Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nedudgi


Nedudgi
aktív tag

Az a Problémám hogy Van egy EAGLE gyártmányú GeF2 MX 400-as 64megás videókártyám. Régebben értem már el vele 2700pont körül is a 3dMARK 2001SE-ben és az kb a teszteket nézegetve reális is. Az a baj hogy a legújabb Detonatorral ami az nVidiánál van úgy kb 1100-1200pont kis beállításoktól függően. Aztán felraktam egy rivatunert és egy kicsit húztam a kártyán: (ugyan hibázott) de kaptam 2768 pontot. aztán alapsebességen 2690 körül. Pár napig nem voltam a gép közelébe és amikor újra bekapcsoltam akkor megint csak 1200 körül kap és katasztrofális FPS-t produkál olyan játékoknál aminél mennie kéne...
Hallottam olyat is hogy régebbi driver kell meg hogy VANTA kártyák csinálták azt hogy egyszer sok aztán kevés pont. Ha valaki tud erről, tapasztalt ilyesmit vagy ilyen de jól működő kártyája van az ha lehet szóljon. Ugyanis régebbi verziójú driverrel ezután már el se megy a kártya csak ezzel a 44.xx-el.

Kösz előre is!

It took the computational power of three Commodore 64s to fly to the moon. It takes a 486 to run Windows 95. Something is wrong here. -- SC sig file UBUNTU - KDE - Rock'n'Roll

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.