Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Jatekra is alkalmas :D

(#2) sTERNI


sTERNI
senior tag

Ezen a felbontáson, ilyen képfrissítéssel azért még egy felsőkategóriás videokártyával is válogatni kell a modern játékok között.
Nem néz ki amúgy rosszul és a hosszú órákon át való bambulást megtoldja némi egészéséges nyaktornával. :)

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#3) Feri1984 válasza sTERNI (#2) üzenetére


Feri1984
tag

Miért nem lepődöm meg,hogy a 2. komment a fejforgatást említi... :F
Volt egy samsung neo g9-em,ugyanez a méret csak 1000r.Érdekes módon nem forgattam a fejem 85cm nézve.
Nyilván ez a monitor meg nem a belépő kategóriás kártyákhoz való.

(#4) Synthwave válasza Feri1984 (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem mindenki szereti, ha a fél szoba benne van a perifériás látómezejében.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#5) Feri1984 válasza Synthwave (#4) üzenetére


Feri1984
tag

"Nem mindenki szereti, ha a fél szoba benne van a perifériás látómezejében."
Nem azt akartad írni hogy a monitor van benne?
Én eltudom fogadni hogy másnak más a véleménye.
Hogy valakinek ez a monitor nem pálya de hülyeségeket ne írjünk már.
De megint az van hogy valaki ide büfög valamit az adot termékről hogy még élőben nem is látta.Mert ha látta volna tudná hogy nem kell fejet forgatni.Téves infókkal ne bombázzuk már egymást.Ezért terjednek a hülyeségek a neten.

Pl. 4090 kazán,600w fogyasztás,leégés.
Mind téves infó ez is.Nálam érdekes móson max 320w fogyasztás ás 40%-os ventik mellett 58fok.

Azért mert valakinek nem tetszik,nem tudja kihajtani,nem telik egy térmékre azért még nem kell félre vezető kommenteket írogatni.

(#6) #52931072 válasza Feri1984 (#5) üzenetére


#52931072
törölt tag

Bocsánat vlagyimír! Azt akarták írni, hogy dekú.vaszép ez a monitor, meg milyen szépen hajlik. Én a kétszer nyolc wattot könnyeztem meg. URISSTENKÉTSZERNYOLCEGÉSZWATTOSHANGRENDSZER. :R

(#7) Feri1984 válasza #52931072 (#6) üzenetére


Feri1984
tag

Semmi baj orsós. :))
A te monitorodban mennyi van? :D

(#8) Synthwave válasza Feri1984 (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ültem már 49 hüvelykes, 32:9 képarányú kijelző előtt. Akaratlanul is van egy kis nyakmozgás, csakúgy, mint két 16:9-es monitornál, ha nem akarsz szemtengelyferdülést kapni. Itt ez lehet, hogy 1000R ív lesz, nem 1800; az ebből a szempontból jobb egy fokkal.

Ha meg nincs, akkor olyan messze ülök tőle, hogy nem is látom kb. normálisan, a körülötte lévő dolgokkal ellentétben.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#9) Feri1984 válasza Synthwave (#8) üzenetére


Feri1984
tag

És az a monitor mekkora görbitéstől "szenvedett"?
Ha kellően meg van hajlítva akkor nem kell tekeredni sem a fejednek sem a szemednek.
Egyépként nem a monitort védem.Csak számomra bosszantó az hogy egy techoldalon a kommenteknél azt kell olvasnom,hogy minden is szar.
Szar a 4k,szar a 144hz,szar a hajlítás.szar a hdr.stb.stb.
Ezek az emberek minek vannak itt.miért kommentelnek.
Ha valami nem tetszik azt le lehet írni.Csak az emberek nem tudnak kilépni a saját gondolkodásukból.Bele gondolni abba,hogy másnak esetleg igen is számít bizonyos dolog.
Pl lg 144hz oled tv komment szekció.....
Jaj milyen hozzászólások vannak ott is.Valaki a barátok közttel jön!biztos azt nézne rajta az aki ilyen tv vásárol.

(#10) Feri1984 válasza Feri1984 (#9) üzenetére


Feri1984
tag

Tehát lehet véleményt alkotni de tegyük már hozzá hogy szerintem vagy nekem.....
Az,hogy a saját gondolatomat úgy közlöm hogy azt mindenkinek is úgy kell gondolnia mert ha nem akkor az hülye,elég abszurd.
Részemről befejeztem.Bocsánat ha valakit kiidegeltem! :R

(#11) Meridian


Meridian
senior tag

Én vennék egy ilyet... de mennyi is lesz az ára? 600ezer? Na, így már nem kell. Anyagárban olyan mint 2db 80ezres monitor. 160ezer. Ennyiért megvenném, de többért már nem éri meg, mert akkor inkább már 2 jó monitort veszek.

(#12) wiziloo válasza Synthwave (#8) üzenetére


wiziloo
tag

A szemtengelyferdülés a szemlencse fénytörési hibája,ami nem tud kialakulni attól hogy sokat mozgatod, pl egy monitornál :)
Viszont a szemmozgató izmok használata, illetve erősítése kifejezetten jót tesz a látásnak.

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Előbb-utóbb csak eljutunk a LED sorig...

(#14) ROBOTER


ROBOTER
addikt

"Amennyiben az utóbbi a valós információ, a ketyere vélhetően a Samsung QD-OLED panelén alapulhat, noha annak jóval enyhébb, 1800R íve van."

Szerintem a panelnek semmilyen íve nincs. Kizárt dolog, hogy külön kell a panelt gyártani az 1800R és az 1000R monitorokhoz.

(#15) Synthwave válasza wiziloo (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyilván nem szó szerint értettem...

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone aluházas billentyűzet ELADÓ – 21k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval 25k, és a FOXPOST-ot állom.

(#16) Apokalipszis


Apokalipszis
tag

Nekem 32:9 van. Marhajó hétköznapi netezésre és munkához is.
Kis trükkel 21:9 is varázsolható rá, és bármilyen más felbontás is. Ha az 1440 marad, akkor van egy rakás natív felbontás szinte minden játékban. (3000x1440x8,16,32,64=1F;3200x1440x8,16,32,64=1F;3440x1440x8,16,32,64=1F)
Fifához cheat nek számít. :)
Kis fejmozgatás van, de nem vészes egyáltalán.
Az viszont igaz, hogy játékra sokkal jobb a 21:9. A legtöbbször csak torzít a szélén, viszi a gpu-t a felbontással.
Egyébként pedig 921600 pixellel kevesebb, mint a 4k, ami elég jelentős.

(#17) DigitXT


DigitXT
félisten

És a klasszikus? Világítótoronyban a falra szerelése is megoldható...:))

(#18) Astroboy válasza DigitXT (#17) üzenetére


Astroboy
őstag

:DDD
Vagy minaretbe.

(#19) #52931072 válasza Feri1984 (#7) üzenetére


#52931072
törölt tag

Nem használok szalagos magnót és napon barnulok, ha esetleg rasszista büfi akart lenni.
De most tényleg, NEM ÖT, NEM HÉT, NYOLC WATTOS HANGRENDSZER!!!!
A viccet félretéve, ez nem olcsó cucc amire még Porsche matricát is ragasztanak. Szerinted nem hangzik rosszul az a nyolc watt? Ki hogy van vele, de én nem szeretem ha öt centes alkatrészeket letakarnak egy porsche matricával és rám sózzák vagy 1000 dolcsiért. .

(#20) Feri1984 válasza #52931072 (#19) üzenetére


Feri1984
tag

Te kezdtél el személyeskedni és putyinozni engem!
Vagy talán ez nem az?
Idézlek : "-Bocsánat vlagyimír!"

(#21) waverider


waverider
senior tag

es vegulis 1800R lett az abbol az 1000R-bol ;]
https://aoc.com/uk/gaming/products/monitors/pd49

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.