Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Abból kiindulva, hogy az egyébként szuper, csak 2-3 hónap alatt tönkremenő moripods így is több mint, dupla áron van, számomra kicsit átverésnek tűnik. :(((

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) kbyte1024 válasza Predatorr (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem!!! Nem kicsit átverés ez. Megneztem én is az oldalt. KB egy vicc!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) Segal válasza Predatorr (#1) üzenetére


Segal
veterán

Már abból látszik hogy csak a szokásos parasztvakítás a dolog hogy egész véletlenül egyetlen mobiltelefon sem került fel a listára, mert ott még esetleg érdemben lehetne spórolni ezzel. Ez semmi más csak egy ilyenkor szokásos raktárkészlet kisöprés hogy az idei újdonságoknak helyet csináljanak, csak a 25% leárazás hülyén hangzik, többet adni nem akarnak, így inkább az elsőre jól hangzó 50%-ot (ami ugye 2x25% :U ) adják, de legalább vegyél kettőt belőle, mert mi lehet romantikusabb valentin napon mint egy szekrény vagy fiókvilágítással meglepni a kedvesedet :C

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Predatorr válasza Segal (#3) üzenetére


Predatorr
őstag

Ki a francnak kell ótvar xiaomi telefon, ótvar, bugoktól hemzsegő szoftverekkel, újabb bugcsomagokat hozó frissítésekkel, tele reklámokkal, méregdrágán? :F

TechIsten: Mondjuk nem mindenki hajlandó 50 000 Ft profitot fizetni egy 60 000 Ft-os termékért, amely semmivel nem jobb egy olcsó terméknél. A Moripodsomnak valami hihetetlen jó hangzása volt minden magasságban, csak hát pár hónap, és elveszett belőle az erősítő. Ződmanó csak az árát adta vissza (7490Ft, nem ám 18 000 egy párért!), váltottam X1 Pro-ra, hát, ez nem egy hűde, és az első kapásból hibásan jött, a másodikat most töltöm tele, talán jó lesz, de csúcskészülék létére nincs a Moripods hangzásánál. Na most, eddig oké, tudom, zóccó, de 5* ennyiért sem hallottam jobbat, pedig elég érzékeny a fülem.

Segal: Az akció gyakorlatilag (Moripods alapján) "vegyél Valentin napra 2 terméket, 2,4* áron"! :Y

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.