Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Amd 2000 + túlmelegedés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) freak^


freak^
tag

HI !
Az lenne a problémám hogy az AMD athlon xp (palomino) procim egy tuning hutovel alapbol 55 fokos, ha pedig valami alaklmazast elinditok minimum 58 fokos lesz. mitol lehet ez? nincs huzva egyaltalan a proci, sajnos a huto tipusara nem emlexem, legalabb fel kilos rez bordaju..
Varom a segitseget!

(#2) FlasH-BacK válasza freak^ (#1) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Ez a hőmérséklet még elviselhető. Valószínűleg a házadban nem megfelelő a levegő keringése, nem kap friss levegőt a proci. Attól még, hogy nehéz a hűtő, nem biztos, hogy jó:).

Egyébként az én procim is hasonló hőmérsékleteken megy, pedig kivülről kapja a hideg levegőt.

Egyébként ez a mag hőmérséklete, vagy a cpu-surface?

[Szerkesztve]

(#3) hezso válasza freak^ (#1) üzenetére


hezso
aktív tag

Milyen alaplap? Ugye nem QDI? Mert egy 2000+ és egy QDI hőfokát már én is szívtam, kiderült rosszul mér az alaplap... (közben 25x hűtő le, paszta le, paszta fel, hűtő fel...)

(#4) freak^


freak^
tag

Asus a7v8X alaplap. mistralban vettuk masfel eve es akkor mondtak legjobb tuning huto mindent bir, 12k volt kb..
aida 32vel nezem , nem tom hogy mag vagy surface, cpu 5, cpu dioda 56 fok jelen pillanatban.

(#5) freak^


freak^
tag

ja es a haz oldala le van veve, neha egy szobaventillatort is odanyomok akkor se megy lejjebb..

(#6) FlasH-BacK válasza freak^ (#4) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Töltsd le a Speedfan-t!
innen!: [L]http://www.almico.com/speedfan.php[/L]

[Szerkesztve]

(#7) Fade_Away


Fade_Away
őstag

palomino alapból nagyon melegszik....

(#8) freak^ válasza FlasH-BacK (#6) üzenetére


freak^
tag

erdekes azt irja, hogy 337500-al forog a ventim neha :) , de a proci teljesitmenye is eleg szar sztem.. szaggat, meg hasonlok, es ha beujitanek egy konfigba, akkor mit ajanlotok hol szereltessem ossze? egy 3000+-ra mien huto lenne jo, ami halk is megbuzhato egyben?

(#9) FlasH-BacK válasza freak^ (#8) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

És mit ir a hőmérsékletekre???
Szerintem nem olyan nagy cucc összerakni egy konfigot. Manapság az egyik legjobb hűtő a zalman cnps7000 alcu. de:[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=345[/L].A kereső használatát a jövőben is tanácsolom neked.

(#10) KERO_SAN válasza freak^ (#1) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Ákoska nincs annak a gepnek semmi baja, csak be kene tudni rendesen allitani ;P

Szvsz szarul szellozik a hazad, vagy ratyi a venti a bordan :t

cn 4eva :)

Masik h neked egy 2800+-at kene venned inkabb, mint 3000+ot:D

[Szerkesztve]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#11) freak^ válasza KERO_SAN (#10) üzenetére


freak^
tag

Csá te kis kinai feju :) inkabb okosakat mondjal, ne a kozhelyeidet :)

(#12) freak^ válasza FlasH-BacK (#9) üzenetére


freak^
tag

Hőmersekletre ugyanazt, amit a tobbi, semmi valtozas, 56-57 fok .. :(
zalmann CNps7000-Cu es AlCu kozt nagy a diffferencia? melyik jobb egy 3000+ -ra? ha CU van es szallitom a gepet telleg le kell szerelni a hutot?

(#13) KERO_SAN válasza freak^ (#12) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Inaktiv player sehova nem szallitja a gepet !

Gyere majd ircre mert van viszonylag jo hirem :)

Imho egyebkent nem kell leszedni, kibirja a lap, en bordam is 600 grammos megsincs semmi baja :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#14) freak^ válasza KERO_SAN (#13) üzenetére


freak^
tag

ne haragudj, de en a hozzaertoket kerdeztem, nem holmi kezdot, aki meg a windowsban sem tud felbontast allitani. :DDD

(#15) HADASA


HADASA
csendes tag

Hali
AMD Athlon XP 2000+ MODEL 6, ax2000dmt3c OPN számú használt, de működő processzort keresek megvételre ABIT-KR7A alaplaphoz.
Előzetes ajánlat: 9.000,- Ft
a telefonszámom 30/853-6403

Üdv.
HADASA

(#16) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy erre a procira milyen cooler-t ajánlotok.Jelenleg egy Spire Falconrock van rajta,de 54-55 C között van a procim,szinte terhelésmentesen!
Vagy ez még nem gáz?

(#17) Hellas


Hellas
senior tag

Valaki légyszi,mert mindjárt bezár a bolt és ma akarok venni. :DD

(#18) AMD 4ever válasza Hellas (#16) üzenetére


AMD 4ever
csendes tag

Hali!
Ha költséghatékony és jó hűtést akarsz vegyél Alcomp CUAL 520 Pro-t csak 3650 Ft. Nekem a 2000+-omat 2,25Ghz-en 1,6V-on max 45fokon tartja, még 2,4Ghz-en is bírja 1,8V-on. Jobb a zalman cnps 7000 alcu-nál. [L]http://web.axelero.hu/almkft/hu/index.htm[/L]

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Amd 2000 + túlmelegedés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.