Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kzcs


kzcs
tag

Használom napi szinten. A felmosó munkciót azt ne eröltessük, sok értelme nincs, a porszívózás az hatékony, de nem helyettesít heti egy nagyobb porszivóval történő alapos takarítást. Az app meg nem a Mijia ha Xiaomi Mi Home amivel műkődik. Ennyiért szerintem is jó vétel.
Előnyei: mindig visszatalál a helyére. Zonákat, szobákat is ki lehet jelölni és a kutyát sem akarja elütni :) Magasabb szőnyeggel is elbír, de csodát nem kell várni.
Hátránya: a felmosás inkább csak nedvesítés, néha elfelejti a térképet és ilyenkor megint körbe kell járatni a lakásban.

(#2) szkaroly


szkaroly
senior tag

Bocsi az offtopic miatt, de nem hallottatok esetleg arról Bog hogy mikor jön a Poco F5 hivatalosan?

Poco X3 Pro

(#3) Graphics válasza kzcs (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Feltörlés , a felmosás nem ez.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) RobbyJr


RobbyJr
őstag

Kár hogy nem tud lépcsőzni, pedig vettem volna belőle vagy hármat...

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#5) Mustaros válasza RobbyJr (#4) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Nem értelek... neked annyit kell belőle venni, ahány emelet van a házban ;]

(#6) Graphics válasza RobbyJr (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van tervben lépcsőző robot, de még "kickstarter" fazis.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) mtix


mtix
lelkes újonc

Ebben is ki fog fingani az akku 1, maximum 2 év után?

(#8) Graphics válasza mtix (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi az összefüggés?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) mtix válasza Graphics (#8) üzenetére


mtix
lelkes újonc

Hogy már van egy Mijia-m, néhány éves modell, utálatos olcsó vacak. Bő egy év után hirtelen kb feleannyi üzemidőre volt képes és ahol lemerült ott kampec, vihetted vissza a töltőre és valahogy 2-3 nap alatt töltötte csak újra. Persze a garancia rá pont egy év volt, úh fújhattam.

De még egy félévig elbicegett, aztán megadta magát teljesen az összes cella. Lehet aliról rendelni hozzá újat, mert az milyen jó, igazán jól támogatott termék. És alig két hónap alatt ki is szállítják. Persze az új akku is pont olyan szutyok, szóval éves szinten ezt el lehet játszani.

Kétlem, hogy ebbe is jobbat raktak.

(#10) Graphics válasza mtix (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

15 napos szállítás alatt itt van bármi aliról, megfelelő szállítási móddal.
2 hónap abszurd, vagy szar szállítási mód. :)

Amúgy javaslat, vegyél Dreame-t vagy Roborock-ot.
Vagy veszel egy aksit, probléma megoldva. Szívesen segítek persze, de ez utóbbi egy sima rendelési folyamat.

Ne kételkedj, milyen modelled volt? :) Ha olcsót veszel, nincs meglepetés, ki fog lógni valahol a lóláb. Ezzel sejtésem szerint te is tisztában voltál, hogy nincs kolbászból a kerítés Kínában sem.

Nekem meg volt a legelső Xiaomi porszívóm, 5 évesen adtam tovább, mai napig hibátlanul megy. :) Abban még aksit se cseréltem. Tény, akkor fajlagosan nem volt olcsóbb.

Neked az új aksi megjött, van róla már tapasztalat?

Erről a készülékről mit mondasz? - Ez egy Viomi porszívó amúgy valójában, ezt tudom neked elmondani róla, ez remélem sokat segít.
A Te típusodról sajnos nem tudok semmit.

Ha segítséget szeretnél, a megfelelő topic.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) mtix válasza Graphics (#10) üzenetére


mtix
lelkes újonc

Biztos nem veszek többet semmiféle Xiaomi és almárkái terméket, kínai szutyok. Papíron jól néz ki. Nem vettem akkut se. Inkább megvettem a legolcsóbb Dyson kéziporszívót, jól elvagyunk, tíz perc alatt végzek az egész lakás kitakarításával.

(#12) kzcs válasza mtix (#9) üzenetére


kzcs
tag

Én nem tapasztaltam ilyen szintű akku problémát, meg mindig visszamegy a töltőre ha után kell töltenie. A 115 nm lakáson végig megy egy töltéssel, de én a kutyaszőr miatt mindig kétszer küldöm el. A második feléig még bírja aztán feltölt és befejezi. Mindenztheti 6 napon át, de a szőnyegek így is igényelnek további beavatkozást.

(#13) Graphics válasza mtix (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor csak jól kiadtad itt a feszkót és ennyi....

A témában mennyire releváns szerinted egy másik termekkel kapcsolatos tapasztalatod, ha ezzel nincs?

Nos, erre nehéz mit mondani... Ez van. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) mtix válasza Graphics (#13) üzenetére


mtix
lelkes újonc

Ha sikerült volna elolvasnod amit írtam akkor láthattad volna, hogy egy kérdéssel kezdtem. Hátha mindenki azonnal nem ugrik erre a fizetett reklámra, hanem elkezd egy kicsit gondolkodni is.

Na, de hajrá, menjen továbbra is a Xiaomi bálványozás a PH-n, már úgyis megszokhattuk 5+ év alatt.

(#15) Graphics válasza mtix (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nyugodj meg kicsit, mert túl sok energiát nem kell ebbe beletenni.
De mondom, ha van tapasztalatod, ez jó hír a vásárlás előtt állóknak.

5 éve? :D eddig hol voltál a panasszal, miért nem előbb szóltál.?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) bexxter


bexxter
tag

Van már ennek topicja, legalábbis rz a hír volt már.. az előző ilyen akcióban vettem. A sima mi home appal nem kommunikál, a magyarítottal igen, de a szoba /lakás térképet már nem tolti be, így nem tudom csak 1 rész takarítására küldeni, csak az egész lakásra.

Amúgy a silent mód is egész jó, de a strong tényleg szinte mindent összeszed. 1 feltörlést már csinált, de ezt a részét nem erőltetem inkább. Heti 3 porszívóra tökéletes, a kommunikációs problémát leszámítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.