Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amegt


amegt
aktív tag

Régóta foglalkoztat a téma, hogy csendesíteni kellene a gépem, el is jutottam oda, hogy cpu hűtőt lecseréltem, északi hídra passzív hűtést raktam, dtk tápom van (aut. fordszám szabályzós), egyedül a videjókároly ventije süvít. A zalman passzív hűtőjének árát egy kicsit sokallom, ezért folyamodnék egy kis barkácsolásra. Szóval azoktól kérnék tanácsot, akik már próbálkoztak procihűtő és Ti4200 társításával. Konkrétan a felfogatási módokra lennék kíváncsi. Leírás, link, bármi hasznos dolgot szívesen vennék.
Egyébként a hűtő egy Coolink111+
http://www.depo.hu/?page_number=6&id=9088&lid=1&csid=50

(#2) Hequila válasza amegt (#1) üzenetére


Hequila
őstag

Én is hasonló vállalkozásba fogtam nemrég, és sikerült!!! Én ugyan nem 111+ -szal, hanem egy 132+ -szal! A venti rajta 5 volton hajtva, és így halk! A memória hűtését is meg lehetett így oldani. Vannak már róla képek is, és hamarosan láthatóka lesznek az oldalamon (csak még lusta voltam belerakni őket).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#3) amegt


amegt
aktív tag

Sikerült!!!
Nagyon király! Nem is raktam rá a ventit. Passzív hűtéssel megy a videókártyám!
Most már csak a vinyóm hangosabb, mint kéne.
De majd azt is megoldom.
Holnap rakok fel képeket, ha valakit érdekel a hűtés.

(#4) Hequila


Hequila
őstag

Egy kis felhozás:
A GPU hűtését ugyan meg tudtam oldani, de a hátlapjáét nem :( . Ötleteket várnék, hogyy mit lehetne oda rakni. Én valami hővezető plasztzikus anyagra gondoltam, ami nem folyik szét, és valamiféle bordát lehet rá rakni. Azért kéne valami plasztikus cucc, mert a GPU hátoldala tele van kis pöckökkel, és sztem nem tenne jót nekik, ha simán rájuk raknám a bordát!

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#5) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Én ragasztottam az abit 4200-amra.
Az igaz hogy nem full réz Coolink volt,hanem egy low-end Titan hűtő.
A rezet csak csavarozva szabad felrakni,a súlya miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.