Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit siluro szivat engem help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Basze meg a jegesmedve... most mondok valamit. Na az van hogy berakom az abitot ti 4200 jol megy meg minden de a hülye monitoromat 200 hz-n akarja járatni és (lg 795ft+) persze monitor nem birja és ezért nincs képem tv-n csinálom ezt is.. (illetve leszedem a drivert és ugy megy rendesen). ahogy felteszem drivert (legujabat meg a 45.xx est) mind2-vel ezt csinálja! Refreslock nem müködik mert be kéne konfigolni de mivel nem tudom beálitani monitort addig nem megy. ösze visza kezel mindent ez a vacak nem is meri fel másodlagos képernyöt stb.
Na most ha csak a monitort hagyom bedugva akkor is felteszi 200hz-ra és megint nem látok semmit. Mit tegyek?

Plug and Pray... :)

(#2) Iginotus


Iginotus
őstag

help!

Plug and Pray... :)

(#3) Torry


Torry
addikt

Indítsd a Windows-t csökkentett modban:
F8-at ütni a bootolásnál.
És utána indítsd a progit és allítsd be

[Szerkesztve]

(#4) Iginotus


Iginotus
őstag

igen persze szerinted akkor enged valamit állítani :) (display-t nem is lehet csökkentet mondban inditani..)


De 3 ora után sikerült megcsinálnom fog cd feltesz rola original driver és megy lás csodát az öszes többi driver SzAr :))

[Szerkesztve]

Plug and Pray... :)

(#5) Loretto válasza Iginotus (#4) üzenetére


Loretto
veterán

egyébként 1x én is voltam hasonló cipőben.s3 savage4 32 mb.ha nem a ref.driver ment elsőre akkor jöhetett a format c:.most már tudod hogy a ref-val kezdd. :))

[Szerkesztve]

Soirée...

(#6) Iginotus válasza Loretto (#5) üzenetére


Iginotus
őstag

azzal kezdtem de a legujabbal az meg szar :)

Plug and Pray... :)

(#7) Loretto válasza Iginotus (#6) üzenetére


Loretto
veterán

kicsit nem értelmes nekem :F

Soirée...

(#8) Iginotus válasza Loretto (#7) üzenetére


Iginotus
őstag

ja feltetem az abit honlapjárol a drivert amit leszedtem az abit silurohoz a ti4200 hoz hivatalosat.. és azzal nem ment :)

Plug and Pray... :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Abit siluro szivat engem help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.