Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tes


Tes
csendes tag

Sziasztok! Mi a velemenyetek Nokia 7610esrol? Azon kivul hogy talan kicsit nagy, de nagyon okos telefon?

Sofware is like Sex! It's better when it's free!

(#2) Tes


Tes
csendes tag

Nah mi van senkinek sincs velemenye errol a telcsirol? Szeretnem kerni mindazokat, akik mar hasznaltak vagy hasznalni szeretnek, azok osszak meg velemenyeiket itt mindenkinek! :)

Sofware is like Sex! It's better when it's free!

(#3) Tes


Tes
csendes tag

Tud vki olcson uj 7610est?

Sofware is like Sex! It's better when it's free!

(#4) Ck. válasza Tes (#1) üzenetére


Ck.
addikt

Nah hy!

Nekem 7610-esem van, elég zsír telcsi! Belsőleg dettó ugyanaz, mint a 6600, csak még van benne helymeghatározó, de ezt itt nem támogatják (ami nem GPS), 64 megás RS-MMC jár hozzá, jah és persze megapixeles kamera. A kijelzője szebb a 6600-nál, bár a paraméterek megegyeznek. 65k 176x208

Amúgy az enyém eladó, még 10-11 hónap gari van rá, szép állapotban van, még fóliás a kijelzője. Minden tartozék megvan hozzá.

Várom az ajánlatot!

[Szerkesztve]

(#5) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Amennyit a kezemben volt ilyen telcsi (kb 5perc) az elég is volt belőle.Az O.K.,hogy sokat tud,meg dizálynos,meg jó(bár akkor miért eladó 1 hónaposan?).Na mindegy olyan lassú ez a telcsi,mint a lajhár.A 8910-esem egy kapkodó idegroncs a 7610-het képest.........................szerintem.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#6) Ck. válasza Stimpy (#5) üzenetére


Ck.
addikt

Ha tudni akarod azért eladó, mert S700-ast akarok, vagy pedig D500-at! De még nemtom melyiket! :DDD

(#7) Stimpy válasza Ck. (#6) üzenetére


Stimpy
aktív tag

A D500 szebb is-jobb is.......................szerintem.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#8) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Tudja valaki esetleg, hog 7610-en es 6600-an hogyan lehet Active Desktop-ot letrehozni?
Azt tudom, hogy alapbol nincs, tehat egy progi kell hozza.
Az Active Today 2.10-et letoltottem, de elegge hulladek... Ha van jo otletetek, szoljatok!

koszi

(#9) -NOKIA- válasza Stimpy (#5) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én láttam már 2napos meg 3 napos eladó telefont... sőt volt hogy megvettem egyet, és már délután el is adtam. Nincs ebben semmi különös.

(#10) Coyote2000 válasza -NOKIA- (#9) üzenetére


Coyote2000
őstag

Nekem 8910i-m volt a kettő tudása és rendszere ég és föld, nem is érdemes hasonlítgatni őket...

(#11) Airnold


Airnold
tag

Nem tudjátok, hol lehet dark brown előlapot kapni hozzá? A Déli GSM weblapján láttam, de kissé elszálltak, ami az árat illeti... :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.