Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

E-sim? Natív közelségérzékelő? Gyors töltés (mennyire) :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Fritz Teufel válasza pusszycat (#1) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

90W? Azt nem tudom, hogy neked ez gyors-e? :D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3) pusszycat válasza Fritz Teufel (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elmegy :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Orosz Mérnök


Orosz Mérnök
tag

Nekem még mindig lógtok egy Redmi 12 8/256 teszttel. Lehet, hogy előbb veszem meg,mint valaha is lesz róla teszt. Ha már volt 10/12C teszt,ezt a tényleg minimális belépő szintű telefonnt igazán be lehetett volna mutatni, pláne, hogy ezzel a kiszereleéssel alig drágább 60k-nál. Szóval spec alapja ezt nevezhetjük a belépő szintű minimumnak 2023-ban. Én még reménykedem, hogy végre lesz videó és írott teszt is.Üdv: olvasótok és leendő tulajdonos.

(#5) pauliboy23 válasza Orosz Mérnök (#4) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Engem az 5g-s verzió érdekelne inkább.

(#6) Graphics válasza Orosz Mérnök (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elolvasod a Redmi 10 2022 tesztjét és megkapod a választ.
Nem nyújt akkora újdonságot.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) szs85 válasza Orosz Mérnök (#4) üzenetére


szs85
tag

Miért nem inkább a Redmi Note 12 4G? Árban közel van: de amoled, ufs-es tároló, erősebb proci, külön micro sd.

(#8) Luck Dragon

12 bites panel mellett szereplő 4000 nites fénysűrűség
- Ha ténylegesen megvalósulna , elég lenyűgöző lesz a kijelző , főleg annak használata napsütéses időben “is”.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Fritz Teufel válasza Luck Dragon (#8) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A láthatósággal biztosan nem lesz gond és remélhetőleg a hőelvezetést is frankón megoldják, mert ezt a fényerőt ki kell szolgálni hardverrel, tuti. Kérdés, hogy az akksi majd hogyan bírja kiszolgálni.

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) ALBY


ALBY
senior tag

12 bites panel mellett szereplő 4000 nites fénysűrűség
Tényleg kell ez egy (OLED kijelzős) telefonba...? Vagy ez csak számháború?

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#11) Fritz Teufel válasza ALBY (#10) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Az iPhone 14 Pro Maxom kültéri csúcsa 2000 nit. Bőven elég, bár sivatagban, délidőben fehér homokos dűnék közepette nem próbáltam. Számháború természetesen...

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#12) Luck Dragon válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére

Xiaomi esetében úgy gondolom , megfelelő töltési sebességgel kompenzálja majd .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) pusszycat válasza Luck Dragon (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az egy dolog, h tudja, de nem kötelező maxon használni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) Luck Dragon válasza pusszycat (#13) üzenetére

Oké …. de mit is ? :DDD
Kijelző max fényerejét?
Akkumulátor maximális töltési sebességét?
Vagy a csúcs hardvert ami benne lapul majd ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) pusszycat válasza Luck Dragon (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kijelző fényerő. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) Luck Dragon válasza pusszycat (#15) üzenetére

Én nagyon szeretem az automatikus fényerő szabályozás lehetőséget kiaknázni , így ha lenne egy ilyen kütyüm , használnám. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#17) Fritz Teufel válasza Luck Dragon (#16) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

A 4000 nitet mire használnád? Hegesztésre? :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#18) Luck Dragon válasza Fritz Teufel (#17) üzenetére

Süti sütésre ! :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) kbyte1024 válasza Fritz Teufel (#17) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ismerem az eszjarasat, megvakitaná a napot :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.