Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Amargo gondolatai(?)

Hozzászólások

(#65) amargo


amargo
addikt

Mai reggelem is érdekesen indult.
Mint mindig ma is megfogadtam, hogy korán indulok, stb..
Erre kinézek látom havazik, vagy is csak ilyen trutyi próbálkozik.. Na mondom jó, akkor indulhat a kabát ''javítás''.
Itt megjegyzem egy sherpa cho oyu-ról van szó, ami eddig baromi jól viselte a megpróbáltatásokat, de a kapucniját, valamiért elbénázták? Na, de hogy?! A lényeg az, hogy amibe a zipzár megy, mikor hozzá csatolnál, az a kis műanyag fülyinek a iciripiciri, kb 1-2mm es műanyagja letört (na, jó tényleg nem kellet volna az akasztóról a kapucninál fogva lekapni, meg igazából a sport tayó, ami elcseszte szerintem).
Olyan kis semmiség, tényleg csak pár mm-i, de pont ez kell ahhoz, hogy a zipzár fix része zárjon és és.. na ezt elmagyaráztam 

Tehát ezzel kezdtem a napom, barkácsolással, gondoltam, ha egy tűzőgép kis kapcsét oda rögzítek, akkor jó lesz, hát nem! Sőt rá is varrtam - na nem ám 3-4mm szélesen, hanem éppen csak 1mm – és nem tudtam már ráhúzni a fix részt.. így buktam a dolgot sőt közben még 1mm letörtem belőle. Hát igen, reggel ne állj neki barkácsolni.. A lényeg, szereztem egy erősebb kapcsot és szépen odafogtam fixre a fixet – na ez értelmes – még esztétikus is, tehát nincs gány szaga, de a tudat.. így elaszni egy ilyen jó kapcsit..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Amargo gondolatai(?)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.