Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic

Hozzászólások

(#101) PLaci58 válasza totron (#100) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem lehet színhőmérsékletet beállítani? Rám is a szívbaj jött egyszer, mert tiszta sárga, meg sötét lett a kijelző, de kiderült, hogy én nyomtam félre 😀

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#102) totron válasza PLaci58 (#101) üzenetére


totron
addikt

De-de, lehet. Kék-végállásban van már és így úgy-ahogy elmegy, 6500 Kelvin magasságában értelmezve a "fehéret" (ami amúgy inkább a 8900 tájékán tanyázik a valóságban). Nem is számít hibának voltaképpen -memlítendő állapotnak viszont mindenképp - de én meg pont ebből az öregségi színjátékból szabadultam volna. Most aztán csöbör és vödör. Az Android 11, de a 70s években érzem magam a képi világ miatt, antiikszdé. Csak nem gondoltam volna, hogy 3 év alatt is el tudja érni ezt egy kijelző. Magamból kiindulva nehezen hihető, hogy az extulaja nem ezért adott túl rajta, persze biztosan nem tudhatom. Lehet egyáltalán használtan nem kékhiányos OLED-hez hozzájutni, érdemes így, ebben a formában kergetni ezt vagy elengedős?

(#103) PLaci58 válasza totron (#102) üzenetére


PLaci58
őstag

A71-et vettem használtan, semmi gond a kijelzővel.
Nincs bekapcsolva a sötét mód?

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#104) totron válasza PLaci58 (#103) üzenetére


totron
addikt

Nincs. :(

(#105) totron válasza PLaci58 (#103) üzenetére


totron
addikt

-

[ Szerkesztve ]

(#106) PLaci58 válasza totron (#104) üzenetére


PLaci58
őstag

Most megnéztem, a "szemvédő" üzemmód sárgítja be.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#107) totron válasza PLaci58 (#106) üzenetére


totron
addikt

Öregszik a panel, annak megfelelően melyik szín ment ki az idők során szemből leggyakrabban sárgás, egyes esetekben pirosassal vegyült, nagy szögben oldalról zöldes, kis szögben megdöntve pedig a fehérhez legközelebb eső megjelenülés van. De olyanom is volt, ahol a zöld árnyalat volt az uralkodó aggság okán (szemből). Meg úgy egészében, a képeken is látszódóan (feketébe hajlóak) egy általános megfáradtság figyelhető meg ennél most. A szemvédő inkább pirosba hajló szolgáltatás és kikapcsolható, ez meg nem. Androidon szerintem elég esetlen, iPhone-oknál tényleges sárga, napfényt utánzó csak (az ott egy egészséges színeltoltás). Jól ismerem a jelenséget, az A5-ön néztem elég ideig. Szóval én is megnéztem. ;P :D :'( Jó volna összefésülni panelrevíziókat és modelleket a felhasználásokkal, hogy mennyire hektikus az elkerülhetetlen vagy mennyire kiegyenlített (fejlődik-e a dolog technológiája egyáltalán), vagyis inkább áll a felhasználás milyenségén, illetve mennyiségén a dolog vagy modell/panelfüggő inkább és így teljesen más élettartam, csúnyulás várható más és más modellek esetében. A fentiekből adódóan lefényképezve nem is feltétlenül látszik, szóval nehéz távolról választani, ennyi tanulság mindenképpen akad. Gondoltam ezeken túl vagyunk, de akkor nem egészen.

(#108) PLaci58 válasza totron (#107) üzenetére


PLaci58
őstag

Nem hallottam még az AMOLED elöregedéséről, de biztos létezik ilyen is.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#109) ferencz99


ferencz99
csendes tag

Sziasztok,

Ha valakit érdekel:
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_8_256gb_black_bontatlan-2ev_gar/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_ultra_12_512gb_black_bontatlan/hsz_1-50.html
https://hardverapro.hu/apro/samsung_galaxy_s23_5g_8_512gb_black_bontatlan_2ev/hsz_1-50.html

(#110) totron válasza totron (#107) üzenetére


totron
addikt

Időközben néztem unboxing videókat, új korában is dirty pinkként adja elő a fehéret (alapállapotban, vagyis kikapcsolt éjjeli szűrő mellett).

(#111) totron


totron
addikt

A20, Android 11, One UI 3.1, egy ideje, talán aegutóbbi frissítés óta? beragadó értesítésekkel küzdök, a szürke buborékos, képernyő alján operálóval. Nem gyengén idegesítő. Késik, beragad-ottmarad, eltakar billentyűzetet, egyéb infót, de középen is meg tud rekedni. Eltüntetési metódus sem egyértelmű, hogy mi, leginkább önálló életet él. Alkalmazástól független. Láttatok már ilyet?

(#112) Roger Smith válasza totron (#111) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

13 as android fut már egy ideje,alap telefontól nem kell sokat várni .
nem egy csúcs készülék,factory reset talán segit.

(#113) mika55555


mika55555
csendes újonc

Sziasztok,
mobiltelefon fólia vásárlás esetén mire érdemes odafigyelni?
Mely gyártók kínálnak jó minőségű megoldásokat? Inkább edzett üveg vagy inkább rugalmas fólia, etc?
Előre is köszönöm szépen!

(#114) Roger Smith válasza mika55555 (#113) üzenetére


Roger Smith
csendes újonc

Ne véghatót vegyél ,hanem olyat ami a telóra specifikus.
Az üveg jobban véd ,bár kicsit vastagabb meg kicsit drágább de jobban megéri.
pl baseus elég jó ár érték arányú,de néha a no name márkák se rosszak.

(#115) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Sziasztok, S21 5G.
Hogyan tudok hívásokat rögzíteni ? :F

De. Legális..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#116) cog777


cog777
senior tag

Van valakinek A54-es telefonja?
Kulfoldon random dobalja el a halozatokat. telekom-on van ket telefonom azok jok, frissen vett Samu A54 reggel kiirta hogy nem tud csatlakozni a telekomhoz csak segelyhivas, este mar tudott :U csatlakozni.

Valami kompatibilitasi hiba? Vagy toronyhiba?

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#117) Peat76


Peat76
őstag

HELP PLEASE! :F :W
Samsung Galaxy a13 telefonról szeretnék megvenni egy témát a Galaxy Store-ban, de a harmadik bankkártyára is server hibát próbálja később üzenettel! Mi a gond.?
Nem hiszem el...valaki tud erre megoldást.?
Köszönöm szépen :R :R :R

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#118) Pedy1225


Pedy1225
tag

Sziasztok! S23 mellett használ valaki esimes okosórát? Milyet? A saját márkát érdemes venni? Kár, h azok csak 1 napot bírnak ki.

(#119) Chrystall


Chrystall
senior tag

Valaki nem tudja Samsung Note 20-ban hogy lehetne kicserélni a gyári Firmware-t másik gyárira? Van erre valami hivatalos program? Külföldi telefonom van, nem lehet teljes mértékben magyarra állítani, a kezdeti beállításnál pedig magyart ki sem lehet választani nyelvnek. Gondolom a külföldi szolgáltató Firmware-je van rajta, de magyar Firmware-t hogy tudok erre szerezni?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Samsung topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.