Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flowverge


flowverge
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem: Szert tettem egy Abit BW7-es alaplapra, nincs is vele probléma, kivéve az usb-vel! Nem tudtam kideríteni, de tapaztalatból kiderítettem, hogy valszeg 1es usb van rajta, mivel a 2.0ás pendrive-ot nem tudja kezelni, illetve látja, de azt írja ki, hogy ''nagy sebességűt csatlakoztattam kis sebességűhöz'', és emiatt használhatatlan!
Van erre megoldás? (alaplap és pendrive csere nélkül?)
Köszi a válaszokat!
üdv: flowverge

A tehén bonyolult állat...De én megfejtem...ááúúhh

(#2) Matthew válasza flowverge (#1) üzenetére


Matthew
senior tag

Igen, van rá megoldás: veszel egy pci-os usb kártyát ami tudja a 2.0-át. Kb 2-3 ezer pénz egy ilyen.
Vagy a másik megoldás: eladod nekem az alaplapot. :)

(#3) flowverge válasza Matthew (#2) üzenetére


flowverge
csendes tag

Hát nem azért kajtattam érte, hogy eladjam, de meggondolom, látván az usb kollega hozzáállását a dolgokhoz! Dobj egy emilt, gondolkozom és jelentkezem akármire is jutottam! Azért köszi az ötletet, nemtudommiért, de erre a megoldásra nem is gondoltam!
üdv:flow

A tehén bonyolult állat...De én megfejtem...ááúúhh

(#4) flowverge


flowverge
csendes tag

Lehet mer elittam az agyam... :DDD

A tehén bonyolult állat...De én megfejtem...ááúúhh

(#5) Matthew válasza flowverge (#3) üzenetére


Matthew
senior tag

Oké, ha mégis eladnád, írj: matthew81@freemail.hu

(#6) Dexter68


Dexter68
addikt

Na, felhozom a témát... Ilyen alaplapom van nekem is. 2002 tavasza óta gyúrom vele :)
Most úgy gondoltam, tennék bele még ramot. Az a kérdés, hogy DDR ramot lehet-e bele tenni? Most az everest azt írja, hogy SDRAM-ok vannak benne...

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#7) roli6619


roli6619
csendes tag

hello nekem is ilyen alaplapom van az a kérdésem hogy milyen nagyságu procit kezel vagy hogy kezeli-e a duo-t elöre is köszönöm

(#8) Viktor77 válasza roli6619 (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Duo-t bajosan. Nagyon régi lap. Maximum a 2 gigás 423-as lábkiosztású P4-et kezeli. Pontosabban 423-asból ez volt a legnagyobb.
Ha rám hallgatsz, erre nem költesz egy fillért sem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.