Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap + cpu (de milyen?) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Ezt az alaplap, processzor párositást néztem ki magamnak: Abit IS7-E2, Intel Pentium 4 2,4GHz socket 478 OEM 1MB cache.
A kérdésem az lenne h ők ketten jól együtt működnek? Vagy ha valaki tudna mondani egy stabil alaplap processzor párositást max 50ezer HUF-ért azt is megköszönném.

[Szerkesztve]

(#2) DigitXT válasza TriackFeri (#1) üzenetére


DigitXT
félisten

A nagy gépajánló topikban épp ilyen kérdéseket várnak: [link] Mindazonáltal a helyedben ma már nem vennék s478-as P4-et, pláne nem ekkor keretből: 50-ért inkább egy jó kis A64-es alapot építhetsz, ami nem picit lenne jobb, szerintem...;)

(#3) parandroid válasza DigitXT (#2) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az átirányítás jogos, a témát zártam.

Mellékesen megjegyezném, hogy a tanáccsal is egyetértek az s478-at illetően, viszont 50-ből most már kijön azért (ha szűkösen is) egy jó P4-es lap-proci kombó is. Lásd még Pentium D805. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Alaplap + cpu (de milyen?) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.