Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rdi


rdi
veterán

Az ezüst paszta leginkább a fogtömő anyaghoz hasonlít :), gyengébb minőségben, mert festi a procit.
De komolyan: túlhajtás nélkül nálam Gigabite alaplapon, normál hűtéssel 28-29 celsius fok az AMD-ék hőmérséklete. Erre lettek teremtve.
Ha egy prroci 72 fokos celsiusban ! akkor az már tojássütő. ?!
Azt mondjuk érteném, hogy egy hőmérő miért mér kevesebbet, d emitől mérhetne többet?

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#52) _gerisoft_ válasza Johnny001 (#49) üzenetére


_gerisoft_
tag

Off
Hogy raktad fel ezt a hűtőt erre a lapra? Kondihajtogatás vagy hűtőfűrészeléssel vagy mindekettővel?

''Két dolog biztos: a halál és az adatvesztés. Szerinted most melyik volt?''

(#53) Johnny001 válasza _gerisoft_ (#52) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Csak fűrészeléssel. A leszorító egyik feléből kell lefűrészelni, pont a belső luk széléig.

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#54) Esmein


Esmein
nagyúr

Btw, az ezüstpaszta nem mindig vezeti az áramot. Mérjetek rá multiméterrel. Én a bátyám titan hűtőjéhez valót kimértem de 1 mm-n végtelen ellenállást tapasztaltam, most is azzal van kenve a procim.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#55) _Volkovy_ válasza Esmein (#54) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jó hogy azt mértél,köze nincs az áram vezetéséhez az ezüstpasztának.Mindig ide lyukadnak ki a népek,de ez marhaság.Annyira kevés ezüst van benne,hogy lehetetlen a vezetés.
A VGA-mon másfél éve ezüstpaszta van,de nem ott ahol az átlagos kártyákon.Nekem az AGP-n a csíkok közötti rések vannak tele pasztával :D Amikor a hűtőt szereltem,véletlenül beleért.Halálfélelemmel indítottam be,aztán semmi baja,őedig ha vezetné az áramot,abban a pillanatban el kellett volna füstölnie az egésznek..

(#56) Ragnar válasza Yakus (#47) üzenetére


Ragnar
tag

Mennyibe került a hűtőszet ?

-AMD Athlon64 3000+ @2200 MHz -- ABIT KV8pro -- Inno6800 GT@ultra -- 2x512 MB @440MHz DDR-- 120GB SATA HDD

(#57) LukE


LukE
veterán

titan datacooler az nem vizhuto, hanem valami vizes ize. finoman fogalmazva. normalisabb leghutok lenyomjak.
(annak a gigabyte lapank tuti nem az a teljes neve, keress valamisok betu/sok szam kombinaciot, az lessz az)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#58) Ploszi válasza LukE (#57) üzenetére


Ploszi
senior tag

hát ja! szóval a datacooler nem vízhűtés! ez a magas hőfok teljesen reális is lehet, az ilyen rendszerek minimális hőelvezetési teljesítménnyel vannak megáldva :( a coolriver nevű cuccal nekem is sikerült 65 fok fölé menni :( a mostani Innovatek persze 40 fok alatt tartja (2200MHz-en futó 2.1+XP)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#59) LukE válasza Ploszi (#58) üzenetére


LukE
veterán

igen, ilyen az amikor valaki a PR! anyagot olvassa PH! helyett:)/:((
vagy innovatek/terratec amit full profi es be leht szerezni itthon, vagy szerzel blokkot valakitol, es a dolgok nagyreszet magad csinalod. Az utobbi ertelemszeruen olcsobb, ~1/3-1/4-e a gyarinak. Talan roszabbul hut, de siman meg lehet csinalni kevesebbol jobbra is.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#60) S0LaRiaN


S0LaRiaN
csendes tag

ctem ordasi egy franko solution csak kicsit draga a holeadoblokk de ocskavastelep a baratunk ;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#61) eddie303


eddie303
őstag

Nem tudom én láttam ezüstpasztával megkent döglött procikat (AMD, persze), de lehet, hogy
ott a kenés mennyisége volt a hibás, nem az anyag, s lehet, hogy a melegbe haltak bele, az
egyik legalábbis biztos. A másik (Duron 950 SpitFire) nem volt teljesen meghalva, csak
multimédiás dolgoknál nem számolt rendesen, tehát a hangkártya sistergett vele, meg a filmek
s JPG-k nem jelentek meg rendesen, csak egy nagy zöld pixelrengeteget láttál. Most lehet,
hogy hülyének néztek, de teljesen biztos vagyok benne, hogy a proci baja volt, több
alaplapban is próbáltam. Az érdekes az volt, hogy Linux alat ment a hang meg a képek is
megjelentek, csak a filmek nem.

Linux.... The choice of a GNU generation.

(#62) Sopi


Sopi
senior tag

A pasztákkal kapcsolatban én csak azt mondom, hogy én egyiket sem használom.
Se ezüst, se fehér paszta. A procit a hűtő felrakása előtt szilikon olajjal kentembe, egy fülpiszkáló segítségével :)!

(#63) szesa válasza Sopi (#62) üzenetére


szesa
senior tag

Ilyet en is csinaltam meg regen :)
De a szilikon felhevult es kifolyt...mig a paszta (leglabbis a feher) viszonylag tartosan ottmaradt!
Szvsz nem jo a szilikon se.
Feher es ezust paszta kozt alig volt elteres (2fok) - volt errol vhol egy teszt.
Ez olyan minimalis hogy nincs is ertelme az ezustnek.

-

(#64) szesa válasza Sopi (#62) üzenetére


szesa
senior tag

:C

[Szerkesztve]

-

(#65) szesa válasza Sopi (#62) üzenetére


szesa
senior tag

Ilyet en is csinaltam meg regen :)
De a szilikon felhevult es kifolyt...mig a paszta (leglabbis a feher) viszonylag tartosan ottmaradt!
Szvsz nem jo a szilikon se.
Feher es ezust paszta kozt alig volt elteres (2fok) - volt errol vhol egy teszt.
Ez olyan minimalis hogy nincs is ertelme az ezustnek.

-

(#66) szesa válasza Sopi (#62) üzenetére


szesa
senior tag

Ilyet en is csinaltam meg regen :)
De a szilikon felhevult es kifolyt...mig a paszta (leglabbis a feher) viszonylag tartosan ottmaradt!
Szvsz nem jo a szilikon se.
Feher es ezust paszta kozt alig volt elteres (2fok) - volt errol vhol egy teszt.
Ez olyan minimalis hogy nincs is ertelme az ezustnek.

-

(#67) szesa


szesa
senior tag

LOL de nagyon!
Mar ki se tudom szerkeszteni...igy is egy perc mig valami valaszt kapok a szervertol :(

/sorry de nem en vagyok tetulassu :( /

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.