogy meg mindig ide teszed a sajat szerkeszteseidet, es mar eleg nehez igy is kovetni, melyik verzio micsoda, kicsoda, es akkor most csak 1 emberrol beszelunk, rajtad kivul meg valaki betett egyet epp, es en tenyleg nem tudom, mit kene tenni, hova es hanyszor kellene szolni, hogy emberek, NE.
Csak mert ha szo nelkul torlom a jovoben, akkor meg en leszek meglincselve.

Assuming Control

(#15952) liksoft


liksoft
nagyúr

Koxx: Ennek én örülnék, ha nem lenne olyan "borvirágos" az orr. A méretével nincs gond, az olyan amilyen :B csak a színe. Tudnál segíteni rajta?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#15953) PuMbA válasza Kidus (#15951) üzenetére


PuMbA
titán

Tehát akkor a méret rendben van? Mert amire azt mondtad, hogy nagy, de egyébként jónak ítélted az ugyanígy néz ki, csak több vörös színt tettem bele egy kis midtones kiemeléssel és ki volt véve a tetején az a furcsa rész (amit most elfelejtettem) :DDD Ha ezeket megcsinálom akkor ok?

(#15954) PuMbA válasza Kidus (#15951) üzenetére


PuMbA
titán

Amit én csináltam eddig egyre mondtad, hogy OK (csak a méretére írtad, hogy nagy). A második a legújabb verzióm.

[ Szerkesztve ]

(#15955) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Koxx készítette nekem az alábbi képet. Véleményezést szeretnék kérni róla és ha megfelelő, örömmel el is fogadnám arcképnek.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#15958) Kidus válasza KubanitoS (#15955) üzenetére


Kidus
őstag

Mehet.

Assuming Control

(#15959) Kidus válasza PuMbA (#15954) üzenetére


Kidus
őstag

Ezt irtam privatban:

"Az arckep szerkesztobe tedd be az eddigieket mind pls, kivetel azokat amikre azt mondtam, hogy nem lesznek jok. Meret nem fontos csak legyenek egy postban."

NEM a te 2 kepedre gondoltam, hanem azokra, amiket koxx csinalt, ES esetleg meg a tieidre, de inkabb azert akartam, hogy egymas mellett lasd te is a kulonbseget.

En tobbet nem tudok tenni az ugy erdekeben, nem ertem, mit miert nem erted amit mondok.

Assuming Control

(#15960) RoyalFlush válasza hackeeeee (#15947) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Nem tudom lehet-e készíteni belőle elfogadható arcképet, az ilyen grafittal rajzolt alapanyag kissé neccesnek tűnik.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15961) RoyalFlush válasza alibaba78 (#15949) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Egy próba:

szerk: megnéztem még gyorsan két méretben...

(lehet, hogy vannak rajta még felesleges pixelek)

Kidus?

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15962) alibaba78 válasza RoyalFlush (#15961) üzenetére


alibaba78
őstag

Visszavontam a korabbi hsz-em, es koszonom! Mar csak egy amen-t szeretnek kerni ra, amennyiben elfogadhato?! :R

(#15963) hackeeeee válasza RoyalFlush (#15960) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kár. :o

Nézelődök Alex után.

Pl?

Kéne valami újdonság mindenképp.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#15964) PuMbA válasza Kidus (#15959) üzenetére


PuMbA
titán

"NEM a te 2 kepedre gondoltam, hanem azokra, amiket koxx csinalt, ES esetleg meg a tieidre, de inkabb azert akartam, hogy egymas mellett lasd te is a kulonbseget."

10.000$-t utalok át holnap, ha be tudod bizonyítani, hogy ez mind benne volt a privátodban :DDD Tehát akkor mondd el, hogy az, hogy a koxx által készített képeket tegyem be az ebben:

""Az arckep szerkesztobe tedd be az eddigieket mind pls, kivetel azokat amikre azt mondtam, hogy nem lesznek jok. Meret nem fontos csak legyenek egy postban.""

hol van például?

[ Szerkesztve ]

(#15965) Kidus válasza RoyalFlush (#15961) üzenetére


Kidus
őstag

Az a baj kifele nez a tag, ilyen visszanezosek mindig erdekesek.
Amugy nem lenne rossz, nem a legjobb minosegnek tunik de meg elmegy.

Assuming Control

(#15966) Kidus válasza PuMbA (#15964) üzenetére


Kidus
őstag

Komolyan kezdem elvesziteni a turelmem.
Mit bizonyitsak?
Egy az egyben bemasoltam a privatot, amit kuldtem, hogy MINDEN eddig jonak tartott kepet tegyel be, azt is mondtam ITT, hogy a tieidre NEM szamitunk ebben a topicban.
Ha nem tudsz alapveto logika alapjan mozogni, valamint nem tudod egy postba betenni az eddig elkeszult kepeket, akkor en feladom, gyere vissza akkor, mikor meg tudsz erteni alapveto dolgokat.

Assuming Control

(#15967) L7wy válasza Kidus (#15966) üzenetére


L7wy
őstag

Örülj Kidus, van 10000 dolcsid :)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#15968) alibaba78 válasza Kidus (#15965) üzenetére


alibaba78
őstag

Ez most mit jelent akkor? Szerkeszteni kell, vagy el van fogadva? :) Nem szeretnek ertetlenkedni.

(#15969) sssz


sssz
őstag

sziasztok!

Megkaptam az engedélyemet egy új avatarra.

Ezt a képet néztem ki: link
link2

Esetleg tud segíteni valaki megcsinálni, hogy alkalmas legyen egyéni arcképnek?

Köszönöm! :R

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15970) PuMbA válasza Kidus (#15966) üzenetére


PuMbA
titán

Na ezeket koxx rakta be a topikba:

"Komolyan kezdem elvesziteni a turelmem."

Ne veszítsd :DDD

"hogy MINDEN eddig jonak tartott kepet tegyel be"

Az enyemre azt mondtad, hogy jó, tehát az beletartozik a minden fogalmába.

"azt is mondtam ITT"

De nem a privátban, te pedig azt állítottad, hogy ez benne van a privátban.

"Ha nem tudsz alapveto logika alapjan mozogni"

Mindenkinek más az alapvető logikája :)

[ Szerkesztve ]

(#15971) PuMbA válasza L7wy (#15967) üzenetére


PuMbA
titán

""Az arckep szerkesztobe tedd be az eddigieket mind pls, kivetel azokat amikre azt mondtam, hogy nem lesznek jok. Meret nem fontos csak legyenek egy postban.""

Megkapod a 10000 dolcsit, ha ebben aláhúzod, hogy hol van az, hogy koxx képeit tegyem be :K

(#15973) Djuree


Djuree
félisten

skacok tudnátok segíteni ebben a 3 képben?
ezek közül választanék új arcképet, csak nem tudom melyik hogy nézne ki itt ph-n, megcsinálnátok nekem őket ph kompatibilis formában?
[link]
[link]
[link]

köszönöm!

Első körben ebbe a topicba tégy látogatást.

[ Módosította: RoyalFlush ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15974) RoyalFlush válasza Kidus (#15965) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ha tükrözném szerintem csak rosszabb lenne. A minőségi kifogásoddal egyetértek, de most ennyire futja. Ha egy arcképgyárosnak van ideje, bíbelődhet vele nyugodtan.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15975) Kidus


Kidus
őstag

Erre mondtam, hogy nagyobb meretben jo lesz.
kep

Assuming Control

(#15976) L7wy válasza PuMbA (#15971) üzenetére


L7wy
őstag

Csak oldani akartam a feszültséget :U

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#15977) L7wy válasza PuMbA (#15971) üzenetére


L7wy
őstag

Amúgy letelt az időkorlát, és úgy döntöttem, hogy mégis leírom...

"Az arckep szerkesztobe tedd be az eddigieket mind pls, kivetel azokat amikre azt mondtam, hogy nem lesznek jok. Meret nem fontos csak legyenek egy postban."

#15922
"A szabalyokban is kertuk, es mar azota is sokszor, hogy ide ne szerkesszetek kepeket, arra ott a masik topic, itt meg lehet kerni az illetekeseket es megcsinaljak ok."

#15951
"Tovabbi gond, hogy meg mindig ide teszed a sajat szerkeszteseidet, es mar eleg nehez igy is kovetni, melyik verzio micsoda, kicsoda, es akkor most csak 1 emberrol beszelunk, rajtad kivul meg valaki betett egyet epp, es en tenyleg nem tudom, mit kene tenni, hova es hanyszor kellene szolni, hogy emberek, NE."

Szó szerint úgy értelmezhető, hogy amelyekre mondta, hogy ne, azokat ne tedd be. Viszont a szabályzat értelmében meg minden ide linkelt saját magad által szerkesztett arcképed szabálytalan (kivéve ha a másik topikból linkeled egy saját szerkesztésed), mivel ide nem szabad linkelni, így szerintem azok is ide érthetőek, mivel Kidus mondta többször is, hogy ide ne linkeld, tehát az eleve nem számíthat jónak.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#15978) Kidus válasza L7wy (#15977) üzenetére


Kidus
őstag

:K

Assuming Control

(#15979) hackeeeee válasza hackeeeee (#15963) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kérdezném a hozzáértőktől, hogy az ebben a hsz-ben lévő képből lehetne-e valami ide illőt kreálni? :)

Véleményem szubjektív...

(#15980) BonFire válasza L7wy (#15977) üzenetére


BonFire
veterán

Akkor itt már nálam is teljes a káosz, mert az egyik topicban a jogosultságot állapítjátok meg, majd ide lesz az ember átirányítva. Na, most ha maga szerkesztett egy képet és nem Arcképgyárost kért meg a munkára, akkor melyik topicban kell bemutatni, hogy elbíráljátok? És ha Arcképgyáros csinálja meg, akkor azt melyik topicban kell mutogatni?

Csak azért értetlenkedek, mert én is most igényeltem egyéni képet, és ide posztoltam, amit csináltam, de eddig tiszta a múltam, és nem szeretnék éppen emiatt figyelmeztetést vagy bant kapni, amivel egyből ugrott az arckép...

Szóval én is csak közérthetően szeretném.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#15981) L7wy válasza BonFire (#15980) üzenetére


L7wy
őstag

Itt leír mindent, jelen esetben a 2. pont alatt.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#15982) petipetya válasza BonFire (#15980) üzenetére


petipetya
nagyúr

Itt egy rövid összefoglaló.

"nincs rá lezsóidő"

(#15983) PuMbA


PuMbA
titán

Én tiszta lapos gondolkozásban vagyok, tehát ha valaki mond valamit nekem akkor azt úgy értelmezem és nem fogok például ezelőtti gondolatokat is odavenni, mert honnan tudjam, hogy most valami más eset van, hiszen a szabályokat sem mindig tartjuk be, mert akkor robotok lennénk és semmi érdekes nem történne a világban :DDD

Na szóval akkor több képet nem fogok ide tenni, viszont itt a második képpel például mi a probléma? koxx privátban azt mondta nekem, hogy ok. Én úgy szeretném, hogy meg lenne a két végleges kép (koxx-é és az ényém) és majd közöttük döntök (egyébként az a másik szerkesztő topik eléggé halott).

BonFire: "de eddig tiszta a múltam, és nem szeretnék éppen emiatt figyelmeztetést vagy bant kapni, amivel egyből ugrott az arckép..."

Azért annyira nem szigorúak a moderátorok, én sem kaptam a mostani miatt semmit :))

[ Szerkesztve ]

(#15984) BonFire válasza petipetya (#15982) üzenetére


BonFire
veterán

Én is így gondolom, de mi van, ha magamnak készítem el, és nincs szükség arcképgyáros igénybevételére? Azt a kész avatart sem lehet ide betenni véleményezésre?

"3. Végül a harmadik topicba be kell linkelni a fotót és az engedélyt…"

No, most akkor itt újra: a 3. topicba ismét csak a nyers fotót kell belinkelni, vagy mit? A kész avatart? De ha ide nem linkelhetem véleményezésre, akkor hogy kapom meg az engedélyt, amit a 3. topicba linkelek?

Bocsássatok meg, nem szoktam ennyire érthetetlen lenni, de itt igencsak össze van kavarva minden. Ember legyen a talpán, aki kiismeri magát.

(És ha már ide beraktam a megszerkesztett avatart, arra mikor mondják meg, hogy jó-e vagy nem jó?) :(

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#15985) petipetya válasza BonFire (#15984) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem tudom. :o

"nincs rá lezsóidő"

(#15986) hackeeeee válasza BonFire (#15984) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

3. topicba a kész avart kell linkelni, és az engedélyt hozzá, hogy el lett fogadva, amit itt kapsz meg. (asszem)

Véleményem szubjektív...

(#15987) liksoft válasza BonFire (#15984) üzenetére


liksoft
nagyúr

1. Az 1. topic az avatarra való engedélykérés.
2. A 2. topic az arcképgyárosok segítségével lehet az első engedélye alapján avatart készíttetni. He Te szeretnéd, arra másik topic ad lehetőséget, és ha kész, akkor CSAK a véleményeztetése történhet itt, az is ha lehet inkább oda mutató linkkel.
3. A 3. topicban a kész, és engedélyezett képpel kell jelentkezni.

Ha jól értelmeztem, de majd kiderül, ha egy "házigazda" is elolvasta, és véleményezi.

U.i.: Koxx ! Még reménykedem!

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#15988) alibaba78


alibaba78
őstag

Megkerhetnek szepen egy arckepgyarost, hogy legyen szives, javitson egy kicsit ennek a kepnek a minosegen? Elore is nagyon szepen koszonom!

(#15990) BonFire válasza liksoft (#15987) üzenetére


BonFire
veterán

Akkor ha jól értem, a saját gyártmányú avatart jól tettem, hogy ide tettem, igaz?

@Kalandor:"Ha magadnak csinálod, akkor kérjük a szolgálati utat betartani"

Általában nincs gond a felfogásommal, de ha közvetlenül egymás után 3-an háromfélét mondanak, közben látom, hogy ezt megfeddik, hogy miért ide linkelte, a másik egyfolytában ide posztolja a képeket, akkor el kell gondolkodni, hogy nem kéne-e közérthetőbben elmagyarázni.

Most pl liksoft állított valamit, te ezzel a semmitmondó mondattal (szolgálati út) most teljesen megkavartál, pedig már azt hittem, kezdem érteni, de akkor úgy látszik mégse… :(((

De akkor kérdezek konkrétan: Megvan az engedélyem az egyéni arcképre. Az arcképet a szabályoknak megfelelően elkészítettem. IDE posztoljam az avatart véleményezésre (az engedéllyel együtt), vagy menjek egy másik topicba?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#15992) BonFire válasza Kalandor (#15991) üzenetére


BonFire
veterán

Köszönöm szépen a választ. Így már felfogtam.

(Csak azért problémáztam ennyit, mert láttam, hogy másokra is rászólnak, és nem szeretek plusz munkát adni az oldal üzemeltetőinek, hogy rám is rám kelljen szólni. Mondjuk ezzel a sok poszttal ugyanott vagyunk, de akkor már tudom, hogy jó helyen járok.)

THX +1

Akkor már csak linkelem az eredeti hsz-t véleményezésre.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#15993) Siriusb válasza Siriusb (#15749) üzenetére


Siriusb
veterán

Gondolom erre a hozzászólásomra azért nem kaptam választ, mert nem megfelelő a kép.

koxx, az alábbiakból esetleg valamelyik jó lenne?

[link]
[link]
[link]
[link]

(#15994) koxx válasza Siriusb (#15993) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem azert, hanem mert nagyon sok volt a hsz es lehet atsiklottam felette. Az 1. kep lesz jo szinezve.

BonFire: nagyon szogletes a bal oldal, kontur se a legjobb

[ Szerkesztve ]

(#15995) F34R válasza Siriusb (#15993) üzenetére


F34R
nagyúr

E kettő közül tetszik alamelyik mert így könnyebb dolguk lenne a késíztőknek is.

[link]

[link]

(#15996) RexpecT válasza RexpecT (#15943) üzenetére


RexpecT
addikt

Erre valaki? :R

(#15997) BonFire válasza koxx (#15994) üzenetére


BonFire
veterán

Itt van az eredeti kép, amiből kiindultam.

A vállát még csak-csak le tudnám kerekíteni, de a kontúrozással nem boldogultam jobban, pedig sokáig szöcskéztem vele. Megpróbálkoznál PH képes avatart gyártani belőle? (A kanál nem kell rá.)

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#15998) Siriusb válasza koxx (#15994) üzenetére


Siriusb
veterán

Értem. Köszönöm, ha foglalkozol az említett rajzzal.

@F34R, sajna nem nyert egyik se, de azért kösz. ;)

(#15999) koxx válasza alibaba78 (#15988) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem ilyen lett

-- ;

[ Szerkesztve ]

(#16000) PuMbA válasza Kalandor (#15991) üzenetére


PuMbA
titán

Szóval akkor ez azt jelenti, hogy én is berakhattam eddig ide az általam készített képeimet és nem szegtem meg semmilyen szabályt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.