Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) dbali válasza Cathfaern (#1700) üzenetére


dbali
aktív tag

oké kösz!

[Szerkesztve]

Okos enged ha már szenved!

(#1702) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

:)
dolgozom rajta, mire addikt leszek, összeáll:D

egyéb állatfajták

(#1703) dbali válasza kamikaze boci (#1702) üzenetére


dbali
aktív tag

:D látom nagyon megfontolod, és nagyon nem akarod elsietni a dolgot...:D

Okos enged ha már szenved!

(#1704) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Én képemről valami fotoshop bajnok nem szeretne pár verziót készíteni?:U

(#1705) Cathfaern válasza ToBeY (#1704) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Szívesen, de nem szeretnék feleslegesen dolgozni...igazából az lenne a jó, ha idejönne Parci és megmondaná, hogy ki jogosult saját arcképre, s ki nem :U Mert eddig még igazából senkinek sem mondta azt, hogy neked nem, s ez elég zavaró :( Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha azt mondanák neki, hogy te nem kapsz, s akkor tudja mi a helyzet, mint így amikor ott van bizonytalanságban, hogy vajon azért nem kapta meg a képet, mert Parci még nem rakta be, vagy nem is fogja...

Szerintem a legjobb az lenne, hogy ha meglenne szabva egy időkorlát és egy hozzászólás szám is, s ha a kettő meg van, akkor lehetne csak egyedi képet kapni...csak ez már egyszer jogosan el lett vetve, másrészt meg ha ez most hirtelen be lenne vezetve, akkor két lehetőség van: vagy csak a kihirdetés után lenne érvényes, ez esetben azok hőbörögnének, akik olyan hsz. számmal és vagy idővel rendelkeznek, mint aki már megkapta, de ő most mégse kapja meg az új szabály miatt, ha meg visszafele is érvényes lenne, akkor meg azoknak lenne bajuk, akiktől elvennék az egyedi képet :U Ááh, nehéz ez :(

(#1706) ToBeY válasza Cathfaern (#1705) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Mondjuk valamihez tényleg kéne kötni ez igaz,De hogy hozászóláshoz... Nem tudom jó lenne bejönne az user,szét offol csomó topicot 1 hónap alatt lenne 2000 hozászólása abból kb 200 értelmes

(#1707) Cathfaern válasza ToBeY (#1706) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezért kéne időhöz is kötni. Aki itt van mondjuk már 1 éve, az nem fog azért OFF hadjáratot indítani, csak azért, hogy egyedi képe legyen (ha meg igen => BAN).

(#1708) ToBeY válasza Cathfaern (#1707) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen értelmesebb lenne időhöz kötni mint hozzászóláshoz


[Szerkesztve]

(#1709) jeges


jeges
senior tag

látom, vannak itt szakemberek :)
skacok, segítene vki nekem?
nincs itthon telepítve megfelelő szoftver, és nem t'om így lekicsinyíteni a medvét, hogy átlátszó maradjon a háttér :U
bővebben: #1649 :DDD

(#1710) Cathfaern válasza jeges (#1709) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Tessék:


ToBeY: de szvsz hsz számhoz is kötni kéne. Mert szerinted régi motoros az, aki 2 éve itt van, de van 3 hozzászólása? :U

(#1711) Sopi válasza jeges (#1709) üzenetére


Sopi
senior tag

Nekem is ez a bajom az enyémmel :(.
Megcsinálná nekem vki?
#1658

(#1712) dbali válasza Biaggio (#1680) üzenetére


dbali
aktív tag

Ne szomorodj el mert itt vannak!:D



és a 20*22-es

Okos enged ha már szenved!

(#1713) Biaggio válasza dbali (#1712) üzenetére


Biaggio
őstag

Very Special Thanks :DDD

Már csak két dolog van:)
1. Talán barnás árnyalatban jobban festene? (ez már csak, hogy tényleg PH design legyen)
2. Parci mester engedélye :P

Köszönöm az emailt is, kedves Bash mester:D

[Szerkesztve]

(#1714) ToBeY válasza dbali (#1712) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Enyémel nem szeretnél/tudnál valamit kezdeni:B

[Szerkesztve]

(#1715) dbali válasza ToBeY (#1714) üzenetére


dbali
aktív tag

az az igazság hogy már tényleg csak akkor akarok dolgozni ha érdemesnek látom, bocsi de a te képed sztem nem túl ph designbe illő tehát ha még meg is csinálnám akkor sem biztos hogy Parci berakná.. sorry:( vagy keress más picturet..

Okos enged ha már szenved!

(#1716) dbali válasza Biaggio (#1713) üzenetére


dbali
aktív tag

Nincs mit, amúgy megnéztem barnásabban de abból nem répa lett hanem rodhat ph-s répa:D. sztem ez nagyon jó kép és ph kompatibilis.:)

Okos enged ha már szenved!

(#1717) Biaggio válasza dbali (#1716) üzenetére


Biaggio
őstag

Ajándék Répa felvonulás: :DDD




[Szerkesztve]

(#1718) kamikaze boci válasza Biaggio (#1717) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Egy répa legyen répa színű. Jó kis avatar, és szvsz illik is.

egyéb állatfajták

(#1719) jeges válasza Cathfaern (#1710) üzenetére


jeges
senior tag

őőőő....bocs, hogy ilyet kérek, de lehetne 21 a rövidebb oldala? nekem úgy jóval kontrasztosabb és láthatóbb lenne :U

(#1720) dbali válasza Biaggio (#1717) üzenetére


dbali
aktív tag

Áá az eredetihez képest ezek nagyon kispájások sztem...

Okos enged ha már szenved!

(#1721) Biaggio válasza dbali (#1720) üzenetére


Biaggio
őstag

Tudom, egy rokon egyenesen Csernobilból érkezett:DDD

Még egyszer köszönöm:)

(#1722) Yaye válasza dbali (#1699) üzenetére


Yaye
őstag

ÁTLÁTSZÓ SZÉLŰ, PENÉSZMENTES AVATÁRGYÁRTÁS FOTOSOPBAN

Kicsit pontosítanék... A fájlnak szerkesztés közben nincs formátuma. Van neki viszont színtere (mode-ja). A különböző spéci színű dolgokkal még nem foglalkoztam, de bármilyen RGB módban lévő képen dolgozhatsz layerekkel (rétegek, vagy fóliák). Nem is kell új képet nyitnod, elég ha a Layers dobozban kettőt kattintasz a megnyitott fájl egyetlen rétegének nevére, ami defaultban ''Background'' (dőlt betűkkel), és a felugró átnevezés ablakban nyomsz egy OK-t. A dőlt betűs background nevú réteg fix, tehát nem lehet törölni belőle, de ha átnevezed a duplakattintással, akkor mezei réteggé válik, és ha beleradírozol, akkor kibukkan alóla a semmi, vagyis az átlátszás. Ha az eredeti anyagod gif (vagyis ''indexed'' módban van) akkor előbb az Image/Mode menüben át kell állítani RGB-re, onnantól lásd fent. Mindig RGB-ben szerkessz képet mert ''indexed''-ben (256 vagy kevesebb színű palettás mód) rücskös lesz! Namost a legjobb ha rögtön az elején csinálsz a nyers kép alá egy PH! háttérszínű egyszínű réteget. Így az eredeti radírozásakor rögtön látszik hogy hogy fest a széle a PH! szürke fölött, és tuti nem lesz ''penészes'' (copyright by Mosqu!to) a pereme. Ha kész a mű, először lapítsd össze a szürke alappal (Layers doboz, kis nyílból legördülő menüben ''Flatten image''). Ez fontos! Ha szürke alap nélkül csinálod az átlátszóságot, mentés után fehér penészes marad a széle! Ha összelapítottad, kicsinyítsd le a kívánt méretre. Ezután vedd elő a varázspálca eszközt (magic wand), állítsd be a Toleranciát 0-5 közöttire ízlés szerint (az 5 jó lesz). Vedd ki a pipát az Antialiase és a Contiguous négyzetből. Most kattints a kép azon PH!-szürke részeire aminek átlátszónak kell lennie, és delete-tel töröld őket, előbukkan az átlátszás, de az eredeti kép szélén az árnyalatok PH!-szürkék maradnak, ez volt a lényeg. Most már lehet Save for web-et nyomni neki a File menüből, és a kívánt paraméterek (GIF, rendszerint 64 szín) beállítása után OK, és kész is a szép új, ropogós avatár. Fogyassza egészséggel. :)

(#1723) Biaggio


Biaggio
őstag

Répa lettem:C Répa lettem:C Répa lettem:C

Köszönöm! :D

(#1724) csudri


csudri
őstag

Én ezt szeretném, ha Parci megszánna és kaphatnék saját avatart. Megígérem utánna jó leszek!



Tudom, hogy nem olyan a háttér, mint amilyennek lennie kellene, de nem értek a képszerkesztős dolgokhoz. Ezt is paint-ben hoztam össze, ami köztudottan nem egy Photoshop.

+ Miért kell a kicsinyített kép is?

[Szerkesztve]

(#1725) crab válasza csudri (#1724) üzenetére


crab
senior tag

hali, a kicsinyített kép ide kell: [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php[/L]:)

(#1726) csudri válasza crab (#1725) üzenetére


csudri
őstag

Nem látszik belőle semmi, de azért iderakom.

(#1727) Bash


Bash
őstag

nap!
Köszönöm a gratulációt! Egyetértek Kalandor-ral, nagyon jól sikerült az avatarod! :D

kamikaze boci!
Köszönöm neked is a gratulációt! Ez az utolsó verzió eléggé idétlen szvsz. :)

(Most már csak Parci válaszára lennék kíváncsi.)

http://bashtravel.com/

(#1728) Shim válasza Biaggio (#1723) üzenetére


Shim
őstag

gratula :C

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#1729) mormota


mormota
senior tag

mert fikázták a régi képeket:


Illusztrálok, tehát vagyok

(#1730) Obi-1 válasza burgatshow (#1684) üzenetére


Obi-1
őstag

Köszi, de sajnos így csináltam. Amíg benne van a cache-ben, addig nálam látszik is... :(

Only a Sith deals in absolutes.

(#1731) Obi-1 válasza Mosqu!to (#1686) üzenetére


Obi-1
őstag

Igen! Neked látszik? (Gondolom megnézted az URL-t) Régen az aláírásomban szerepelt a kép...

[Szerkesztve]

Only a Sith deals in absolutes.

(#1732) zsiga667


zsiga667
addikt

Valaki elmondhatná, hogy mik a feltételei, hogy valaki kapjon homemade avatart...

(#1733) Bash válasza zsiga667 (#1732) üzenetére


Bash
őstag

#875, Parci:

''Hahó.

Szeretném elejét venni annak, hogy páran megbántva érezzétek magatokat. Tehát: az egyéni arcképek feltöltését egyelőre biztos nem szeretnénk egy olajozott gépezetté tenni. Ugyanakkor szeretnénk kedveskedni a sokat fórumozó, régi motorosoknak, tehát van rá lehetőség.

De:

Fontos, hogy az arckép stílusában illeszkedjen a PH! fórumhoz, és e tekintetben fenntartjuk magunknak a vétójogot. Nem diszkriminációról van szó, egyszerűen csak szeretnénk valamiféle egységességet megőrizni.

A leveleket megkaptam, emésztjük, előbb-utóbb lesz valami. Szori, hogy nem ígérek semmi konkértat most. Azt azért tudjátok, hogy úgy sem lesz olyan, hogy igazán oszlopos fórumtagok éveken át könyörögnek az arcképért. Előbb-utóbb megenyhülünk :P.

http://bashtravel.com/

(#1734) zsiga667 válasza Bash (#1733) üzenetére


zsiga667
addikt

Thx. Akkor asszem még várok pár hónapot... :(

(#1735) F-ECT$ válasza zsiga667 (#1734) üzenetére


F-ECT$
titán

Miért? Biaggo is még ''csak'' senior tag, és mégis van egyéni arcképe...

Dive ever, work never.

(#1736) zsiga667 válasza F-ECT$ (#1735) üzenetére


zsiga667
addikt

Az igyz, hogy van már vagy 2500 hozzászólásom, de szerintem messze vagyok attól, hogy ''régi motoros'' legyek... Novemberben regisztráltam, 5 hónapja.

(#1737) Biaggio válasza F-ECT$ (#1735) üzenetére


Biaggio
őstag

A ''csak'' senior tag Biaggio két éve van itt :B

A ''mert megérdemlem''-kérdés szerintem avatar téren eddig nem merült fel. Csak ismételni tudom a többieket.
1. A kép illeszkedjen a PH arculatba
2. Legyen meg mindkét méretben.
3. Legyen a tag elég ideje fent és elég hozzászólással rendelkező (ez még nem kristályosult ki)

És minden eset egyedi elbírálás:)

És 1705-ös hozzászólás:P Look at this!

[Szerkesztve]

(#1738) wrz


wrz
aktív tag

Köszönöm dbali, hogy megcsináltad a képeket, szerintem nagyon jó lett.Messengeren, meg pár helyen már használom is:)

Felrakom ide is hátha megkaphatom.


Minden ellenállás hasztalan!

(#1739) dbali válasza wrz (#1738) üzenetére


dbali
aktív tag

Bocsi hogy nem foglalkoztam a képeddel de tegnap már hulla voltam...mégegyszer bocsi...:U

Okos enged ha már szenved!

(#1740) dbali válasza Biaggio (#1723) üzenetére


dbali
aktív tag

:C Gratula :C

Okos enged ha már szenved!

(#1741) wrz válasza dbali (#1739) üzenetére


wrz
aktív tag

MIcsoda???:)
Nekem megcsináltad, és elküldted mélben, csak megköszöntem;]
Itt fentebb be is linkeltem.

Most lépek dolgozni, ehh:o

[Szerkesztve]

Minden ellenállás hasztalan!

(#1742) dbali válasza wrz (#1741) üzenetére


dbali
aktív tag

Vagy már megkattantam vagy félreértés van..:D milyen címről kaptad a képet??

Okos enged ha már szenved!

(#1743) Sopi válasza dbali (#1742) üzenetére


Sopi
senior tag

Bali!
Nem kicsinítenéd le a nagy méretű képemet kicsire?
Mert mint te is mondtad, pixelhibás.
Én ACDSee6.0-val próbáltam, de az nem kezelo az átlátszó hátteret :(.

(#1744) dbali válasza Sopi (#1743) üzenetére


dbali
aktív tag

Hát igen az ACDSee-vel nekem is ez volt a bajom de aztán Pjotoshop-ban megtudtam csinálni.. igen lekicsinyítem de lehet hogy csak este tudom megcsinálni...mert lassan megyek el..

Okos enged ha már szenved!

(#1745) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Parci, kérlek:
a nagy: kicsi:
Nagyon szeretném:(

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#1746) Sopi válasza dbali (#1744) üzenetére


Sopi
senior tag

OK, kössz.
Akkor este várom a képet :).

(#1747) Grey válasza dbali (#1740) üzenetére


Grey
tag

Hi! Vállalnád enneka képnek az arcképesítését számomra?Aztán a nagyok majd elbírálják,hogy lehet e:D

(#1748) F-ECT$ válasza Grey (#1747) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem, ezt nem lehet. Nem illik a PH arculatába

Dive ever, work never.

(#1749) Grey válasza F-ECT$ (#1748) üzenetére


Grey
tag

Hülyesééég:DA rokonom fejét kell hordanom,mer rólam nincsen fotójuk?Hát adok én nekik:D

(#1750) zsiga667 válasza Grey (#1749) üzenetére


zsiga667
addikt

Nem mindegy? Ígyis-úgyis ronda vagy... ;]:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  Arckép request Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.