Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jeni


jeni
félisten

Ezzel kapcsolatban felvetődik a kérdés, hogy a digitális akár a lemezes (csökkenő) játékok áraik nem-e fognak emelkedni a közel jövőben?

(#2) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Remélem az EA azokat a személyeket küldte el akik miatt silány minőségű játékaik születtek. :))

(#3) buherton válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére


buherton
őstag

Biztos lehetsz, hogy nem.

Általában ez úgy megy, hogy felajánlják mindenkinek a távozás lehetőségét egy elég jó csomaggal együtt. Ilyenkor akik tehetségesek, ők lépnek máshova.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) Tapsi válasza HELLAFLUSH (#2) üzenetére


Tapsi
addikt

A valóság nem úgy néz ki, mint ahogy azt átlag jóska elképzeli. Egy nagyvállalatnál nem 1-2 emberen múlik egy komplett termék sikere, illetve nem közvetlen a ráhatás. Sokkal fontosabb a vállalati kultúra, a topmenedzsment.

(#5) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Erről mindig ez jut eszembe :D

(#6) emvy válasza Tapsi (#4) üzenetére


emvy
nagyúr

dehat en azt olvastam a forumon h a menedzserek csak a fkat lobaljak egesz nap

while (!sleep) sheep++;

(#7) Tapsi válasza emvy (#6) üzenetére


Tapsi
addikt

Sok hülyeséget olvas az ember a fórumokon, és nem ez a legnagyobb. :D

(#8) HELLAFLUSH válasza Tapsi (#4) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Ezzel tisztában vagyok, azért is kezdtem a mondanivalómat egy "Remélemmel". :D

(#9) flexxx2


flexxx2
őstag

A lényeg itt van: "Az elemzők szerint a világjárvány alatt az emberek rengeteget költöttek a játékokra, ez a költekezés azóta és az infláció miatt azonban nagyon megcsappant."

Telítődtek a játékokkal, én is ezt érzem magamon. Alig játszok mostanában.

(#10) btprg válasza flexxx2 (#9) üzenetére


btprg
senior tag

Nem csoda, a '90-es évek óta számtalan nagyon jó játék jött ki. Aki nem olyan régi motoros, hogy régen már végigtolta mindet, annak sok lehetősége van, nem biztos hogy az új címeket fogja folyamatosan vásárolni drágán.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#11) flexxx2 válasza btprg (#10) üzenetére


flexxx2
őstag

vannak jó újak, sok indie játék van, ami jobb mint az AA kat

(#12) Silverchain


Silverchain
csendes tag

Titkon reménykedtem, hogy csődbe mennek, de ami késik, nem múlik :)

(#13) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem lehetne, hogy az EA-nal mindenkit kirugjanak, plusz a vezetok teljes vagyonelkobzasban reszesuljenek?

https://www.coreinfinity.tech

(#14) mancer7151 válasza sh4d0w (#13) üzenetére


mancer7151
tag

Ez kéne. Az utóbbi években mindent tökrevertek a pénzéhes managementtel. Játékokban közösségek haltak ki mert inkább átmentek máshova ahol adnak is a játékokra és kapnak contentet.

Ha nem ennyibe kerülnének a játékok is talán többet vennének kalózolás helyett és lenne kereslet, mondjuk ehhez nem csak sz@r minőséget kéne kiadni.

[ Szerkesztve ]

(#15) nubreed válasza Tapsi (#4) üzenetére


nubreed
veterán

Az EA topmenedzsment sokat tett azért az elmúlt kb. egy évtizedben, hogy az egyik legmenőbb cégből az egyik leggyűlöltebbé váljon. Én a jómunkás emberek helyett inkább ezt a mendezsmentet rúgnám ki.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#16) Tapsi válasza nubreed (#15) üzenetére


Tapsi
addikt

Nem igazán értem itt a kommenteket. Ha nem tetszik az EA tevékenysége, akkor ne vegyétek meg a terméküket, és a tulajdonosok majd lecserélik a menedzsmentet. Valahogy az az érzésem, hogy a vásárlók többsége mégis elégedett, mert nem ment még csődbe a cég.

Ha nem ennyibe kerülnének a játékok is talán többet vennének kalózolás helyett

lol. :D

(#17) nubreed válasza Tapsi (#16) üzenetére


nubreed
veterán

Én nem szoktam venni EA játékokat, de nagyjából figyelem, hogy mi történik a céggel.

Szerk: Pontosabban, nagyon régen vettem EA játékot.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#18) A Molyember válasza mancer7151 (#14) üzenetére


A Molyember
tag

Igy van. Ez a sok live service lofsz toluk szarmazik, ami papiron anno meg igen jol hangzott, csak aztan hamar kiderult, hogy a gyakorlatban ez azt jelenti, hogy kiadjak teljes aron a fostalicska beta verziot, aztan majd 2-3 ev mulva TALAN lesz belole ertelmes jatek. HA addig el nem kaszaljak az egeszet. :) De mindekozben termeszetesen a mikrotranzakciok tokeletesen mukodnek. :)

Nem csoda hat, hogy rakapott az osszes tobbi fejleszto is, hisz oltari penz van ebbol az elbszott modellbol, eleg csak az egekig hypeolni valamit, es a sok, konnyen megvezetheto ostobabol mar dol is a love. :) Nevetseges, komolyan.

Tapsi: Az EA foleg a sportjatekaikbol el, azon belul is az Ultimate Teambol. Evente tobb milliardos bevetelt konyvelnek el jatekonkent mikrotranzakciokbol, minimalis penzraforditassal.

Az ilyen egybites szerencsejatekfuggoknek magyarazhatod, hogy ne vegyek meg. Megfogjak.

[ Szerkesztve ]

(#19) mancer7151 válasza A Molyember (#18) üzenetére


mancer7151
tag

Nem is forgatják vissza a bevételt és ez minden kiadóra igaz. Többéves bugok még mindig vannak, amiket meg mikróban kapsz minimális munkával készülnek úgy mint mesh, textúra, kód. Amit kiadnak az is elsietett és nem is foglalkoznak vele ahogy írod. 20+ év modolás után hányingerem van a játékoktól.

(#20) kriszpontaz válasza nubreed (#17) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nincs is értelme. Gyakorlatilag mind félkész cucc amit kiadnak, majd 2 hónap után féláron, majd egy év után ingyen dobálják utánad. Vagy ígérgetnek, mennyi tartalom lesz aztán egyszer csak beintenek mint a Rouge Squadron vagy Battlefield esetén. Nem hiába jött ingyen a BF 2142 PS-re is....

Az ilyen egybites szerencsejatekfuggoknek magyarazhatod, hogy ne vegyek meg. Megfogjak. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.