Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alkoholista nevelde

Hozzászólások

(#651) EmberXY válasza KROK640 (#650) üzenetére


EmberXY
addikt

Hogy mik vannak... :D

Up the Irons!

(#652) KROK640 válasza EmberXY (#651) üzenetére


KROK640
veterán

Jah.

Na mindegy, elkezdtem tekerni a zsetont, mert a kertet is kell bővíteni, papagáj is kellene, meg Tigris is, szóval ha csak dolgozok mint a hülye akkor is előrébb leszek. Mellette szolidan kaszinózgatok, de csak pár dolláros téteken, eddig mára 64$ pluszban vagyok.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#653) EmberXY válasza KROK640 (#652) üzenetére


EmberXY
addikt

Lottó nyereményt is elvitték megint... Piszok Alfréd telibe találta.

Up the Irons!

(#654) somogyib válasza EmberXY (#653) üzenetére


somogyib
őstag

Na, arra a szarra már elköltöttem egy csomó zsét, de nem jön össze. Szerintem hagyom is a fenébe. :D

(#655) EmberXY válasza somogyib (#654) üzenetére


EmberXY
addikt

Aki nem játszik, az nem is nyer. :D

Up the Irons!

(#656) KROK640 válasza somogyib (#654) üzenetére


KROK640
veterán

Én mindig elfelejtek lottozni.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#657) somogyib válasza KROK640 (#656) üzenetére


somogyib
őstag

Én meg már mióta tolom, de nem sikerül. Egy pénznyelő az egész. :D

(#658) KROK640 válasza somogyib (#657) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor nem is járok rosszul, hogy elfelejtem :D
Igen, a kaszinó kajak úgy működik mint a való világban.
Leszámítva, hogy van valami amin mindig nyerek ... :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#659) EmberXY


EmberXY
addikt

Végre megvan a halászlé alapanyag!

Up the Irons!

(#660) RandomName válasza EmberXY (#659) üzenetére


RandomName
aktív tag

Nice....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#661) somogyib válasza EmberXY (#659) üzenetére


somogyib
őstag

Grat!

(#662) EmberXY válasza somogyib (#661) üzenetére


EmberXY
addikt

+RandomName:

Köszönöm!

Titkos szándékom, hogy megpróbálom a mesterhármast, kb ez az egy esélyem lesz rá...

Up the Irons!

(#663) EmberXY válasza EmberXY (#662) üzenetére


EmberXY
addikt

Sikerült is. Mára ki van maxolva a zinternet. ;]

Up the Irons!

(#664) KROK640 válasza EmberXY (#663) üzenetére


KROK640
veterán

Gratula, régen nekem is megvolt :D
most még a hal is odább van

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#665) EmberXY válasza KROK640 (#664) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszönöm!

Miután meglett a hal, kaptam egy tuti tippet a lóherére Piszok Alfrédtől, úgyhogy résen voltam, aztán már csak egy berúgás kellett.

Ráadásul még egy jó üzleti húzással "megdobott" kb 16 ezerrel, megvett tőlem 1000 páleszt max áron, most egy ideig jegelni akarja az alkeszét, így segített egy kicsit, hogy meglegyen a szállodám minél előbb.

Up the Irons!

(#666) KROK640 válasza EmberXY (#665) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem mostanában a lóherét sem sikerült megszerezni, de annyira nem is hajtok rá, lévén még az aranyhalat se kezdtem el kergetni. Mivel rájöttem, hogy most kb az isten $-ja sem elég nekem, dolgozok mint állat. Időnként elcsábít a garázdálkodás, de sok börtön a vége (ezért kéne a tigris), és ha három körből 1-2 sikeres, plusz még az óvadékot is hozzászámolom, akkor azonos idő alatt ott vagyok vele mint a fizikus munkával, csak épp a munka sokkal kevesebb energia.

Jó neked, ember emlékezet óta árulok minimál áron vodkát, a kutyának nem kell, a többi szemétről (szotyi, pizza, hambi, B vitamin, cigi) nem is beszélve. Régen emlékszem, ha két hétig nem vette meg ezeket senki, akkor a rendszer megvette minimáláron, függetlenül attól, hogy mennyiért volt fent. (most le is szedtem mindent és felteszem újra, hogy előrébb legyen a listában)
(Amúgy az durva, hogy a kávé 70$-ért is mehet, mikor 80$ a legdrágább helyen az energiaital ami 10 helyett 20 energiát ad. Amúgy most nézem mivel krumplival nagyon fogytán vagyok (400-at ettem meg 3 nap alatt, közben szinte alig jött be pár szem), most kávézni fog az alkesz :D

BTW a sört kivezettem az életéből teljesen, már egy darab sincs, most a vodkát fogom, marad a pálesz meg a bor, és persze a metil. Jelszó az egészséges élet, alacsony függőséggel :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#667) EmberXY válasza KROK640 (#666) üzenetére


EmberXY
addikt

Én most guberálok, 1-2 nap alatt meglesz a szálloda. Elvileg (Piszok Alfréd szerint) a rablás úgy működik, hogy egy nap csak 1-szer rabolhatnak ki, és kb valami 600 lehet a max összeg, szóval ha egyébként hajtod a pénzt rendesen, ez még akár bele is kalkulálható napi veszteség.
Persze nem akarom a lóvét széfen kívül tartani, de hát valahogy ki kell a szállodát fizetni majd.

A piacon a páleszt direkt vette meg, nem véletlenül, direkt azért, hogy segítsen a lóvéval.
Felajánlotta, hogy ha kell a pia, akkor visszarakja minimál áron, aztán visszavehetem, de mondtam, hogy tartsa meg nyugodtan, rohad rajtam épp elég.

A sört én is kivezettem, a vodka csak gyűlik, a bor és a pálesz fogy nálam is, előbbi életerőt ad, utóbbi meg a leghatékonyabb berúgást, szóval hosszabb távon ez a kettő a nyerő.

Up the Irons!

(#668) somogyib válasza KROK640 (#666) üzenetére


somogyib
őstag

Én kb. így nyomom:
A garázdálkodás meg két vandálkodás küldetést csak unalmamban csináltam meg.
Ellentétben én nem munkával, hanem tarhálással gyüjök lóvét. Így csináltam meg az összes iskolát is.

Viszont most elakadtam, már megint semmi hajtóerőt nem érzek. :)

[ Szerkesztve ]

(#669) KROK640 válasza EmberXY (#667) üzenetére


KROK640
veterán

Régen biztos, hogy nem csak egyszer lehetett egy nap valakit kirabolni. Tartálykát naponta 4-5× raboltuk ki, csakhogy érezze a törődést. :D Mondjuk Stiff a függöny mögött rengeteget változtatott a játékon, régen a törlést is el lehetett inni egymás elől, állítólag ma már azt sem lehet.
De egyébként ennek fényében meg pláne azt mondom, hogy fölösleges para ez a széfezés egy bizonyos szint felett, hiszen a házad is növeli a védelmet, plusz van az a bevételi magasság már, ahol a naponta elrabolható maximális összeg sem számít.
Most egyébként, hogy úgy dolgozok, ahogy csak tudok, (amikor csak ráérek küldöm fizikusnak) napi 3000-et simán összehozok. Talán többet is.
Mondjuk így nézve sem áll jól a szénám, mert itt a terv : Papagáj 20 ezer, Tigris 30 ezer, kert 5000 + növények, kb 10 ezer, majd Szálloda 75 ezer.
Most sajnálom, hogy a sör és a vodkafőzdét nem lehet eladni :D

BTW erről jut eszembe, tegnap beszéltem egy taggal, aki tőlem tudta meg, hogy a sörfőzdéjében nem csak egyesével lehet főzni a sört XD Eljutott 166 sörig, egyesével. (mentségére legyen mondva, hogy a kertjében csak egy komló terem, így nincs is több alapanyaga, más főzdéje meg még nincs).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#670) KROK640 válasza somogyib (#668) üzenetére


KROK640
veterán

Pedig vandálkodás mellett garázdálkodni a nagyon gyors fejlődés receptje, rengeteg elosztható pontot termelnek ezek ketten, rangpontról nem is beszélve.
Tarhálás : most, hogy így mondod, ott rövidebbek és kevésbé energiaigényesek az etapok, lehet h kísérleti jelleggel nekem is át kéne rá állni, mondjuk wall streetre. Csak a gond az, hogy még így sem tudom mindig óhatatlanul 10 percenként lenyomogatni, és újra elküldeni, van amikor mega 10 percet is soknak érzem.
A hosszabb munkák meg (pl kelet eu szuperhős) időarányosan gyengébben fizetnek. A biciklis futárban meg az az érdekes, hogy mire lemegy visszatermelődik az általa kért energia, így bármilyen egyéb befektetés nélkül kb folyamatosan is lehetne pörgetni.

No, hol akadtál el?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#671) somogyib válasza KROK640 (#670) üzenetére


somogyib
őstag

A küldetésekben akadtam el.
A bunyó meg a rablás küldi nem nagyon vonz. A többi meg (hívj meg valakit, birtokolj szállodát, villát, max rang) nem nagyon érdekel.
Bár így voltam a vandálkodással is, lehet majd ezekre is "befizetek". :)

Ami kérdésem lenne: a specpontok csak rangeléréssel és vásárlással megy? Nincs más lehetőség beszerezni?

(#672) EmberXY válasza KROK640 (#669) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyesével sört főzni. Hmm, ezt még nem próbáltam. ;]

Most újabb jelenség ütötte fel a fejét, az Imre-átok. Már más is van, aki ezt csinálja, direkt magasan hagyják a függőséget, így gyakorlatilag az isten piája nem elég ahhoz, hogy berúgjon... Namármost a brigád kocsmákban, ahol a tagoknak ingyen van a pia, gyakorlatilag lerabolják a fél készletet egy berúgásra...
Szóval egyik oldalon a pia túltermelés, másik oldalon meg az ilyen hiénák... :D

Up the Irons!

(#673) EmberXY válasza somogyib (#671) üzenetére


EmberXY
addikt

A spec pontok viszonylag limitáltak, de elvileg ki lehet maxolni, igen, azokkal a módszerekkel, amiket írtál. :D
Én speciel nem akarom kimaxolni, inkább újraosztom 3 AP-ért, végülis ha lassan halad az ember, az 2-3 hónap alatt összejön a szerencsekerékből meg a havi ingyen AP-ból.
Így van idő megcsinálni a Dianás, stb küldiket is.

Up the Irons!

(#674) KROK640 válasza EmberXY (#672) üzenetére


KROK640
veterán

Ez olyan mint a régen a két hét után a rendszernek minimál áron eladott piacra felrakott termék. A lényeg az volt, hogy a "túltermelés" eltűnjön a rendszerből.
Ha belegondolsz ezek a srácok ezt cisnálják, eltűntetik az iszonyú felhalmozott készkletet a rendszerből.
Másik oldalról tényleg hiénák, mert rengeteg kezdőnek lenne hatalmas segítség az ingyen vagy 1$-os pia. bezzeg mikor mi kezdtük, úgy kellett számolni, hogy hogy variáljuk a sört meg a bort, hogy minél kevesebből berúgjunk.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#675) KROK640 válasza somogyib (#671) üzenetére


KROK640
veterán

Ahogy lassul a fejlődés, ha épp nem valami extra kihíváson (pl mesterhármas, rejtély ilyesmik) dolgozol, akkor tényleg kezd egyhangú lenni, különösen most érzem amikor nap mint nap, estére huszadik munkát is lenyomom és küldöm el ismét dolgozni. (meglepően jól szimulálja ez a játék az életet :D ) De nekem most akkor lenne jelentős változás a játékba, ha valahonnét tudnék szerezni 40-100 ezer $-t, amit összekaparni nagyon unalmas meló lesz :(
Kéne valami hatékonyabb mód, az a baj ha nem kockáztatom a sittet akkor a fizikus éri meg a legjobban, de akkor folyton gépnél kell legyek. Lehet, hogy le fogom adni a teljesítménykényszert, és lassítok, akár azzal együtt is, hogy kevesebbet fogok foglalkozni a játékkal napi szinten, és elengedem nemhogy a top 3-at akár a top 5-öt is. Főleg amennyi scriptes lehet mostanra.
Egyébként ez Stiffnek is rossz hír lehet, mer eleinte nagyon gondolkodtam a prémiumon, és ahogy telik az idő, úgy jutok egyre inkább oda, hogy nem kell (régen is ingyen gyűjtöttem ki, igaz akkor még lehetett a félkarúból AP-t is kipörgetni -- majd papagájjal nekiállok megint, de ez sem az a papagáj már ami régen volt).

Esetedben az a baj, hogy kizársz bizonyos dolgokat, hogy (előttem legalábbis) vannak bizonyos dolgok amik amúgyis kizáródnak, pl 3 patkó (egyet találtam a 60+ nap alatt), mission impossible, gyémánt, aranyhal, mesterhármas, így meg lassan akkor alig marad cél, ha pont ezeket az amúgy elérhető dolgokat mint hívj meg valakit, birtokolj, villát, szállodát, max rang, nem akarod megcsinálni. Ezekre egyébként nem úgy kell tekinteni, hogy jujj mi hamarabb meglegyen, mert akkor eszetlen grind lesz a játékból. A max rang meg a szálloda olyan cél lehet maximum, hogy "idén aug 20-ra meglesz a szálloda". Tehát hosszútávú, esetleg nem is fókuszban, hanem más dolgokat csinálgatsz és halad az is.

A spec pontok csak rang eléréssel illetve sok TP és $ beleölésével vehetőek max rang elérése után. Eleinte mindenképp jobban megéri újraosztani, mire 2-3 éves lesz az alkesz, addigra meg ki lehet grindolni az összeset.

A másik, hogy sokan most nekirontanak a játéknak, nem úgy játszanak mint régen. Emlékszem, hogy én pl az első 6 hónapban - és nem csak én kb mindenki - feljártunk az oldalra alkalmanként toltuk*. Nem volt itt olyan, hogy egy 60 napos alkesz már luxus villába lakjon, maximum ha valakinek a másod de inkább harmad-negyed regje volt és speedracerkedett.

* Egyébként ez a réteg most is megvan, 50-60 napos alkeszek, jellemzően IV-V rangon, egyetlen skilljük se éri még el az 1000-et, lakótelepen laknak, egy olcsó állattal, és egy kis kerttel. Általában nem is brigád tagok, vagy ha igen, eléggé inaktívak a brigádban. Néha bukkannak fel az üzenő falon vagy a fórumba, egyébként napi 1-2 alkalommal látogatják az oldalt, de előfordul az is, hogy csak 2-3 naponta.

Azt kell megérteni, hogy az alkesz nevelése olyan mint a háziállaté, hogy nem arról szól, hogy 2 hónap alatt "végigvisszük", hanem évekig velünk marad, fejlődik szép lassan, velünk nemesedik :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#676) EmberXY válasza KROK640 (#674) üzenetére


EmberXY
addikt

De brigád szempontból mi egy teljesen más nézőpontból nézzük ezt:

A brigád pontokat növeli a brigád kocsmájában történő berúgások száma, namármost optimális esetben a brigád kocsma úgy van beállítva, hogy brigád tagoknak ingyen van, kívülállóknak pedig pénzért, és a brigád tagok pedig minden esetben a kocsmában isznak...
Bepakoljuk a piát, majd ingyen elfogyasztjuk, ezáltal növelve a brigád pontjait, DE ebbe rondít bele az, hogy az ilyen függők lefosztják ezt a készletet, és mivel nem az elfogyasztott pia száma számít, csak a berúgások száma, ezzel a brigád pontok vajmi keveset nőnek. Bizonyos pletykák szerint van, amelyik 100+ sörtől rúg be, ez valami irgalmatlan nagy pazarlás, és ez még a gyengébb szint, az Imre-féléknek még ez se elég. ;]

Egyébként az olcsó pia valóban segítség lenne a kezdőknek, de a jelenlegi túltermelés mellett a piacon is gyakorlatilag minimál áron van minden, így nem jelent problémát a kezdőknek sem. Egyébként ha a kezdő belép a brigádba, ott ugyanúgy ingyen ihatna.
Itt a túlzott függőség logikátlansága a probléma, mint annyi minden más a játékban, de ehhez Stiffler kellene, így egy rohadt nagy káosz lesz az egész pár hét, hónap múlva, már ha él még a játék akkor.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#677) KROK640 válasza EmberXY (#676) üzenetére


KROK640
veterán

jah, a brigád pontok, meg a brigád. Hát a pontok se jók eddig semmire, én nem is nagyon foglalkozom a brigáddal. benne vagyok, de adatlapról iszok, és kb semmit sem teszek hozzá a brigádomhoz.

Igen, piac minimál ára mostanra szintén megvan.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#678) EmberXY válasza KROK640 (#677) üzenetére


EmberXY
addikt

Igen, sajnos sok funkció - ami egyébként tényleg ötletes és le a kalappal, hogy egyáltalán része a játéknak - nem működik, vagy nincs még teljesen kialakítva, és ez nagyon frusztráló.
A jelenlegi helyzetben sajnos nem is bíztat minket semmi arra, hogy ez valaha így lesz, és így, a prémium vásárlás, mint olyan, nekem sem opció, mert azért sok mindenre szórok pénzt mint minden rendes esendő ember, de a szélbe nem.

Up the Irons!

(#679) KROK640 válasza EmberXY (#678) üzenetére


KROK640
veterán

A prémiumban az a jó, hogy végleg megmarad. De igazán nagy jelentősége az elején van, amikor számít az azonnali 5000$, a plusz 3 elosztható spec pont, vagy a dupla segély. Ezek gyakorlatilag az elején teljesen sorsfordítóak lehetnek, pláne ha az ember tudja, hogy mit csinál (nem az első karakter)
Hm, hetente 1× ingyen képváltás, ez még érdekes lehet ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#680) EmberXY válasza KROK640 (#679) üzenetére


EmberXY
addikt

Az elején, ahogy mondod.... Az első egy hétben kb... De most, amit leírtál, az kb fél nap termése, na jó, a 3 spec pont nem, de mivel a pénz nem számít, gyakorlatilag érdektelen.
Pár plusz esély, amit még ad, ne feledkezzünk meg a kaszinóról, szerencsekeréknél több pörgetés, stb, de megmondom őszintén, ha a pm-emet elolvasod, megérted, hogy miért nem érdekel ez, de valami ki-beba*ott rohadtul nem. :DDD

Up the Irons!

(#681) KROK640 válasza EmberXY (#680) üzenetére


KROK640
veterán

Hát nekem még a napi 5000$ azért egy elég merész álom :(
És igen, a plusz esélyek is dobnak azért a latba. Most néztem, kemény 3AP-m van úgy, hogy soha semmire se költöttem AP-t.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#682) EmberXY válasza KROK640 (#681) üzenetére


EmberXY
addikt

3 AP-d van?
Eddig kb 2-t kaptunk a havi ingyenesből, ezen felül 1 kihívást csináltál meg, vagy pörgettél a szerencsekeréken?

Up the Irons!

(#683) KROK640 válasza EmberXY (#682) üzenetére


KROK640
veterán

Nem tudom, hogy honnan van a harmadik, de nem pörgettem az biztos

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#684) EmberXY válasza KROK640 (#683) üzenetére


EmberXY
addikt

Végre meglett a szálloda, mostmár biztonságban van a pénz, már ha lesz, mert ugye egyelőre a szállodára költöttem. :D

Up the Irons!

(#685) KROK640 válasza EmberXY (#684) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor abban van a legnagyobb biztonságban :D Szállodát még sosem loptak el a játékban :DDD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#686) EmberXY válasza KROK640 (#685) üzenetére


EmberXY
addikt

De az legalább már ki van maxolva, most egy hétig nem eszek... :D

Up the Irons!

(#687) KROK640 válasza EmberXY (#686) üzenetére


KROK640
veterán

nem baj, csak inni tudj :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#688) EmberXY válasza KROK640 (#687) üzenetére


EmberXY
addikt

Azt tudok. :D

Up the Irons!

(#689) KROK640 válasza EmberXY (#688) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor nagy baj nincs.
Nekem meg hamarosan opció lehet a papagáj, de közben elgondolkodtam, hogy biztos, hogy azt akarok én most?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#690) EmberXY válasza KROK640 (#689) üzenetére


EmberXY
addikt

A papagájon elgondolkodtam, hogy gyakorlatilag mire jó? Semmi érdemlegest nem látok:

- A kaszinóban a Szerencsekerék és a Félkarú rabló nyereményt 20%-al megemeli,
- 50-es hűségtől ha az életereje és hangulata 100, akkor duplájára növeli az AP nyerés esélyét!

Gyakorlatilag ez mind olyan, aminek esélye eddig is minimális volt, mitöbb, a pénzkeresés kb a sorban legutolsó módjai voltak, AP nyerés meg eddig is 0 volt, ezért külön állatot én nem tartanék.
Ha más előnye nincs, akkor főleg.

Up the Irons!

(#691) EmberXY


EmberXY
addikt

A rablással is lehet pénzt keresni, nem is rosszul... :D

Diógenész barátunk a múltkor kirabolt, most visszaköszöntem neki.
37 % esélyem volt csak, de összejött, még a küldi is meglett tőle (500 dollárt keresni rablással, korábban már raboltam egyszer pár dolcsit.)

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#692) KROK640 válasza EmberXY (#691) üzenetére


KROK640
veterán

Én Lionheadet raboltam ki : elloptál 358 $-t!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#693) somogyib


somogyib
őstag

Ilyen jól lehet keresni a rablással? :Y

(#694) KROK640 válasza somogyib (#693) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, de csak 8 óránként lehet rabolni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#695) EmberXY válasza somogyib (#693) üzenetére


EmberXY
addikt

Optimális esetben maximum akár 600 dollárt is el tudsz rabolni.

Up the Irons!

(#696) KROK640 válasza EmberXY (#695) üzenetére


KROK640
veterán

Jah, ami nem rossz. Tegnap este próbáltam rabolni a kedvenc hangulatkarbantartómban ücsörögve, de az emberem rájöhetett, hogy rájárok, mert nem volt nála pénz :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#697) Ickenham


Ickenham
csendes tag

Sziasztok Ickenham vagyok, alkoholista!

Múlthéten piásan jöttem haza, és másnap azt vettem észre, hogy regisztráltam a játékba.

Most 8 napos a karakterem. A kezdő stratégiám a presztizs 120 -ra, majd üvegezés volt. A pénzből pedig tanulás a középsuli végéig (úgy láttam innen nagyon drágul). Azután vandálkodás a pontokért, majd vandálkodás + garázdálkodás felváltva, nyilván amennyire lehet részegen.Ebből pont is és pénz is jön.

Ezt a két skillt ki is maxoltam + kertes ház 25 krumplival. Hajtok a tigrisre, de az elég drága mulatság.

+ tipp a rabláshoz: a toplistát lehet pénzre szűrni, ami az aktuális pénzt mutatja (széfen kívül)

(#698) KROK640 válasza Ickenham (#697) üzenetére


KROK640
veterán

Üdv. Teljesen jó a taktikád, a vandálkodás maxra hajtásával szépen lehet szerezni a pontokat és másra is osztani.
Kertes ház megint szép teljesítmény ennyi idő alatt.
Rabolni meg én is így szoktam, miután a szokásos emberem végre észrevette, hogy rájárok, és eltette a pénzét :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#699) KROK640


KROK640
veterán

Nos, Stiffler előkerült és ígért egy komolyabb fejlesztési csomagot, íme :

Sziasztok!

Szeretném vázolni a közeljövő AlkeszNevelde fejlesztési tervezetét:

A héten várható KISEBB fejlesztések:

- Új toplisták azokból a kategóriákból, amikből még nincs (pl. talált fémek, lottó telitalálatok száma, stb. írjátok meg kérlek, hogy miket látnátok még szívesen az Ötletek topicba!)

- Cuccok és alapanyagok eladása a Rendszernek (a Piac telítettsége miatt).

- Piac megreformálása (jobb szűrő, rendezés, javaslatok még jöhetnek az Ötletek topicba)

- Egy kis csavar a lóherébe... (részleteket majd látjátok).

A héten várható NAGYOBB fejlesztés:

- AlkeszTőzsde - új pénzkeresési (és bukási) lehetőség, részvények, kereskedés témakörben, részleket majd a kiadáskor látjátok.

A közeljövőben várható NAGYOBB fejlesztések (értsd 1-2 hónapon belül):

- Új pénzkeresési lehetőség (és tulajdonság): Vadászat

- Új Kaszinó játék: Lovi (lóverseny fogadás), Euro2024 EB tippjáték

- Új szeszlepárló (Whiskey)

- Új Háziállatok, Küldetések, Kihívások, Rejtélyek

- Brigád fejlesztések (pl. Vodka-lepárló)

Ebből a lovi az én ötletem, és örömme llátom, hogy megvalósul :D az alapanyagok eladása a rendszernek pedig egy régi dolog amit előhoztunk újra.

Az alkesz tőzsdére és a lóherére is kiváncsi leszek, ahogy Új Háziállatok, Küldetések, Kihívások, Rejtélyek és a Whiskey lepárlóra is :D (Gondolom ez új növényt is fog hozni magával).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#700) somogyib válasza KROK640 (#699) üzenetére


somogyib
őstag

Én is olvastam a fórumban, jó ötletek.
De legjobban a vadászatot várom, bár még azt se tudjuk, hogy mi lesz az. :)

Na meg az új lóherekerés is érdekel. :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Alkoholista nevelde
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.