Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jamdxp


Jamdxp
csendes tag

Ilyen alaplapja van valakinek? Szerintem ez a legjobb alaplap ami a KT333-asoknál is jobb és kigyomlálták belőle a KT 400 összes hibáját.

ABIT KD7-E,XP2300+,512MB RAM,Palit Daytona GF4Ti4200,WD800BB 80GB 2MBcache,LG F700P,Toshiba SD M1712 DVD,ASUS CRW 4816A,SB LIVE PLayer 1024

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Ez most egy olyan topic lesz, hogy jaj de kafa kis alaplapom van bibibiiiiiii?

(#3) Jamdxp


Jamdxp
csendes tag

Én az AMD XP 2000+ -t 2300+ -on járatom és atomstabil, bár ismerősöm szerint ebből 2400+ is kijönne egy jobb szériából.Kinek milyen tapasztalatai vannak e lappal?

ABIT KD7-E,XP2300+,512MB RAM,Palit Daytona GF4Ti4200,WD800BB 80GB 2MBcache,LG F700P,Toshiba SD M1712 DVD,ASUS CRW 4816A,SB LIVE PLayer 1024

(#4) Sanya válasza twollah (#2) üzenetére


Sanya
nagyúr

te most beteg vagy nem?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) Jamdxp válasza twollah (#2) üzenetére


Jamdxp
csendes tag

Dehogy csak kiváncsi vagyok mindenkinek a véleményére, mert nálunk nem sok embernek van ilyen lapja, aki tudna hozzá szólni valamit.

ABIT KD7-E,XP2300+,512MB RAM,Palit Daytona GF4Ti4200,WD800BB 80GB 2MBcache,LG F700P,Toshiba SD M1712 DVD,ASUS CRW 4816A,SB LIVE PLayer 1024

(#6) engusz válasza Jamdxp (#1) üzenetére


engusz
veterán

AT7-MAX2 ennek a fullosabb változata. Igaz annó 2x annyiba is került!

Szomszéd srácnak KD7-je van, az AT7-MAX2-őmhöz képest sehol sincs sebességben és tuningban! Ugyanazzal a procival, rammal, vga-val!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) engusz válasza Jamdxp (#1) üzenetére


engusz
veterán

Egyébként a KD7-E az nem KT333-as? :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) twollah válasza engusz (#7) üzenetére


twollah
nagyúr

Mintha en is erre emlekeznek.

(#9) twollah válasza Sanya (#4) üzenetére


twollah
nagyúr

Betegen nem is lehet forumozni?

Vagy mar igy is fertoz?

(#10) engusz válasza twollah (#8) üzenetére


engusz
veterán

Akkor vagy Én értettem félre valamit, vagy a topic nyitó... :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) twollah válasza engusz (#10) üzenetére


twollah
nagyúr

Vagy mind a 2n.
En es te is.

(#12) Jamdxp válasza engusz (#7) üzenetére


Jamdxp
csendes tag

De az Abit KD7-E KT333-as, csak annak továbbfejlesztett változata, tehát vehetjük egy olyan KT400-asnak, ami csak 333-as memóriákat támogat.

ABIT KD7-E,XP2300+,512MB RAM,Palit Daytona GF4Ti4200,WD800BB 80GB 2MBcache,LG F700P,Toshiba SD M1712 DVD,ASUS CRW 4816A,SB LIVE PLayer 1024

(#13) engusz válasza twollah (#11) üzenetére


engusz
veterán

Ő téved...
http://www.abit.com.tw/abitweb/webjsp/english/mb_spec.jsp?pPRODUCT_TYPE=MotherBoard&pMODEL_NAME=KD7-E

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) twollah válasza Jamdxp (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Kicsit beneztel valamit azzal a KT400al.

Ez az alaplap csak KT333as.

(#15) engusz válasza Jamdxp (#12) üzenetére


engusz
veterán

KT333 továbbfejlesztett változata a KT400... ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#16) twollah válasza Jamdxp (#12) üzenetére


twollah
nagyúr

Kevered a szezont a fazonnal.

(#17) twollah válasza engusz (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

MUhahahahahahahaha.

A nap poenja.

(#18) Jamdxp válasza engusz (#7) üzenetére


Jamdxp
csendes tag

A KT333-as és a KT400-as között van. Mondhatjuk úgy is.

ABIT KD7-E,XP2300+,512MB RAM,Palit Daytona GF4Ti4200,WD800BB 80GB 2MBcache,LG F700P,Toshiba SD M1712 DVD,ASUS CRW 4816A,SB LIVE PLayer 1024

(#19) twollah válasza Jamdxp (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

Ne kosd mar az a szerencsetlen chipsetet a karohoz.

Az KT333as, es kesz.

(#20) engusz válasza Jamdxp (#18) üzenetére


engusz
veterán

Mind1. Szvsz bugyuta topic és bugyuta hozzászólások! :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) twollah válasza engusz (#20) üzenetére


twollah
nagyúr

Jo az alairasod mondtam mar?

Pont ebbe a topicba illik.

(#22) twollah válasza Jamdxp (#18) üzenetére


twollah
nagyúr

De ettol meg flamelhetunk.

(#23) engusz válasza twollah (#21) üzenetére


engusz
veterán

Köszike!

Na jah. :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#24) twollah


twollah
nagyúr

Olyan ize-bizek vagyunk.
Szegeny Jamdxp-t jol letorkoltuk.

(#25) engusz válasza twollah (#24) üzenetére


engusz
veterán

Pedig milyen jó lapja van... ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#26) twollah válasza engusz (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

Igen nekem sem artana egy ilyen.

(#27) XeeN


XeeN
senior tag

Szegenyt csak megszivattak, mert vegul is a tobbi KD7-es KT400-as... 1ebkent 2 fajta KT333 letezik. Az ujabbat nevezhetnenk KT333A-nak is. Ez mar hivatalosan is tamogatja a 333-as fsb-t (Pl:Soltek SL75DRV5).

(#28) hobizoli válasza engusz (#6) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Szerintem volt az tobb is, mint 2x-s ar...2x ennyibe az en KD7-Raid-m kerult a megjelenesekor tavaj oktoberben...akkor az AT7-Max2 az meg +12kHUF lett volna.
De ezt a gyorsabb ugyanazzal chipset-l, RAM-l, beallitassal, meg mindennel izet, aze' ketlem...


hobizoli

több drón kell ;P

(#29) engusz válasza hobizoli (#28) üzenetére


engusz
veterán

Tapasztaltam!

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#30) hobizoli válasza engusz (#29) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nezegettem a masik topikban a belinkelt eredmenyedet a VR-Zone-n...a CPUid Tbred-B, am a stepping Tbred-A...a Vcore is szinten Tbred-A az azonosito alapjan...de ekkora orajelet leghutesses Tbred-A van nem tudom ert-e el meg vki...inkabb ''csak'' B-vel szoktak.

Szoval olyan nem gombolyu ez a CPU valahogy...olyan mutans, vagy nemtom :DD



hobizoli

több drón kell ;P

(#31) engusz válasza hobizoli (#30) üzenetére


engusz
veterán

Lehet, hogy teszt procit kaptam... ;)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#32) piszkosfred


piszkosfred
csendes tag

Hi!

A KD7-E KT333CE chipsettel van felszerelve. Ez ugyanaz mint a KT400, csak nincs 8x-os AGP, aminek szerintem nincs túl sok értelme. Múltkor volt az xbit-en egy 9200-as teszt, a 4x és 8x AGP között 1-2% különbség volt(már amikor volt).

(#33) Nieghel T.


Nieghel T.
csendes tag

Helló!

Van egy nagy kérdésem!!!
Haversrácnak a köv konfigja van: Abit KD7, 2000+, 250 mb ram(333), maxtor vinyó, gf4mx440 videó, sblive5.1...(asszem a többi nem érdekes)
1, A köv a probléma: ha átállítjuk a biost és nem jó beállítást alkalmaztunk, akkor ugyebár jön a cmos clear. Na a gond most jön: a sokadik jumperelés(és fél perc várakozás) után sem indul el, csak ha eldöntöm vizszintbe a gépet, és az elemet is kiveszem(de ekkor sem mindig, van úgy hogy órákat kell várni mire beindul).
2, Aztán persze ez még nem minden, mert ezt kb 2-3 naponként meg kell csinálni, anélkül hogy a biost állítottuk volna. És akkor jön újra az első rész, és nem tudjuk hogy miért szórakozik.

Kicsit x-aktás a dolog mert már mindenféle beállítást kipróbáltunk a proci teljesítményére. A poén az hogy egy ugyanilyen alaplap már egyszer elszállt, szóval ez a második. Nem tudom mi a gáz a géppel, segíthet egy bios frissítés(szerintem nem). Plz segítsetek ha tudtok!!!

Köszi:Norbi

Life is beautiful!!!

(#34) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Üdv! Annak ellenére hogy régi az uccsó hozzászólás és a topic kicsit OFF-os, kérdezném a KD7-E tulajoktol (ami 333as) , hogy nekik nem-e meleg egy kicsit?
Mert nekem melegebb a procinál! Leszedtem a ventit és az nagyon gáz, alig fú valamit pedig kitisztitottam! Passziv hütö van rá pici-pénzért? Thhanks

(#35) Club válasza Hercooles (#34) üzenetére


Club
őstag

Nekem nem meleg, csak álladóan megyfagy, de az meg vagy memória, vagy táp hiba lesz!

(#36) Hercooles válasza Club (#35) üzenetére


Hercooles
aktív tag

És mennyi az a ''nem meleg''? álltalában! A te ventid mennyire fúj? bios frissitéseknek van értelme?

(#37) Hercooles válasza Club (#35) üzenetére


Hercooles
aktív tag

UP!

(#38) Zoltán válasza Jamdxp (#1) üzenetére


Zoltán
őstag

Egy barátomnak ajánlottam ezt a lapot, pontosan az 1. hozzászólásodban szereplő okok miatt. Nagyon bevált, bár a BIOS teljesen hülye °C értékeket ír ki.

(#39) Zoltán


Zoltán
őstag

A topicindítótak igaza van a chippel kapcsolatban, valóban KT333 és KT400 közötti. Egy 333 -at támogató 400. Pont ezért jó, nagyon.

(#40) anaqer


anaqer
veterán

Jaj, ne kezdjük már újr a a keverést, kérem! A KD7-E még mindig CE revíziós KT333 northbridge-t használ, nem KT400-at vagy valami mesebeli KT333A-t. Amiben különbözik a korábbi ''KT333-as alaplap''októl, az a 8235-ös déli híd, semmi több.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#41) Zoltán válasza anaqer (#40) üzenetére


Zoltán
őstag

Nézd, nekem mindegy, de a topicindítónak is a tulajdonában van egy ilyen lap és Én is vettem egy ilyet, igaz nem magamnak. Ez van és kész. Tehát a KT333 legfrissebb, legutolsó steppingjét használja. Nézőpont kérdése, hogy a KT333 vagy a KT400-hoz tekintjük-e közelebb állónak.

[Szerkesztve]

(#42) anaqer válasza Zoltán (#41) üzenetére


anaqer
veterán

Tehát a KT333 legfrissebb, legutolsó steppingjét használja.Nézőpont kérdése, hogy a KT333 vagy a KT400-hoz tekintjük-e közelebb állónak.

Hát ez számomra elég egyértelműnek tűnik... pontosan mi is a különbség a KT333 és a KT400 között ( csak northbridge-et tekintve )?
- 8xAGP
- DDR 400 támogatás (nem hivatalos)

Ezek közül melyiket tudja a KD7-E?De tudod mit, ne hidd el nekem, nézd meg hogy az ABIT mit ír róla:
http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard/motherboard_detail.php?pMODEL_NAME=KD7-E&fMTYPE=Socket+A

Ahogy mondtad: ez van és kész. És ezen az sem változtat, hogy a topicindítónak vagy akinek te vetted vagy 341845437 másik embernek van-e ilyen lapja ( amit mellesleg nem is vitattam ). Jó kis KT333-as lap, annak idején olcsó is volt, de azért nem kellene önkényesen átmatricázni.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#43) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Vita helyett válaszoljatok a ''36''-osra! Hamár ismeritek ezt a lapot! A Betyár mindenit! :(((

(#44) Sir John válasza Hercooles (#43) üzenetére


Sir John
tag

Hi

Kicsit meglepő, hogy ez a topic feljött! :)

Nálam 50C a lap 49C a proci az AIDA,SANDRA szerint.
Ez több is szokott lenni, ha adok neki egy kis kakaót!;]
Szerény véleményem szerint ez az érték a lap esetében nem helytálló!!! Ha ''kézrátétellel'' mérem nem érzem ennyinek!
Egyébként jó kis lap ez, csak hiányzik belőle a hatos osztó! ;] Úgy nyugodtan használhatnám 200FSB fölött is, így viszont a hálókároly megadja magát 40Mhz-nél :(

De jegyezd meg jól, míg a Föld kerek, mindig lesznek jumperek ...

(#45) Club válasza Hercooles (#43) üzenetére


Club
őstag

Nálam 32-34C fok körül szokott menni.
Glacial Tech hűtővel.

(#46) Hercooles válasza Club (#45) üzenetére


Hercooles
aktív tag

A lap vagy a proci?

(#47) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Amúgy Bios-frissitésnek van érteleme? Lehet hülye kérdés, de ha felrakom a legújabb frissitést akkor a régebbi frissitéseket is tartalmazza?

(#48) Hercooles


Hercooles
aktív tag

Abit alaplapnak van vmi ''ne dobd el! megjavitjuk'' szervíze garin túl!

(#49) FlasH-BacK válasza Hercooles (#48) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Hali!
Hát asszem a mycom szervízében javítanak abit cuccokat, azt nemtom, milyen mélységig... De ők hivatalos magyar disztribútorok is, ha jól vágom.

(#50) Hercooles válasza FlasH-BacK (#49) üzenetére


Hercooles
aktív tag

Hol tudom elérni azt a helyet, igazából fingom sincs hogy miaz és hol van! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.