Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A reklam helye! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gerzso


gerzso
csendes tag

Sziasztok!
Gepet szeretnek venni de nem talalom az olyan helyeket(Bp.-en) ahol megvannak a legujabb cuccok is.Legyszi ajanljatok, olyat ahol jo a kinalat elfogadhato az ar es a megbizhatosag.Elore is kosz.

Gerzso.

(#2) Scytam válasza gerzso (#1) üzenetére


Scytam
tag

Az attól függ, hogy kész konfot akarsz venni, vagy külön alaktrészenként megvenni, és házilag összedobni!

Próbálkozz az [L]http://www.users.hu[/L]-ban vagy a [L]http://www.3t.hu[/L]-ban. Itt értenek hozzá, megbízhatóak és az árak is jók!

(#3) gerzso


gerzso
csendes tag

Igazabol arrol van szo,hogy itt Nemetorszagban kineztem egypar cuccot,amit majd otthon akarok megvenni(Afa nelkul ott olcsobb),csak otthon meg sehol sincsenek vagy csak en nem talalom oket.

Gerzso.

(#4) Scytam válasza gerzso (#3) üzenetére


Scytam
tag

Mivel nyugatról nézve mi a Balkánon lakunk, elképzelhető, hogy még nem értek ide az áhitott termékek! De ha leírod, hogy miket szeretnél lehet, hogy valaki tud tanácsot adni merre kell keresni.

(#5) BobMaster válasza Scytam (#4) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ezaz. Írd le konkrétan, megmondom, hogy van-e az országban:)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#6) McJames


McJames
senior tag

Bocs, szeretnék kicsit komolytalan lenni. :DD

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#7) BobMaster válasza McJames (#6) üzenetére


BobMaster
senior tag

Meglepő, hogy nem kiabált senki, hogy ingyen neki is kellene :))

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#8) LordX válasza BobMaster (#5) üzenetére


LordX
veterán

BobMaster:

8 Mega caches WD-re vadászom!
Elég a csak 100GB-os is, nem kell 120. :)

(#9) Dende válasza LordX (#8) üzenetére


Dende
csendes tag

Mennyiért kell...? :)

Egyébként árakban a 3 Testőr sehol nincs...

Ezt kukkantsátok meg: www.magicomp.hu :)

(#10) Adi válasza Dende (#9) üzenetére


Adi
senior tag

Excel árlista...nem kicsit igénytelen. :DD

ldm start-reconf primary

(#11) Dende válasza Adi (#10) üzenetére


Dende
csendes tag

Ha Te azért vásárolsz egy üzletben, mert a netes árlista nem Excel-es, akkor meg is érdemled... én az árakért megyek :)

(#12) haver válasza Dende (#11) üzenetére


haver
tag

Sirjak vagy nevessek!? :(
Televannak a netes forumok az ebbol a hozzaallasbol eredo (en az arakert megyek oda) reklamacios anyazasokbol. Pusztan az arat nezni...!?!?!?

Szegeny ember ne vasaroljon olcson!

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#13) Lord Mixxx válasza haver (#12) üzenetére


Lord Mixxx
tag

Teljesen egyetertek az elottem szoloval. Aki kepes 100Ft-ert atutazni a varost az :DD mokas figura. En inkabb a megbizhato forrast tartom fontosnak. Nekem az a fontos, hogya mit veszek jo legyen es mukodjon DE ha valami gond van vele akkor ne torjon ki a frasz, hogy most mit is csinaljak. Inkabb legyen dragabb egy kicsivel de tuti problemamentes az ugyintezes (akarmirol van szo).

(#14) Goodman


Goodman
tag

Lord Mixxx mar leirta a velemenyem :)
Inkabb megyek egy megbizhato helyre mint egy tok ismeretlen ceghez, ahol az olcso arak miatt esetleg szivni kell a garinal. Dende te vasaroltal mar ennel az altalad reklamozott cegnel? es azon az aron kaptad a cuccokat amin igertek?

(#15) BoGár


BoGár
tag

www.pnc.hu
Új cím: Dohány utca 104-106

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#16) Dende válasza Goodman (#14) üzenetére


Dende
csendes tag

Nos... ugrasszuk ki a nyulat a bokorból :)
Ismerős arcokat vélek felfedezni egy másik topic-ból, a nevét etikai okokból nem közlöm :)
Aki tudja miről beszélek, az talán emlékszik rá hol dolgoztam és ott válaszolók úgy érzem (még ha túloldalhoz is tartozom) nem akartak felakasztani. Nos, miután vásárlás- és kiszolgáláspolitikai nézetkülönbségek miatt eljöttem abból a boltból, amibe anno nélkülem nem akartak belevágni, éltem-éldegéltem pár hónapig, míg nem kopogtattak az ajtón, hogy a segítségemet kérték egy új bolt megnyitásához. Nos, nem mondom hogy rögtön kötélnek álltam, de belementem. Gondolom már mindenki tudja miről írok, ez lett a MagiComp. Most hogy ezen ismeretek birtokába jutottatok, elmondhatom hogy ''Igen, én vásároltam ebben az üzletben és ezen az áron kaptam meg a cuccokat.'' Sőt, azt is elmondhatom, hogy ''Bár még abszolúte nem vagyunk ismertek, de igen, már mások is vásároltak ebben az üzletben és ezen az áron kapták meg az alkatrészeket.'' A vásárló becsapására való hajlam különösen nem tartozik a tulajdonságaim közé, ezzel kapcsolatos összetűzéseim az említett és magára hagyott boltban is voltak a tulajdonossal. Itt viszont úgy mentem bele a dologba, hogy ennek lehetőségét a gyökereknél elvágtam. Remélhetőleg nem csak a saját, hanem a vásárók örömére is... :)

Tudom, tudom, most lehet hogy lesznek, akik ''máglyára vele'' felkiálltással fejemet vennék, mert hogy itt reklámozom ''magam''. Mentségem csak az lehet, hogy a topic célja üzletek ajánlása/kérése volt és a másik helyen éppen a reklám miatt ezt szóba sem hoztam. Itt elhangzott a kérdés és ezért én (is) válaszoltam. Remélem ezzel senkit nem bántottam meg (no jó, ha van itt 3T-s, elnézést kérek, de amit leírtam, az igaz :) ).

Most már (sok)mindent tudtok, remélem nem köveztek meg érte, hogy elmondtam.

(#17) haver válasza Dende (#16) üzenetére


haver
tag

Nyuszi hopp, nyuszi hopp, maris egyet elkapott! :DD

Udv

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#18) greg214 válasza Dende (#16) üzenetére


greg214
tag

Csá!
A hozzáálásotok szimpatikus:) - az árak is tettszetősek:DD

Viszont a honlap ... hmmm .. azért az excell tábla hasznos:DD

Greg O'Rich

(#19) BoGár


BoGár
tag

Nem tudom, mi a gond az Excel táblázatos árlistával? Ti könnyen átlátjátok, nekünk könnyebb megcsinálni is feltenni a honlapra. (Ezt a PNC nevében írom.)

A pénz beszél! Azt mondja: pá!

(#20) greg214 válasza BoGár (#19) üzenetére


greg214
tag

Az xls-sel semmi gond. A honlap a csúnya:))
...de az ár a lényeg, meg a kiszolgálás:D

Greg O'Rich

(#21) BobMaster válasza Dende (#16) üzenetére


BobMaster
senior tag

Hajjaj, Dende feladtad a leckét... :)

Egy két helyen olcsóbbak vagytok, mint a nagyker, ahonnan beszerzek. Nem is kicsit. Szóval biztos jó az a Samsung 753 DFX ár????

Thx.

BobMaster

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#22) haver válasza BoGár (#19) üzenetére


haver
tag

Megmondom. Az, hogy excel-nek vagy excelviewer-nek KELL lennie a gepen.
De mondok mast. Ne kizaro hanem megengedo vagy legyen az excel illetve html arlista kozott.

Udv

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#23) Isten


Isten
tag

Szerintem orzsagos halozatokon keresztul probalj cuccost venni, mint MSH, DTK, valamint nem tul nagy a nepszerusege, de nezd meg a ready computert is (http://www.ready.hu)!

(#24) haver válasza Isten (#23) üzenetére


haver
tag

Na, vajon miert nem nepszeru ??? :))
Egyebkent Isteni hozzaszolas :)

Hali

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#25) Dende válasza Isten (#23) üzenetére


Dende
csendes tag

Ready? Lehet hogy félreértettem, de ez a monitor ott nettó 59.992, nálunk meg 53.900.-.

(#26) BobMaster válasza Dende (#25) üzenetére


BobMaster
senior tag

Ready sokat szopatott garral, oda többet nem megyek. Szal hogy is van ez a 753 DFX???? Ilyen nagy tételben a Tesco vásárol, hogy ekkora kedvezményt adjon az disztribútor. Akkor őszintén, hogy csinálod??? (Lehet privibe is, ha nem akarsz kipakolni :) )

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#27) Dende válasza BobMaster (#21) üzenetére


Dende
csendes tag

Az ár jó :) Az első hirdetés után egy - máshol konkrétabban - megemlített cég utánunk jött 58.992-ről, de ide (53.900.-) már Ők sem tudtak követni. Ha jól tudom, egy hét után feljebb is táncoltak pár ezerrel.

De ha már itt tartunk: az árak direkt úgy lettek kialakítva, hogy az cuccok 70-80% -át olcsóbban adjuk, mint a mostani NAGY nevek (üzletpolitikai és etikai okokból egyet sem említek, de mindenki tudja kikről van/lehet szó) és itt Budapesten bárkire lehet gondolni. Pluszként vasárnaponként néhány cuccnál még ezekből az árakból is engedünk...

BobMaster: igen, ez sokszor megesik. Ezen a szinten a szerteágazó kapcsolatoknak félelmetes jelentősége van (nem véletlen, hogy a **u**i** után mások is két kézzel kaptak volna utánam), ezen állhat vagy bukhat egy-egy bolt nyeresége, de ezt biztos Te is tudod :) De azt hiszem egy kiélezett piacon másképpen nem is érdemes... :D

(#28) greg214 válasza Dende (#27) üzenetére


greg214
tag

Srácok! Fuzionáljatok! A hozzászólásaitok alapján tutira jól kijönnétek:DD - meg a júzerek is jól járnának (már ha a hozzáálllás marad;])

Greg O'Rich

(#29) BobMaster válasza greg214 (#28) üzenetére


BobMaster
senior tag

Jah, osszuk fel a piacot: tiéd észak, enyém dél :)

Amúgy régóta gondolkodok egy kiskeres érdekcsoporton. Ha valamit olcsón lehet adni, akkor arra megnő a kereslet. Ha én tudok egy akciót, akkor miért ne osszam meg egy debreceni kiskerrel, végülis nekem ő nem konkurencia, más piacon tevékenykedünk. Az egy másik dolog, hogy a szomszéd bolt orrára nem kötném :) .

Ez jó nekem, mert tudom, hogy mit/honnan/mennyiért(persze a legjobb ár/garanciával) és jó a végfelhasználóknak, mert olcsóbban kapja meg, mint egy sarokkal arrébb.

A gond itt csak az, hogy hogy lehetne új tagokat felvenni, hogy ne sértsük a már bennlévők érdekeit, gondolok itt a két utcával odébb lévő csatlakozni vágyó üzletre. Vagy hogyan lehet eldönteni, hogy ki alkalmas, hogy egy ilyenbe bekerüljön? Mert ha bevalljuk, ha nem, itt üzleti érdekeről, üzleti titkokról van szó.

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#30) Dende válasza haver (#22) üzenetére


Dende
csendes tag

No, mára feltettem a HTML árlistát úgy, hogy a felső UNIVERSE feliratra katt és lejön. Holnap majd normálisabb helyre teszem :)

A homepage design-ját tekintve igazatok van, most készül a flash, viszont akkor meg néhány Linuxos mondhatja majd, hogy ''brrr''. Aztán az is lehet, hogy majd lehet választani, még nem tom. Mindenesetre lesznek jó muzakok is :D

(#31) gerzso


gerzso
csendes tag

Sziasztok!Lenne meg egy kerdesem,lehet valahol ati radeon 8500-at kapni.Ja megegy,valahol asus p4s-333(sis645)-ot.Kosz.

Gerzso.

(#32) Lordcore válasza Dende (#30) üzenetére


Lordcore
csendes tag

Nekem nagyon bejon a boltotok. Mind a honlap igenyes mind az arak kedvezoek :) Asszem befogok menni hozzatok mer van nehany zsetonom amit el akarok kolteni ;)

(#33) LordX válasza Dende (#9) üzenetére


LordX
veterán

100GB WB 8 Mega cache: Valami emberi áron - Mondjuk max. 70e. (Fával)

Gondolom ti is többért kapnátok :)

(#34) Dende válasza LordX (#33) üzenetére


Dende
csendes tag

Szia :)

Jövőhéten érkezik WD 100GB/7200rpm, de ha jól tudom, ez csak 2 MB cache-t tartalmaz (bár ne lenne igazam... :).
Az árát email-ben megírom, mivel egyenlőre nem publikus.

(#35) Dende válasza Lordcore (#32) üzenetére


Dende
csendes tag

Örülök, hogy jó benyomást keltettünk benned, gyere, szeretettel várunk :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  A reklam helye! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.