Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sam


Sam
csendes tag

Halihó Lustaságok! :))

Mikor olvashatjuk a kimerítően dícsérő tesztet a procihűtőről?

Sam, a Lélek Tükre

(#2) mormota válasza Sam (#1) üzenetére


mormota
senior tag

esetleg egy link? fénykép, vagy valami utalás rája?:)

Illusztrálok, tehát vagyok

(#3) rog válasza mormota (#2) üzenetére


rog
addikt

(#4) -=Ghost=- válasza Sam (#1) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

ha lagalább olyan jó ahogy kinéz olyan szinten lehet mint egy szuzuki az autók közt...

(#5) mormota


mormota
senior tag

hát szép kinézt, semmi csilli villi izébizé a ventin.
ha használhatóságra, és hatékonyságra is a kinézetére hasonlít, és ha ezek tetejében még olcsó is, akkor hűtőgyértó nagyhatalom leszünk:DD

Illusztrálok, tehát vagyok

(#6) Sam


Sam
csendes tag

Bővebben: link
Látható volt a mod-tech Hall 2-n.
Madárcsiripelések szerint andorpapa rá is csapott tesztelés végett. :))
Bár már Őt sem lehet nagyon látni (olvasni), ahogyan Parcit sem. (vagy csak én vagyok vak...) :O
ui: a fenti oldal ígéretek szerint hamarosan fejlődik :C

Sam, a Lélek Tükre

(#7) LukE válasza Sam (#6) üzenetére


LukE
veterán

ha kint volt a radikalmod altal szervezett modtekhol-on, akkor lehet, hogy tesztelni is fogja valaki a radikalmodtol. Vagy mar eppen teszteli is ;)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) Mazka05


Mazka05
őstag

Hajrá Alcomp-t !! :C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#9) Elrood


Elrood
őstag

Hamár van román procihűtő, legyen magyar is:DDD

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#10) Esmein


Esmein
nagyúr

Kiváncsi leszek az árára, ha versenyképes akkor már kész is van a falconrock verő :)

Egyébként a hangerő nagyban függ a ventitől, amit szükség esetén ki lehet cserélni. ( akár gyárilag )

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) andorpapa


andorpapa
őstag

Ki mondott olyat, hogy én ilyesmire tettem rá mancsaimat???
Ebben az országban soha semmi sem maradhat titokban...hejjj...bevallom: szóval Bartonon és Prescotton próbáltam eddig őket. Érdekes eredmények jöttek ki...
[drámai hangulatot fokozó titokzatosság ON]

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#12) -=Ghost=- válasza mormota (#5) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

az utolsó sorban leírtaktól én nem félek...
kétlem hogy bármiben is nagyhatalom lennénk...
hacsak nem a valóságsó nézésben/lopásban/készítésben habár utóbbi itt sem valószínű

(#13) bolondember válasza andorpapa (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

grrrrrrrrrr
:(((


:))

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) shtml


shtml
őstag

Hogyan lehetséges, hogy a fix fordulatszámú (3,300 rpm) verzióra 70,000 óra élettartamot adnak meg, a hőszabályozósra (1,500 ... 3,000 rpm) pedig csak 50,000 órát?

A ventilátor feltehetően ugyanaz, csak a hőszabályozósban van egy kiegészítő elektronika. Ám egy ilyen elektronika gyakorlatilag örökéletű, vagyis hamarabb romlik el a ventilátpr.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) Esmein válasza shtml (#14) üzenetére


Esmein
nagyúr

Biztos sokat állítgassa az elektronika oszt kikopik a csapágy az oda vissza tekerészéstül.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) viharhozo válasza andorpapa (#11) üzenetére


viharhozo
addikt

Es ezeket mikor osztod meg velunk?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#17) Gismo


Gismo
addikt

Alfőődd cooler gyártó sufni bt! Naneee!
Ezeken mien gyártmányú venti van?
Nem hangosak egy kicsit( nagyon )?

(#18) andorpapa válasza shtml (#14) üzenetére


andorpapa
őstag

Nem hőszabályzós, hanem manuális, potméteres fordulatszám-szabályozós. Azért adnak rá kevesebb óra garanciát, mert a fordulatszám ide-oda szabályozása csökkenti a várható élettartamot.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#19) Esmein válasza Gismo (#17) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nagyon coolinknek néznek ki. (nekem)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Egy alubordára tenni egy hangos ventit,hát nem dobtam el magam.De a tesztekre kíváncsi vagyok.

(#21) andorpapa válasza Gismo (#17) üzenetére


andorpapa
őstag

Meg fogsz lepődni: YS Tech venti vannak rajta! Ha ez így nem mond semmit, akkor hozzáteszem, hogy a TMD-s ventilátorokat is YS Tech gyártja. Mondjuk szerintem nem kell bemutatni a céget, köztudott, hogy minőségi ventilátorokat készít.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#22) Gismo válasza Gismo (#17) üzenetére


Gismo
addikt

Asszem ha naon olcsó lessz és ráfér a lapomra veszek egyet és lecserélem a ventit!

(#23) Gismo válasza andorpapa (#21) üzenetére


Gismo
addikt

Igen igen vágom melyk az Általában a Coolinkeket IS ők gyártják!

(#24) andorpapa


andorpapa
őstag

Esmein: igen, emlékeztet az U2L-re, de közelebbről megnézve azonnal látható, hogy teljesen másról van szó. Az Alcomp hűtők ránézésre eléggé garázs-barkács cuccnak tűnnek.

Volkovy: Nem full alumínium, mivel a talpa vörösréz, és a potméteres változat 1300 rpm köré is letekerhető, ami egy 8 centis venti esetében...a GlacialTech SilentBlade 1700-on pörög, és most a gépcsendesítőknél ez a slágertéma.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#25) Esmein válasza andorpapa (#24) üzenetére


Esmein
nagyúr

Akárhányszor ránézek erre a hűtőre arra gondolok, hogy ezt miért nem én találtam ki ? Szerintem egy ilyen cuccot meg lehet csinálni 1000 ft+ ventiből és akkor bőven van rajta árrés is. Beállok én is léghűtést építeni :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) Gismo válasza Esmein (#25) üzenetére


Gismo
addikt

A coolergyártást hagyjuk meg a profiknak! Jó?!

(#27) Esmein válasza Gismo (#26) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ezt mondjátok meg az Alcompnak is szerintem :C

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) _Volkovy_ válasza andorpapa (#24) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Akkor se tűnik túl biztatónak.:U
Ilyet tényleg össze lehet tákolni házilag is.Kíváncsi vagyok a tesztre.

(#29) Gismo


Gismo
addikt

Valami matricát azéé lehetett volna tenni a venti motorjára, hogy kinézzen valahogy!

(#30) Gismo válasza Esmein (#27) üzenetére


Gismo
addikt

Ezt én neked mondtam, hogy ne akarj hűtőt csinálni! Az ALComp-ból még jó is kisülhet!

(#31) Gismo


Gismo
addikt

ÍRJÁTOK MÁ A TESZTET! 1-2-1-2-1-2-1-2 GYERÜNK MÁÁ! MOZGÁS! GYORSABBAN!

(#32) atus válasza Gismo (#31) üzenetére


atus
senior tag

Nem akarlak elkeseríteni, de andorpapa tesztje itt nem fog megjelenni.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#33) Gismo válasza atus (#32) üzenetére


Gismo
addikt

Miért? Rendezzünk tüntetést azért a tesztért!

(#34) atus válasza Gismo (#33) üzenetére


atus
senior tag

Mert andorpapa már nem ír a PH!-nak cikkeket.
Teszt lesz, csak máshol. Konkurens médiában. :U

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#35) gery03 válasza atus (#34) üzenetére


gery03
senior tag

Ebben az esetben nekem 8, hogy hol van teszt, csak legyen, de minél hamarabb.
Eskü ez szívfacsaró: MAGYAR TERMÉK!!! számítástechnikában, mégpedig hűtés. Úristen.

(#36) shtml válasza andorpapa (#18) üzenetére


shtml
őstag

Én nem az ''Állítható fordulatú ventilátor'', hanem a ''Thermokontrolos ventilátor'' alatt olvasható élettartamot említettem. Avagy úgy értendő a ''thermokontol'' (sic!), hogy a felhasználó a hőmérséklettől függően automatikusan tekeri a potmétert? :F

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#37) Esmein válasza gery03 (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ne feledjük volt eddig is magyar hűtés! Csak nem lég hanem barkács vizescucc. Félkereskedelmi kivitelben mint az Ordasi bácsié.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#38) gery03 válasza Esmein (#37) üzenetére


gery03
senior tag

De az Ordasi cuccnak van neve, azonkívül, hogy ordasi-féle vízhűtés?
Ennek még neve is. Már van valami cégkinézete.:)

(#39) Esmein válasza gery03 (#38) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egyébként nagyon helyes szerintem. Ha elég olcsón tudja adni akkor leszabályozva jó választás lesz olcsó netező gépbe.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#40) _Volkovy_ válasza atus (#34) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Coolnessre azért felteszitek,ugye?

(#41) andorpapa válasza shtml (#36) üzenetére


andorpapa
őstag

Én a website-ot csak egyszer olvastam, az Alcomp hűtőkből viszont csak konstans és potméterrel szabályozható fordulatszámú típus létezik. Tehát nincs thermoszenzoros.

Most felugrottam a cég oldalára, és ezt írja: ''Potenciométerrel /állítható fordulatú/''.

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#42) shtml válasza andorpapa (#41) üzenetére


shtml
őstag

Ezt rog linkelte be a #3-ban:

http://www.hardwareoc.hu/index.php/p/news/y/4323.html

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#43) -=Ghost=- válasza shtml (#36) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

''a felhasználó a hőmérséklettől függően automatikusan tekeri a potmétert?'' :DD
jah és miközben játszik a hőmérsékleteket fogja sasolni :))
jóhogy nem má be kell kurblizni a ventit... :DDD
habár... magyar minőség... nem lepődnék meg a kurblis megoldáson a következő (ha egy általán lesz) alcomp hűtőnél :DD:DD

(#44) -=Ghost=- válasza -=Ghost=- (#43) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

2 vel a kurblis példány után megjelenik az előlapra kivezethető kurblival rendelkező példány is :DDD:DD:DD:DD:DDD

(#45) Esmein


Esmein
nagyúr

Annyira szvsz nem lehet rossz ez a hűtő sem. Mint andorpapa is mondta volt meg fogunk lepődni....

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#46) -=Ghost=- válasza Esmein (#45) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

én már azon is csodálkoznék ha andorpapa nem tesztelné a hűtővel egybekötbe azonnal a hővédelmet is... :))

(#47) Esmein válasza -=Ghost=- (#46) üzenetére


Esmein
nagyúr

Pesszimista vagy. Szerintem ez egy falconrock verő. Azt sztem andorpapa már tesztelte néhányszor tuti biztos jó e :C

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48) Gismo


Gismo
addikt

Mikor lehet má iet venni!

(#49) sziszegő


sziszegő
senior tag

Érdekes egy darab gondolom a következő modellei fullosabbak lesznek. hajrá

(#50) zsiga667


zsiga667
addikt

Szerintem jónak tűnik. Az meg relatív, hogy ''garázsbarkács'' kinézete van. Nekem pl. Swiftech MCX462-V bordám van, és higgyétek el, meglepődnétek, hogy milyen igénytelennek néz ki élőben...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.