Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#27951) lorcsi válasza kukinyo (#27950) üzenetére


lorcsi
veterán

volt regen egy programom, ami a data vagy chache mappakat at lehetett helyezni az ext-sd-re, de nem jut eszembe a neve, tudjatok melyik lehet az?

(#27952) Probert75 válasza lorcsi (#27951) üzenetére


Probert75
addikt

Nem a Titatanium Backup Pro?

(#27953) dbius válasza lorcsi (#27951) üzenetére


dbius
veterán

a2sd vagy valamelyik változata, van belőle pár a play áruházban.

(#27954) Probert75 válasza dbius (#27953) üzenetére


Probert75
addikt

Az a2sd-vel én nem emlékszem, hogy chache tudna átrakni.
A tibivel a dalvikot át lehet.

(#27955) dbius válasza Probert75 (#27954) üzenetére


dbius
veterán

Cache-t nincs értelme átrakni, legalábbis az általam használt custom romokban át volt irányítva ramba ha jól emlékszem.

Más cuccok, pl. telepített programok átrakásának viszont van értelme, mert nagyon kevés a data partíció mérete még átparticionálás után is. Legalábbis nekem kevés volt a ~120 telepített alkalmazásom miatt.

(#27956) Probert75 válasza dbius (#27955) üzenetére


Probert75
addikt

Én elhiszem neked, hisz nekem anno a Galaxy Ace-emen is scriptel volt megoldva az SD ext partícióra telepítés. Csak arra válaszoltam, amit kérdezett. Data és cache dolgokat akart áthelyezni.
Olyan hihetetlenül hangzik, hogy 120 alkalmazás mindegyikét rendszeresen használjátok a telón. Nem te vagy az első, akitől ilyet hallok. Mire használod a telót?

[ Szerkesztve ]

(#27957) jns00


jns00
csendes tag

Sziasztok!

A problémám a következő: CM7 van a telefonomon, szeretném visszaállítani a gyári állapotába, de 1 gép újratelepítéskor elveszett a backup..valaki nem tudna valami leírást adni mi a teendő?

(#27958) dbius válasza Probert75 (#27956) üzenetére


dbius
veterán

Már nem bladet használok, de elég sok mindenre használtam: netezés, fórumozás (erre pl. ahol lehet tapatalk, nagy fájdalom, hogy a ph nem kompatibilis vele...) számítógépek távoli vezérlése (ill. fel-, letöltés, vagyis teljes körű fájlkezelés), távirányítóként használtam kivetítéseknél, zenehallgatás, ebook olvasás, szótározás, navigáció, több helyre kétlépcsős bejelentkezés (pl. gmail, battle.net, lastpass), play áruház figyelése akciós szoftverek után, mentrendek, digitális diktafon, teljes körű naptárkezelés, VOIP, lottózás, időjárás, android tweakelő szoftverek, meg még ami nem jut eszembe.

szerk: volt/van még fent vagy 10 játék, de az inkább csak a gyerekek miatt, mivel én nem szoktam játszani rajta.

Jelenlegi telefonomon is ~130 program van fent, aminek a 80%-át egy-kétnaponta használom, a többit ritkábban.

Nekem nem azért kell okostelefon, hogy elmondhassam, hogy nekem is van egy, hanem próbálom is kihasználni a benne rejlő lehetőségeket. Mióta androidos telefonom van, azóta pl. nem hordozok magammal laptopot sem.

[ Szerkesztve ]

(#27959) jns00 válasza jns00 (#27957) üzenetére


jns00
csendes tag

megoldottam. :))

(#27960) realzone


realzone
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ZTE Blade 3-as telefonom. Szeretném kártyafüggetleníteni. Van rá valami megoldás?
Ezen a linken próbáltam az imei szám alapján, de nem sikerült, nem fogadta el a válaszkódot.

[MODERÁLVA]

Előre is köszi a segítséget.

[ Módosította: #65675776 ]

(#27962) Thrawn válasza realzone (#27960) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez nem a Blade 3 topik, de sebaj. Itt egyébként megtalálod. A linkelt kalkulátor tutira nem jó a te telefonodhoz.

A függetlenítésre egy megoldás van, visszaviszed a szolgáltatóhoz ahol vetted és ott megcsinálják. Nem ingyen természetesen.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27964) krupitomi


krupitomi
tag

Sziasztok!

Vettem a bladeemhez egy usbs headsetet. Hogyan tudnám megszólaltatni? :D Eddig csak a jack dugósat használtam. Előre is köszi!

(#27965) Lenry válasza krupitomi (#27964) üzenetére


Lenry
félisten

így lendületből azt mondanám, hogy OTG nélkül sehogy

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27966) tvse1995 válasza Lenry (#27965) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ha jól tudom nem működik az OTG a blade-n.

(#27967) Lenry válasza tvse1995 (#27966) üzenetére


Lenry
félisten

akkor lemaradtam valamiről :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27968) tvse1995 válasza Lenry (#27967) üzenetére


tvse1995
senior tag

Ezek szerint viszont én tévedtem: [link] :)

(#27969) krypton


krypton
senior tag

Sziasztok!

Van nekem egy ZTE Bladem sajnos repedt digitizerrel. Rendeltem egy digitizert kerettel (eBay), de nem működik a telefonnal. A digitizer a hibás vagy valamit rosszul csinálok? Igen rá van kötve a szalagkábel az alaplapra :D.

(#27970) dvdbackuper válasza krypton (#27969) üzenetére


dvdbackuper
őstag

akkor az digitizer nem jó, kell egy másik

(#27971) lorcsi


lorcsi
veterán

s2d-vel áttettem a data és a chache mappákat az sd-re és most vannak programok amikre azt írja nincs telepítve :F
pl. a play is :((

hogyan lehet visszatenni ?

(#27972) lorcsi válasza lorcsi (#27971) üzenetére


lorcsi
veterán

mountoltam a recoveryben is a data sd-ext stb mindenféle mappákat és mégsem érhetem el a programjaimat :(
nem tudom hova tehette át, de még azt a programot sem látom ami átvarázsolta :(

(#27973) lorcsi válasza lorcsi (#27972) üzenetére


lorcsi
veterán

(#27974) lorcsi válasza lorcsi (#27972) üzenetére


lorcsi
veterán

akárhogy is nézem a data mappám tűnt el valahogyan :(
csak tudnám hogy és mivel hozzam vissza :(

(#27975) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Sziasztok
Nekem lenne egy zte blade és aza a baja hogy magától nem tud bekapcsolni csak a töltő segítségével!
Hacsak simán bekapcsolom akkor megál a droidnál és úgy marad!
Szerintem azért csinálja ezt mert kivan rootlva meg van rajta recovery!
Ezeket hogyan lehetne levenni?

(#27977) dbius válasza lorcsi (#27973) üzenetére


dbius
veterán

Én használtam ezt a programot is korábban, nekem nem volt gondom vele, viszont csak bizonyos romok alatt használható a leírás szerint, bár gondolom cm alapú romot raktál rá.

Nem csináltál előtte mentést a rendszerről recovery alatt? Ha igen, akkor állítsd vissza. Ha nem, akkor lehet újra kell(ene) raknod a romot.

(#27978) Keeperv85 válasza qwertyqwerty (#27975) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Annak ennél jóval nagyobb baja van. Konkrétan: olyan döglött az akku, amennyire csak lehet...

(#27980) lorcsi válasza dbius (#27977) üzenetére


lorcsi
veterán

én is használtam korábban, akkor szépen futott

IA2R-t tettem fel végül

mentést sajna még nem csináltam, nem gondoltam, hogy iylen hamar összetojja magát..-megint

végül is egy data wipe lett a vége tegnap..és újra beállítottam a dolgokat
(lassan már megszokom)

(#27981) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Akkor aku hiba?
Az lehetséges mert fel van fujodva!

(#27982) Thrawn válasza qwertyqwerty (#27981) üzenetére


Thrawn
félisten

Uh, hát annak az aksinak annyi ha fel is van fújódva.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#27984) joiner007 válasza qwertyqwerty (#27981) üzenetére


joiner007
aktív tag

Előző aksim nekem is felpúposodott, úgy nézett ki mint egy kispárna :) ,már a hátlap sem pattant rá alul.
Teljesítményén viszont nem rontott.

Mindenesetre van itthon egy digitizer hibás bladem, annak az aksiját tettem bele. Pót telefonnak így teljesen jó.

(#27985) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Akkor aksi hiba...
:)
Nem hittem volna mert tök sokáig bírja!
Hol lehet venni aksit olcsón?

(#27987) ziyan


ziyan
tag

Elkészült az újabb verzió :)

Ezúttal ajánlom a backup készítését, bár elvileg nem kellene gondnak adódnia. A kernel is sokat változott, ebből az a legészrevehetőbb, hogy ismét +1 mb RAM jutott a rendszernek, nem mintha ez sokat jelentene... :)

Itt-ott észrevehetőek még apróbb változások (például eltávolítottam a nem működő videóeffekteket a kamerából, amik régóta csak óta FC-znek, csak senki sem vette észre őket, mégis ki videózik a Blade-vel? :DDD ), de a legtöbb dolog a motorháztető alatt változott :)

Letöltés a szokásos helyen: [link], DSP Manager (már régen nincs a romban, mert szerintem a zenelejátszókba épített equalizerek jobbak, főleg a poweramp-é, ráadásul ez lelassítja zenehallgatáskor az egész telefont, de ha valakinek kellene...): [link]
A jövő héten nem igazán leszek net közelben, így nem igazán tudok majd segíteni az esetlegesen felmerülő problémákban. :B

[ Szerkesztve ]

(#27988) #61523968 válasza ziyan (#27987) üzenetére


#61523968
törölt tag

:R :R :R :R

(#27989) kukinyo válasza ziyan (#27987) üzenetére


kukinyo
addikt

Erre is ránézünk :)
Köszi :R

(#27990) ziyan


ziyan
tag

Ideiglenesen visszaállítottam a régi kernelt, (aki ettől a perctől tölti le, annak már okés), mivel felfedeztem egy hibát: nem lehet kikapcsolni a wifit :DDD bocsi, most már működik :) a jövő hét után kijavítom az új kernelt, megéri szenvedni vele :)

(#27991) junkpod


junkpod
nagyúr

Hol lehet legjobb áron aksit venni a blédbe?

Box's don't touch!

(#27992) Simba86 válasza junkpod (#27991) üzenetére


Simba86
senior tag

én ebayen vettem egy éve, asszem 1100 ft körüli ára volt ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#27993) #32577792 válasza junkpod (#27991) üzenetére


#32577792
törölt tag

ebay
1400 volt a gyári, kiszállítva kb. 3 hete

(#27994) junkpod válasza #32577792 (#27993) üzenetére


junkpod
nagyúr

És olyan, hogy pesten besétálok valahova?

Box's don't touch!

(#27995) #32577792 válasza junkpod (#27994) üzenetére


#32577792
törölt tag

nem vagyok pesti:)

a legolcsóbb itthon, házhoz hozva 1800 lett volna

(#27996) elfelejtette válasza ziyan (#27990) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ezt én is észleltem, nekem a 3. újraindítás után kikapcsolta...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#27997) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Mintegy 1.5 év után visszatértem a Blade-hez, hiába no...
Látom azóta sok-sok minden történt.

Jelenleg Ice Armor van fent, nem tudom a CM10-re mennyire érdemes cserélnem? Mik a tapasztalatok?
A jelenlegi nagyon megbízható, semmi gondja nem volt vele annak, akinek kölcsön adtam.

Amúgy ügyes munkának tűnik így első blikkre a képek alapján...

(#27998) Lenry válasza kagzer (#27997) üzenetére


Lenry
félisten

szüleim mindkét Blade-jén betonstabilan üzemel a CM10.1

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27999) ampulla válasza Thrawn (#27962) üzenetére


ampulla
aktív tag

Nekem pl az is segített, hogy 1 független ROM-ból fözött ROM-ot raktam a telómra, és viszi az összes szolgáltatót.

(#28000) kukinyo válasza ampulla (#27999) üzenetére


kukinyo
addikt

Vannak megoldások de nem itt.
Addig csesztetitek ezt a témát, míg lesz pár banán, takarítás a topikban. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.