Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Male válasza Isten (#5) üzenetére


Male
nagyúr

Próbálkozni kell :)

Amúgy lehet memóriahiba is. Én is kiszedtem a memóriákta, cserélgettem, stb, a VGA-t is cseréltem, minden felesleges kártyát kiszedtem a gépből, de nem használt. Aztán visszaraktam mindent, mert lelegem lett, és utána második-harmadik alkalommal egyszercsak felment. Meg én felváltva próbálgattam a Win98-at és a WinMe-t is, végül a WinMe ment fel.

''ujra sem lehet inditani a gepet'' Mármint a Reset se megy? Nálam azt játszotta, hogy reset után újraindul, majd amikor a win indulna, akkor fekete képernyő, vacakol egy ideig, végül lekapcsol a monitor... Csak a kikapcsoló gombbal ment a dolog.
Miután sikerült felrakni, le is mentettem gyorsan a telepített win-t, még jól jöhet :)
Azóta egyébként semmi gond, remélem nem is lesz.

Azt egyébként megpróbálhatod, hogy egy másik gépen (minnél jobban hasonlít, annál jobb) rakod fel arra a vinyóra a win-t. Nálam a WinMe túlélte a P3->P4 váltást is (a vinyón, a hangkártyán, és a DVD-n kívül mindent lecseréltem pedig abban a gépben)

Még a végére: Ugyen nincs 512MB-nál több memória abban a gépben? Csak mert azt a Win9x-ek nem szeretik...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.