Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit an7 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tkki


tkki
csendes tag

sziasztok!

lenne egy kis gondom, most vettem abit an7-et, de gond van a húzással, a 2200+ os proci 1350et akar menni, amint húzom feljebb, melegszik nagyon.
ez előtt at7 max2-m volt, előtte meg nf7 ugyan ezzel a hűtéssel, de semmi ilyesmit nem tapasztaltam, simán ment 2,2 GHz-et, most meg 1800nál már 50-60 fok között van.
ilyenkor???

Tamás

(#2) Guszti válasza tkki (#1) üzenetére


Guszti
aktív tag

esetleg egy biosfrissites es megnezni hogy utana milyen ertekek vannak?
(ha fizikailag jol raktad ossze a cuccot, akkor nagyon mas nem tud lenni, csak az hogy a bios f*sssagokat ir ki... )

(#3) Calogero válasza tkki (#1) üzenetére


Calogero
addikt

Erre ott van a ABIT AN7 topic [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=33774&arc=f[/L]

Jol tetted fel a hutot?
egy Bios frisstes nem art.

(#4) Grey válasza tkki (#1) üzenetére


Grey
tag

Nekem szintén ilyen lapban 2800+Barton 2400Mhz-en megy 1.72 Volton 7000AlCu hűtővel.
45-50 fok közt mozog.A rendszer max 33 fokos.Szvsz nézd meg a kúlert ,hogy jól raktad e rá.Elvileg csak akkor melegítene jobban ha alapból több feszt ad a procinak,mint az eddigi lapjaid.A házad szellőzése nem változott?Esetleg ellenőrizd a biosban hogy mennyi feszt kap a procid iill. a procihűtő.Más tippem nemnaon van:F

(#5) tkki


tkki
csendes tag

hát...
kiakasztó, mivel a borda is pont olyan meleg volt... szó' nemtom.
most költözött át másik házba, azóta még nem volt időm megint tesztelni... (bios is frissítve lett most)
holnap hozzák meg bele 2800as Barton-t, vszinüleg veszek rá köv héten egy zalman 7000cu vagy alcu-t... remélem jobban fog menni akkor.

viszont lenne még egy kérdésem, az nForce2 Chipset ből milyen progival lehet kiolvasni a bios értékeket (hőmérségletek, cooler...)? a speedfan nem lát semmit.
ötlet?

köszi

Tamás

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Abit an7 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.