Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Abit kv8 pro 3rd-eye - bios (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bandee1983


Bandee1983
aktív tag

Kérdésem a következő. nem létezik neten vhol olyan bios ehhez a laphoz, amiben a ventik (cpu,nb,sys) fesz értékeit nemcsak 8-12ig lehet állítani hőmérséklet függényében, hanem lejjebb is, mondjuk 5Vig? fontos lenne mert a csendre törexem és szabályzóval le tudom fogni proc ventit 0 hangra, csak jobb lenne alaplapra dugva működne :)

Éld életed minden napját úgy, mintha az utolsó lenne, mert az egyik tényleg az lesz.

(#2) Bandee1983


Bandee1983
aktív tag

up :DD

Éld életed minden napját úgy, mintha az utolsó lenne, mert az egyik tényleg az lesz.

(#3) Bandee1983


Bandee1983
aktív tag

up

Éld életed minden napját úgy, mintha az utolsó lenne, mert az egyik tényleg az lesz.

(#4) sz.j


sz.j
nagyúr

Az én P4-es Abitom is csak 8-12V között állítható, én egy Enermax előlapi szabályzópanellel oldottam meg.
Ekkor is csatlakoznak a ventik az alaplaphoz, de a közbeiktatott szabályzónak köszönhetően tetszölegesen szabályozhatók!
:C

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#5) DBoy


DBoy
csendes tag

Hi!
Valaki tudna nekem segíteni ebben az ügyben:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1018027697#5640
nagyon fontos lenne!
előre is thx!!''
aki tudja a választ az e-mailba: daniboy1@enternet.hu ra küldje , thx!
;]

(#6) DBoy


DBoy
csendes tag

UP!

(#7) kismanus


kismanus
tag

Sziasztok!

Mitől lehet az hogy szinte mindíg kékhalál lesz gépemen, ha böngészek. Jelenleg az alaplapi hálókártyát használom, de ugyanez van a Micronet-es karival is.
A gépem kevesebb mint egy hónapos.

A konfigom:
AMD 64 3000+ , Abit KV8 Pro 3rd eye, 2x512MB 400MHZ A-data DDR, Asus Geforce 6800, 200 GB WD, 80 GB Seagate, Nec 2500 DVD író, Panasonic 16x DVD olvasó, 400W Codegen Táp

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

KV8 Pro [link] topik.
Ezt zárom.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Abit kv8 pro 3rd-eye - bios (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.