Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SVG


SVG
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 6bx/via/zx81 feliratú alaplapom.Mint kiderült a yahoon,acorp.A probléma vele,hogy beletettem egy geforce fx 5200 128 megás videokártyát,biosban vszont csak 64-ig tudom állítani és csak 2x-es Agp-re.A másik gond,hogy nem működik az usb.Ha tud valaki tanácsot adni,megköszönném.

Vissza Vietnámot az Íreknek!

(#2) Male válasza SVG (#1) üzenetére


Male
nagyúr

A BIOSban amit te 64-ig tudsz állítani az szinte biztos, hogy az AGP Aperture Size. Azzal ne is foglalkozz, elég lesz a 64MB. A 2X AGP azért van, mert ez a lap ennyit tud valószínüleg. Nem fogja lassítani az FX5200-at. AZ USB lehet, hogy azért nem megy, mert a BIOSban le van tiltva (ezt a lapot konkrétan nem ismerem, de ilyen opció szokott lenni a BIOSban).

(#3) SVG válasza Male (#2) üzenetére


SVG
csendes tag

A videokártya jól megy,csak szemet szúrt a dolog.De ha nem lényeges,akkor megnyugodtam.Jelenleg nincs itt a gép,de holnapra megnézem,mert találkoztam az usb tiltással biosban.Leírom majd,pontosan mit láttam ott.Windowsban hol tudom megnézni,hogy él-e az usb?Mert ugye eszközkezelőben látom a com1,com2 és ltp portokat.Egyébként a másik,matsonic alaplapomon 4 + 2 előlapi usb van és ezen meg csak 4 műxik :)

Vissza Vietnámot az Íreknek!

(#4) Male válasza SVG (#3) üzenetére


Male
nagyúr

A Winben az eszközkezelőben látszania kéne az USB-nek (Universal Serial bus controller néven, tehát nem a portok között van felsorolva). Ha ott nem látszik, meg felkiáltójeles dolgok sincsenek, akkor szinte biztos, hogy a BIOSban le van tiltva.

(#5) Yutani válasza SVG (#3) üzenetére


Yutani
nagyúr

USB-t kipróbáltad pendrive-val? Vagy csak az Eszközkezelőben nem találtad?

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.