Hirdetés

2020. január 20., hétfő

Gyorskeresés

(#51) qwertz0 válasza xyzikeee (#50) üzenetére

qwertz0
(csendes tag)

A tiedre ez off topic, de érdekelne!

A legutóbbit már nem tudom szerkeszteni CORE Prime mobilom van, te is tapasztaltad a kikapcsolási, töltési problémát?

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#52) xyzikeee válasza qwertz0 (#51) üzenetére

xyzikeee
(tag)

Szia!
Az eredeti aksi akkor kapcsol ki ha vakuzok a telefonnal. Vettünk bele egy új Samsung aksit amivel meg 30% körül kapcsol ki minden előrejelzés nélkül. A probléma tehát nekem is fennáll. Sok mindent próbáltunk már, megvárni míg kikapcsol és kikapcsolva feltölteni aztán bekapcsolni, vmi Battery recovery progit is néztünk.
Most jön a hard reset.

(#53) qwertz0 válasza xyzikeee (#52) üzenetére

qwertz0
(csendes tag)

Szerintem ez nem bug, ez feature ennél a Samsung modellnél!

Az enyémet kb. 3 hónapja vettem, használtan.

Az is felvetődött bennem, hogy simán túl erős vakut tettek bele, amit felsőbb kategóriásba szántak.

Viszont egy automatikus értesítés még tényleg elfért volna a telefonban!

Én a beépített Intelligens Kezelőt használom, meg a Play Áruházból a Total Commandert, amihez alul hozzá lehet adni több app cache mappáját is, ugyanis kb. 650-700 MB szabad tárhely körül még gyorsabban merül az akku.
(vagy csak olyanok az appok, nem tudom.)

- A másik, ami kényszerből megszokható, az az, hogy minden egyes appot 2-3-szor is kell törölni, mert a teljes törlés helyett a Samsung logót kell nézni kb. 2 percig...

[ Szerkesztve ]

Folyamatosan keresek csak INGYEN: használható és hibás mobilokat pl. E65, 3310 Budapesten.

(#54) xyzikeee válasza qwertz0 (#53) üzenetére

xyzikeee
(tag)

Szia!

Tegnap megvolt a hard reset. Smart Switchel mindent kényelmesen vissza tudtam varázsolni rá, az sms-ektől kezdve a névjegyeken át, a képket, mindent. Az SD kártyát kivettem a telefonból hard reset előtt így ami azon volt az megmaradt.

Most a telefon gyorsabbnak tűnik, nem csoda hisz több mint 2 éve volt használatban szval rakódott rá sok szemét. Emellett vakus fényképezéskor nem kapcsol ki a telefon legalábbis egyelőre. Ez a régi akuval.

Most majd vissza lesz téve az új aksi, megnézni hogy 30% nál kikapcsol e váratlanul továbbra is vagy sem.

(#55) qwertz0 válasza xyzikeee (#54) üzenetére

qwertz0
(csendes tag)

A Smart Switch az appokat is visszarakja pont azzal a verzióval és minden beállítással?

Hány %-nál NEM kapcsol ki a vaku miatt?

Nekem kb. 40% körül kapcsolt ki.

[ Szerkesztve ]

(#56) xyzikeee válasza qwertz0 (#55) üzenetére

xyzikeee
(tag)

Sajna nem 40% nál néztük a vakut hanem jóval amgasabbon.
Ez a Smart Switchelsőre elég hasznosnak tűnik. Azt nem tudom hogy az appok minden beállítást megtartanak-e. De sztem nem.

(#57) Ice&Lime

Ice&Lime
(veterán)

Sziasztok!

Van régebbről egy samsung u800 telefonom, most elővettem, rég nem használtam, azóta kártyát is cseréltem, tenném bele a másik kártyát és a telefonzár kód meg is van, de sajnos a sim-kártyazár kód nincs, így nem lehet beüzemelni a másik kártyával a telefont.
Van erre valami megoldás, hogy ezt a sim-kártyazárat nullázzam, módosítsam valahogyan? (sajnos a gyári visszaállítás ezt nem nullázta ki)

(#58) kizio

kizio
(csendes tag)

Sziasztok!

Volna egy Samu S4 em még az őskorból , eddig jól működött de minap érdekes hibák léptek fel benne.
Ha Bekapcsolt állapotban van nem engedi tölteni, ha kikapcsolod percenként rezeg és nem írja ki az aktuális akku % -ot, de ha bekapcsolod pár óra után akkor láthatóvá válik a tényleges töltötség.
Ezeken felül néha úgy gondolja , hogy töltődik anélkül, hogy hálózatra lenne csatlakoztatva, teljesen érthetetlen.

Szerintetek mi lehet a baj ?
Köszönöm a segítő válaszokat !

Kizio

(#59) Viktor0610 válasza kizio (#58) üzenetére

Viktor0610
(legenda)

Nem kaphatott folyadékot?
Nem koszolódhatott be a csatlakozó? (Nem használt fogkefével ki lehet takarítani. :) )

Aláírás (nem kötelező megadni) - "googlehater analóg wanabe gdpr remete" <- Nem én!!! :-DDD

(#60) Chrystall

Chrystall
(senior tag)

Sziasztok!

Samsung S4 telefonnal lenne olyan gondom, hogy a portré módban felvett videóit ha elküldöm valakinek Facebook Messengerben vagy Viberen, a célszemély hibásan kapja meg: a videó továbbra is álló keretben van, de maga a videó 90 fokkal el van forgatva és összenyomva landscape módba. A videókat ha a saját telefonomon nézem vissza, nincs velük probléma. Csak miután elküdtem. Van valakinek valami ötlete, hogy ezt hogyan lehetne orvosolni? Most az elérhető legújabb rendszerfrissítés van fenn.

(#61) vg

vg
(addikt)

Segítsetek már. Van egy samsung s8 telóm, felment rá a 9-es android és a tárcsázónál mikor hívok valakit villog az adott telefonszám és a Hungary felirat. Idegesítő és gagyi. Hogy lehet ezt átállítani?

(#62) .Szaki. válasza vg (#61) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Itt kérdezd, hátha tudnak segíteni. :)

(#63) Ellia

Ellia
(őstag)

Sziasztok!

Van egy céges Samsung J5 2017-es telefonom amibe beletört a 3,5 jack dugó. Valakinek van ötlete, hogy lehetne kiszedni szerviz segítsége nélkül?

(#64) geckowize

geckowize
(őstag)

Sziasztok,

Nem tudja esetleg valaki, hogy a Samsung garancia Európa-szerte érvényesíthető-e? Pl. Németországban vásárolt Samsung telefont lehet-e az itthoni Samsung boltban gariztatni, vagy itthon vett telefont Németországban?

Régi rendszerbeli Hardverapró pirospontjaim: http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=geckowize

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.