Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

Szeptembertől állást keresek Budapesten.
Érettségi,plussz vendéglátós végzésssel..
bár inkább vendéglátást mellőzve szeretnék elhelyezkedni!
ha tudsz valamit kérlek írj!:)

(#2) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

up

(#3) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

up

(#4) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

up

(#5) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

up

(#6) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

már augusztustól kéne inkább

(#7) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

up

(#8) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

fel

(#9) profilum


profilum
tag

Üdv , én is állást keresek hajnali munkára , sofőrnek (b) vagy raktárba (raktárvezetői tapasztalat,számlázási tapasztalat)

(#10) real99 válasza Borify Péter (#1) üzenetére


real99
csendes tag

Szia!

PDA, Notebook üzletágaban tudok egy ügyfélszolgálatos pozicíót! Angol tudás kell hozzá! Amenniyben érdekel küldj egy Önéletrajzot! mail to: allas@speedshop.hu

Real

(#11) Gergő_ válasza real99 (#10) üzenetére


Gergő_
őstag

írtam pü-t nem az állással kapcsolatban!
sorry az offért

UP
Borify neked ajánlom aszf.hu-t ;)

(#12) Gergő_ válasza Gergő_ (#11) üzenetére


Gergő_
őstag

bocsánat, rosszul írtam:
www.afsz.hu/

(#13) Borify Péter válasza Gergő_ (#12) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

:R

(#14) Boxer001 válasza Borify Péter (#1) üzenetére


Boxer001
veterán

Szia!
Remélem nem baj, ha befofátlankodom ide, mert én is állás keresek a fővárosban. Kistarcsán lakom, tehát közel van Budapest, nem gond a feljárás. Sajnos csak egy érettségivel rendelkezem (közgazdasági), főiskolai kísérletezések voltak, de nem találtam még meg a számomra megfelelő szakmát. Elsősorban "normál műszakos" munkák érdekelnének, mert szeptembertől 2 éves felsőfokú Pénzügyi szakügyintéző képzésem indul esti tagozaton, és be szeretnék járni az órákra. :U
Ügynöki és hasonló munkák nem érdekelnek. Gyári, raktárosi tapasztalattal rendelkezem, de vágyom már valami komolyabb megmérettetésre is, azért is kezdek bele a tanulmányokba, így csak több esélyem lesz, bár főként a lelki békém miatt csinálom. :U
B kategóriás jogsim van, 2001-ben vizsgáztam, és használom is bőven, nem dísznek van.

(#15) prosz tata


prosz tata
újonc

én is idetolnám a képem ha valakinek van tippje ilyen pangásba hová keresnek értelmes melóra embert.Ügynöki és erotikus munka bezzeg fulladásig :U

(#16) Kobe


Kobe
veterán

szintén idepofátlankodok. Bármilyen értelmes, becsületes munka érdekelne pesten, nem bánnám, ha végzettségeimnek megfelelően (közgazdász - bármiylen terület, könyvvitel, adminisztráció, logisztika, stb, angol szakfordító - akár tolmácsolás, multinacionális cégek, napi 8-10 órában munkanyelvként is elkommunikálgatok gond nélkül angolul)

(#17) Goose-T válasza Kobe (#16) üzenetére


Goose-T
veterán

Van két évnyi banki/pénzügyes tapasztalatod? Ha igen, tudnék ajánlani valamit - rendes irodai meló, nem ügynökmunka! Annyit elárulok, hogy itt találsz infót. ;)

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#18) sh4d0w válasza prosz tata (#15) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Ezzel a névvel nem tudom, mi bajod az erotikus munkával... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#19) szkepti


szkepti
újonc

Valószínűleg rossz módot választottam, de még kezdő vagyok a fórumon.
Állást vagy megbízást keresek, azonnalra is ha lehet.
Több mint 10 éves számítástechnikai gyakorlat, Linux, Windows és Novell hálózati ismeretek,
autó, mobiltelefon, számlaképesen, Budapesten vagy a környékén.
Ha a módszer rossz, elnézést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.