Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ac3 összefűző progi kellene (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) sti


sti
tag

Ac3-as hangot szeretnék összefűzni(video stream-mel együtt nem engedi a nandub) tud valaki ilyen progit?
Köszönök minden segítséget, holnap válaszolok mindenkinek, most menek aludni mert nagyon hosszú volt a mai napom.

(#2) sti


sti
tag

Senki nem ismer ilyen programot:(?

(#3) sti


sti
tag

up

(#4) simonzé válasza sti (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Töltsd le a Nimo Codec Packot. Telepítsd fel, de a DivX G400- at, és a G500-at ne pipáld ki a telepítés során! Felajánlja, hogy egy pár utilityt is felrak. Ezek közt van egy ''Stream switcher''. Asszem, az tud ac3-at nyomni a képhez. Próba cseresznye!

I don't fit in. I fit out.

(#5) sti válasza simonzé (#4) üzenetére


sti
tag

Köszi, hogy válaszoltál, de nem ez a gondom.A gond az hogy letöltöttem 1 filmet 2cd-s ac3-s dvd rip, össze akartam fűzni és kiírni dvd-re de a nandub nem engedi mer aszongya, hogy a két rész audio-ja nem ugyanaz a dataformat,pedig de.Úgyhogy összefűztem a filmet audiostream nélkül és szeretném összefűzni az audiot is, aztán majd összerakom a kettőt.Szal olyan progi kellene ami össze tudja fűzni a 2 rész ac3-s hangját.

(#6) sti


sti
tag

Senki sem tud segíteni:(

(#7) I_Am válasza sti (#5) üzenetére


I_Am
veterán

Sonic Soft Encode.
Ez minden problémádra a megoldás. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) sti válasza I_Am (#7) üzenetére


sti
tag

próbáltam már, nem tudja megnyitni a file-t,
pedig nem tűnik sérültnek egyik sem

(#9) Keitaro válasza sti (#8) üzenetére


Keitaro
addikt

Ha nem 5.1-es a hang akkor át tömheted mp3-ba pl és azt már könnyen összefűzöd. GordianKnot csomagban van hozzá progi

(#10) sti válasza Keitaro (#9) üzenetére


sti
tag

5.1-es hang:(
és nagyon jó lenne ha nem kellene lebutítanom, át csak akkor kódolom ha semmi más +oldás nincs az összefűzésre

(#11) sti


sti
tag

Még valakinek valami 5let?
Nagyon kellene nekem ez a film(The Long Kiss Goodnight)ac3-s hanggal, össszefűzve.

(#12) sti


sti
tag

up

(#13) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Most így fejből nem tudok ilyen ac3 összefűző progit, ezért leírom hogy én hogyan fűzném össze.

Letöltöd a VirtualdubMOD-ot innen:
[L]http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=65889&release_id=201544[/L]

Megpróbálod összefűzni vele a videót :) ha nem megy akkor:

Megnyitod külön-külön a két fájlt és lemented róla a 2db ac3 hangsávot. (streams/stream list/demux).

Ezután megnyitod az első videófájlt és hang nélkül (stream list/disable) kivágsz belőle két tetszőleges darabot. (az a lényeg hogy egyforma fps-t és két összefűzhető videót kapj)

Ezután berakod a két videó alá a két ac3 hangsávot (stream list/add, nem számít hogy a video és az audio hossza nem ugyanaz) és összefűzöd őket.

(#14) sti válasza Flashcash (#13) üzenetére


sti
tag

nagyon szépen köszönöm a segítséget, már próbálom is :)

(#15) I_Am


I_Am
veterán

Ha másképpen nem megy akkor javítsd az ac3-as hangot (kódold őket újra cd-nként, majd fűzd vissza film alá és told őket össze Vdubbal).
Ehhez szükséged lesz: besweet-re és van hozzá egy eccerű kis GUI - AC3Machine névvel. Szedd le és kódold őket újra. Egy dolgot viszont meg kéne nézned mielőtt megcsinálod (ami miatt nem fűzi össze a Dub sztem), mégpedig azt, hogy nem-e különböző bitrate-el lettek kódolva. Előgordult már velem is eccer, hogy különbözött a 2 cd hangjának bitrate-je.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ac3 összefűző progi kellene (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.