Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Cane


Cane
őstag

én is szenvedek a c&n beállításával. a biosban enabled-en van. ez eddig ok. ezután fel szeretném telepíteni a gyári cd a64 driverét, de telepítést megszakítja, hogy majd akkor teszi fel, ha az előző drivet eltávolítottam. a gond csak az, hogy nem tudom eltávolítani, mivel nincs is a eltávolítandó programok, vagy a start menü/programok listáján. akkor hogyan távolítsam el? :F

''Ezt az illesztőprogramot már korábban telepítették. Kérjük, távolítsa el a korábbi verziót, mielőtt folytatná.''

[Szerkesztve]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#502) 04ahgy válasza Cane (#501) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Registry szerkesztéssel. Keress rá, manuálisan, amit úgy ítélsz, azt töröld ki az adatbázisból.

HGyu

Ja, és a C:\Program Files\amd\processor driver kvtárból töröld a fájlokat, és magát a kvtárat is, mindezt csökkentett módban, ha normálban nem engedné.

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#503) Cane válasza 04ahgy (#502) üzenetére


Cane
őstag

köszi szépen! csak a reg adatbázisból tudtam kibuherálni. feltettem a gyári cd-n adott a64 drivert, szépen fel is települt. beállítottam a biosban a C&Q-t enabled-re, az energiagazdálkodási lehetőségeknél minimális energiafelhasználást...
ekkor egy jó nagy reccsenés jött a hangszórókból, ezzel a gép lefagyott. csak úgy tudtam ismét életet lehelni a windózba, hogy csökkentett módban visszaállítottam otthoni/asztali-ra a beállításokat.
ezt miért csinálhatta?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#504) lazydog válasza Cane (#503) üzenetére


lazydog
addikt

Ne a CD-n levő drivert használd. Töltsd le a legújabbat az AMD-től .

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#505) Cane válasza lazydog (#504) üzenetére


Cane
őstag

#493

most akkor melyik jó?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#506) lazydog válasza Cane (#505) üzenetére


lazydog
addikt

Nem tudom melyik jó, de anno nekem sem volt jó az alaplap CD-jén levő.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#507) Cane válasza lazydog (#506) üzenetére


Cane
őstag

esetleg vmi linket tudnál adni?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#508) Cane


Cane
őstag

na hellosztok!
most jelenleg ott tartok, hogy az eddigi 11x263-as ill. 11x272-es beállításokat szeretném a ramokkal szinkronban használni 1T-n.
be is jön az oprendszer, de az OCCT kb. max 15 percen belül hibát talál. a hiba 10-20 perc között keletkezik általában. arra gondoltam, hogy esetleg felmelegszik vmilyen alkatrész, de teszt alatt csak enyhén volt meleg az északi híd és a memóriák. tehát forró nem volt egyetlen alkatrész sem... :F

a hidak feszkóját max-ra állítom, de a ramnak ha 2.50-et adok, akkor van boot. ha már pl. 2.65v-ot vagy többet adok, akkor kék halál fogad, általában: ''irq less or equal'' felirattal. ezek szerint nem szereti a ram modul (a-data 566) a ''sok'' feszkót?

valamit lehet még állítani az alaplapon, hogy stabillá tegyem a beállításokat 1T-n?

nekem szinkronban nem akar 280-as FSB körüli értékkel indulni a gép. lehet ez a cpu fsb vége? tehát pl. 6x280-on fekete képernyő fogad.


egy érdekesség:
amúgy azt megfigyletem, hogy ha 1T-ben próbálom hajtani a cuccot pl. szinkron 11x263-on, akkor ha nem megy netes forgalommal kapcsolatos program (fel-letöltés), vagy zenelejátszás, akkor sokszor bírja így az OCCT még talán 1 órát is hiba nélkül. ha azonban elindítok ilyen fenti alkalmazásból bármilyet, akkor egyből hibát fog jelezni.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#509) Cane


Cane
őstag

ezt elfelejtettem:
miért csak 11x-es szorzót tudok biosban állítani? ha pl. 10x-est állítok be, akkor is átállítja magát 11x-esre... :F

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#510) (Bundás) válasza Cane (#508) üzenetére


(Bundás)
addikt

2T-ben mit művel? Nem sokmindenben fogod észrevenni a különbséget, Everest-en kívül. :)

(#511) Vigneau válasza Cane (#507) üzenetére


Vigneau
félisten

Esetleg ez: [link].

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#512) Vigneau válasza Cane (#509) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha kézileg állítod be, akkor a C'n'Q az fogja venni maximumnak. Egyébként nem lenne szabad ettől felfele eltérnie.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#513) BOBO6


BOBO6
aktív tag

Tiszteletem a tulajoknak!
Az alaplappal kapcsolatban több kérdésem is volna: állítható-e a vcore lefelé és ha igen, meddig; illetve sata merevlemezre lehet-e kislemez nélkül oprendszert telepíteni?

(#514) Vigneau válasza BOBO6 (#513) üzenetére


Vigneau
félisten

Várd meg HGyu-t. Ha megtalálom, szólok neki és segít Neked. Én már rég nem vagyok AX8 tulaj, sajnos nem emlékszem... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#515) (Bundás) válasza BOBO6 (#513) üzenetére


(Bundás)
addikt

BIOS-ban 1.4 Voltig csak, de erre jó a C'n'Q, vagy talán RMClock-kal lehetne lentebb menni, de ezzel a lappal nem próbáltam.
SATA merevlemezre a kislemez tartalmát a telepítőbe integrálva lehetne telepíteni Windows XP-t.

(#516) 04ahgy válasza BOBO6 (#513) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Szia!

Lefele nem állítható. A proci alapfesze a minimum, amit be is állít magától. Sata lemezre én tudtam kislemez nélkül is OS-t tenni, de itt figyelni kell, mert rafinált!
A harmadik PATA nem ilyen! És a SATA2-3 sem!
Ahova nem kér lemezt, az a VIA VT8237 déli híd által kezelt két IDE csatorna, és az azon a chipen csücsülő SATA0 és SATA1. (Amúgy is ezek ajánlottak, kissé gyorsabbak a másik két SATA portnál).
A harmadik IDE vezérlőt, és a maradék két SATA-t kezelő VIA VT6421 chip SATA és PATA meghajtóit nem látja a telepítő, csak driver feltelepítése után.
Ha már RAID-ed van, az pedig mindegy, hol van, akkor már mindenképpen kell a driver.
Nekem a HDD konfigurációm:
IDE1: Maxtor 6Y160P0 master - Pioneer DVR110DBK slave
IDE2: Maxtor 6Y120L0 master (rack) - LG GCC4482B slave
IDE3: Maxtor 6L250R0 master - üres rack (néha egy 4GB-s Seagate ST34313A belecsücsül. :D )
SATA0+SATA1: 2 x Seagate ST380013AS RAID0-ban (2*80GB)
SATA2-SATA3: üres

Driver nélkül csak az első két Maxtort látja, a többihez kell a driver. Az elsőn van a nagy rendszer, a 120-ason meg a második rendszer (XP x64). Telepített driverekkel a lapozófájlt már mindkettő a RAID0-ra teszi, és már bootkor is látja. Így gyorsabb a rendszer.

Hát, hirtelen ennyi, ha kérdésed lenne, ide nyugodtan jöhet, írhatsz mailt, esetleg MSN. Szívesen segítek, ilyenben és tuningban is. Az én AX8 v2.0-m ugyanis bírt egy spéci procival már 313MHz FSB-t! (Vigneau volt 3000+ A64-e volt.)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#517) 04ahgy válasza Cane (#509) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem normálisan elfogadja, és viszi is a 10-es szorzót. Nem tudom, neked milyen, de azt hiszem, egyforma procink van (4200+ X2). Vagy neked milyen? 3700+ San Diego, 3500+ Venice? Most így utólag meggondolva nem nézek ki 11*272-t egy X2-ből. :) Hehe.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#518) BOBO6


BOBO6
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R

(#519) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Hibernálással nem volt senkinek problémája? A gond az, hogy néha elfelejti ilyen helyzetekben induláskor a tuning beállításokat: ''CPU beállítások megváltoztak, nyomjon F1-et a folytatáshoz'' szöveg jön elő BOOT-nál... :S

(#520) 04ahgy válasza (Bundás) (#519) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Most próbáltam ki a hibernálást. Semmi gondja nem volt. De végül is, mi köze annak, hogy a merevlemezről egy file-t másol a RAM-ba, ahhoz, hogy a BIOS beállítások milyenek?

Amikor a BIOS-t kiolvassa bootkor, akkor az alaplapnak ''fogalma sincs'', hogy te azt éppenséggel hibernáltad-e, vagy sem.

Könnyen lehet, hogy az elem kezd gyengülni a lapban. Csinálj kísérletet: többször állítsd le (hibernálással) a gépet, mikor leállt, akkor 1 perc múlva kapcsold vissza. Ezt 5-ször egymás után. Jegyezd fel, hány esetben pampog a lapocska a CPU beállítások miatt.
Azután pedig, dolgod végeztével leállítod a gépet. Hibernálva, vagy ahogy tetszik. Másnap vajon előjön-e a hibaüzi?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#521) buvez


buvez
tag

Hali!
Valakinek nincs véletlenül számomra egy AX8-as lapja?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#522) (Bundás) válasza 04ahgy (#520) üzenetére


(Bundás)
addikt

Hát már nem most írtam ide! :D
Nem volt időm vacakolni vele a vizsgák miatt... tegnap próbálgattam azóta megint a hibernálást, a Te módszereddel is, és nem volt gond. Viszont rá egy napra sima leállításnál már CPU beállítások feledésével köszöntött... Az se mindegy mikor hibernálom. Egymás után hibernálva nincs gond, de ha dolgozhatok is és változik a környezet, akkor néha úgy áll le, hogy pattog a speaker és ugrál az alaplapi helyzetjelző két szám között, de már nem emlékszem melyiknél pontosan.

buvez: ez már alattam fog megrohadni, drágaszáág! :P

[Szerkesztve]

(#523) buvez válasza (Bundás) (#522) üzenetére


buvez
tag

Szerencsésnek érezheted magad, én meg sehol nem találok :O . Ennyire ritka lenne?

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#524) Vigneau válasza buvez (#523) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem igazán volt elterjedt, ez az igazság.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#525) lazydog válasza Vigneau (#524) üzenetére


lazydog
addikt

Majdnem olyan ritkaság volt fénykorában is, mint politikusból a sohasem hazudós fajta. ;]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#526) buvez


buvez
tag

Manapság 12K sok lenne érte? V2-es a lap.

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#527) Vigneau válasza buvez (#526) üzenetére


Vigneau
félisten

Korrekt ár lenne érte. És megy benne az X2 is rendesen. Kérdezd csak 04ahgy-ot. ;)

lazydog: :DDD :C

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#528) buvez válasza Vigneau (#527) üzenetére


buvez
tag

Köcce, akkor lehet rámozdulok. :DD

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#529) Vigneau válasza buvez (#528) üzenetére


Vigneau
félisten

Ha megvan, akkor majd várunk szeretettel az eredményekkel, általad tapasztaltakkal. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#530) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Ebben a topikban is aligha vagyunk 3-an, 4-en, akinek ilyen van. Sajna nagy ritkaság, és akinek ilyen van, nehezen válik meg tőle! 3 IDE, stabil, magas feszültségtartalékok, X2 támogatás. Manapság ez 939-ben kincs. Jah, ugyebár az északi híd passzív bordával is épp csak langyos. Na, ez a nagyon nem mindegy, mert nincs mi csapágyasodjon... =)

Az egész amúgy marketing. Semmivel nem rosszabb, mint egy nForce4-es lap, csak a VIA nem volt olyan agresszív a piacon. Sajna...

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#531) Vigneau válasza 04ahgy (#530) üzenetére


Vigneau
félisten

Nem véletlenül. A VIA itt szerintem nagyot alkotott. De mostanára eléggé eltűnt. A fene sem érti. Ennyire nem tudja felvenni a versenyt az nVidia-val?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#532) #65675776 válasza Vigneau (#531) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ennyire meg lehet téveszteni az átlagvásárlót marketinggel. Kevésbé közismert (és már a Via oldalán sincs kint az adott blokkdiagram (én meg fasz voltam és nem mentettem le anno), de a K8T890 PCI-E vezérlője rugalmasan konfigurálható, az x16 szétosztható 2 x8-ra. Csak ugye driver szinten tiltva van az SLi nem nV chipsetek esetén, szóval a Via nem is erőltette ezt. Gyaníthatóan a CF licencet viszont megkapták volna, de az már egy másik téma.

Eredetileg én is AX8-at akartam venni, csak beszerezhetetlen volt. Ami azt illeti akár most is cserélném az AN8 Ultra-t erre. Az nF akármennyi színvonalától (ha lehet annak nevezni) már rosszul vagyok.

(#533) Vigneau válasza #65675776 (#532) üzenetére


Vigneau
félisten

De kár, hogy elkótyavetyéltem anno az AX8-am. Odaadhattam volna Neked. Igaz, az nem v2.0 volt, mint HGyu-é, hanem csak v1.0.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#534) buvez válasza 04ahgy (#530) üzenetére


buvez
tag

Na ez a melegedés ami miatt fordultam el az nforce-tól. Régebben nem szerettem a via-s lapokat, a K8t800pro óta kedveltem meg. MSI-m volt először, langyos volt, húzni is lehetett, de elvitte a tápom :O A mostani lapom se egy elterjedt dolog Abit AV8 Rocket boy és mondhatni még jobb(tuningban is min.300). PCI-E-re váltanék és nagyon megtetszett az Abit-Via páros várom már, hogy összejöjjön a bizniszem az AX8-al.

Billentyűzet hiba! Folytatáshoz nyomjon F1-et! [HOT]<buvez>

(#535) 04ahgy válasza buvez (#534) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Igen, K7 alatt gyengébb a VIA, ez tény, de az nForce2 sem volt még ennyire elszállva, az is tény.

Nekem így jöttek a lapjaim, mind Abit: NF7 v2.0, KV8pro, AV8, AX8. Remélem látjátok, hogy hű Abitos vagyok. :D Sőt, többségében hű VIA-s is, mert a P2, PIII gépeimben is mind-mind VIA chipsetek voltak: VIA Apollo pro, VIA 693A, VIA 694X, és a szintén Abit ST6 i815 chipsetje tudott csak egy kicsit megingatni. ;] De anyum gépében az 1,1GHz Tualatint már 694T lapka szolgálja ki. Jah, az ATI-t is szeretem, többségében olyan kártyáim voltak.

De most 4 téren is a gyengébb tábort szeretem... ATI, AMD, VIA, Abit.

Visszatérve az életem történetéről ON-topikba: imádom az AX8-amat, kivéve, mikor nem. És ez Linux alatt van. (Már x64 Edition Windows XP alatt sem szerencsés az IC Plus GB LAN, és a VIA 6421 IDE vezérlő chip, de a Linux mondhatni még kevésbé szereti. De legalább látja, nem az van, hogy ''ismeretlen hardver''. Szépen kiírja a nevét, meg őszintén közli: nincs a gépen az eszközhöz elérhető illesztőprogram. De legalább tudom, mihez keressem. ;]

A mostani melegek nem csak az embert viselik meg, hanem az AX8-at is. Főleg, hogy – talán egyetlen jelentősebb hibája – jelentősen föléméri a CPU hőmérsékletet. A sípolási limitet 85°C-ra kellett felvennem, míg a lekapcsolásit 90°C-ra. Mert egy kis Obliviont, vagy DivX kódolást is megsínylett. Magyarul lekapcsolt.

Az AX8-cat én valahogy kakukktojásnak tartom a mai, modern, IDE mentes lapok korában a 6 IDE eszköz kezelhetőségének függvényében. És átkozom mellette azt, aki kitalálta, hogy az IDE elavult. Hát kérem szépen, még az ATA133 sem terjedt el, az IDE winyók rendre ATA100-asak. Mert elég. A kábel a nagy, ez tény. De ott a csőkábel, nekem is az van, 3 is. :) És a gépemben 6 IDE eszközzel vigyorogva intek be az ICH8-nak.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#536) #65675776 válasza 04ahgy (#535) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az ATA133 azért nem terjedt el, mert semmi értelme. Az ATA100-nak még éppen van. Magának a PATA-nak ugyan az a problémája, mint az USB-nek: nincs dedikált sávszélesség egyetlen eszköznek sem.

A csőkábelekről nem árt tudni, hogy könnyedén okozhatnak működési problémákat, főleg ODD-k esetén.

(#537) 04ahgy válasza #65675776 (#536) üzenetére


04ahgy
nagyúr

''A csőkábelekről nem árt tudni, hogy könnyedén okozhatnak működési problémákat, főleg ODD-k esetén.''

Ez azért van, mert nem szépen sorban helyezkednek el, hanem egy kötegben, és a lapos kábelnél nem szomszédos erek is közel kerülhetnek egymáshoz, nagy áthallást produkálva ezáltal?


Érdekes ez a kedves kis lapocska mostanában amúgy: Linux: atomstabil, i586, x64 architektúrára fordított is. Az x86 WinXp szintén. Az x64 WinXP 3 indításból 2-szer kékhalálozik. 3-ra elindul, hibamentesen működik. Az x64 Win CD-jéről bootolva a fájlok betöltése után azonnal 0x00000050 kékhalál. Memtest hibátlan, a gép stabil. Valamiért, mintha a 64 bites Windows érzékenyebb lenne, és valamit nem szeret...

HGyu

[Szerkesztve]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#538) #65675776 válasza 04ahgy (#537) üzenetére


#65675776
törölt tag

Adatátvitel esetén az áthallást leginkább három féle képpen lehet csökkenteni:

1. árnyékolás valamely fajtájával. Tipikusan hangtechnikában és méréstechnikában alkalmazzák (árnyékolt és koax kábelek)

2. Elválasztás. A jeltovábbító vezetékeket a lehető legtávolabb helyezed egymástól. Pl IDE/floppy-kábel. Ezt a rendszert bontod meg a sodrással. Az IDE nem erre lett tervezve, a sodrás miatt pl mágneses zajok keletkeznek. Nem véletlenül hízott az ATA66 kábel 80-eresre. Ott az elválasztás hatásfokát azzal növelték, hogy a jelvezetékek közé nullvezetőket raktak. Ezek a nullvezetékek össze vannak kötve. De csak egy helyen, méghozzá a lapra dugandó csatlakozóban. Ezért nem mindegy melyik dugó megy a lapba.

3. Differenciális (másnéven földfüggetlen) adatátvitel. A jelet nem egy, hanem egy pár vezeték viszi át, a jelszint a két vezető potenciáljának különbsége. Pl SATA kábel és a régi antenna szalagkábel. Illetve ilyen rendszerű adatátvitelt alkalmaz a HyperTransport is.

(#539) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Fő gépem AX8-át lecseréltem egy Fatal1ty AN9 32x-re. Anyum gépében él tovább az alaplap, ami minden tekintetben elégedettségre adott okot nálam. Köszömöm neki, hogy ennyit szolgált hűségesen. :R

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#540) Vigneau válasza 04ahgy (#539) üzenetére


Vigneau
félisten

Ezek szerint az utolsó aktív PH!-s felhasználó is elköszönt a laptól és vele együtt a topiktól? ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#541) (Bundás) válasza Vigneau (#540) üzenetére


(Bundás)
addikt

Hajajjajajj én még itt vagyok, bár igaz a topikba rég nem néztem már. :)

Boldog Karácsonyt alaplapom. :))

(#542) Vigneau válasza (Bundás) (#541) üzenetére


Vigneau
félisten

Ennek örömére Boldog Karácsonyt Neked is. :K

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#543) 04ahgy válasza Vigneau (#540) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Itt vagyok én még, de hát kérem, mit tehetnék, ha a lappal nincsenek gondok? :D Kicsit megszégyenítettem szegényt: az északi hídon egy NF7 bordája van (ami elég kicsi), ráadásul venti nélkül, passzívban. Így is csak langyos. :D
CPU: 3200+ Venice, 1,2V mellett, Ventillátora 5V-on, éppen csak pörög.

Ha valaki írna a topikba, én szívesen segítenék neki. De nem ír. És a VIA betegeskedésére sem nagyon van már gyógyír. :(

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#544) (Bundás) válasza 04ahgy (#543) üzenetére


(Bundás)
addikt

Nekem lenne probléma. :(

Vettem most egy jobb fejhallgatót és felfigyeltem, hogy ablak le-fel nyitások alkalmával, egyéb képernyő variás alkalmazásokkor sistergést hallok folyamatosan. Visszaraktam a régebbi fülest is, magasabb hangerőn azzal is hallom. Mintha régebben nem lett volna ilyesmi, bár lehet csak nem figyeltem fel rá. Vélemény? :S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.