Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5551) tanygab


tanygab
tag

Ma voltam bent a T-nél. Sajnos nincs, viszont azt mondták, hogy szerdán kapnak új árút, úgyhogy menjek majd vissza... majd visszamegyek... :)

(#5552) embe


embe
nagyúr

Még1 kérdés...lesz sok mivel most rendeltem meg a telót a webshoopban :DDD Milyen kijelzővédő fólia jó rá? Olvastam valahol, hogy valamilyen samsungé egyezik vele....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5553) agressor12


agressor12
senior tag

Modaco

"All languages enabled"
Van benne magyar is ? Próbálta valaki?

(#5554) agressor12 válasza embe (#5552) üzenetére


agressor12
senior tag

Samsung i900 alias Omnia

(#5555) Tomate


Tomate
veterán

Aki 2.2-t használ és van zöld csík bugja a youtubon annak javaslom ezt

(#5556) embe válasza agressor12 (#5554) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5557) donciccio


donciccio
csendes tag

sziasztok. új vagyok még itt. ez lesz az 1. hozzászólásom. sokat olvastam erről a telcsiről,és nagyon tetszik a tudása,meg az ára,így én is beújítok majd 1et. elvileg kedden mehetek érte. még nem volt érintő kijelzős,androidos telóm,úgyhogy biztos sokat fogom babrálni. kérdésem annyi lenne,hogy mennyire bírja a hideget,rossz időjárási körülményeket. sokat bringázok,még ilyenkor is,és ezért érdekelne a dolog. eddig ált. strapa mobilokat használtam emiatt. a bringás mezem 1ik hátsó zsebében lenne a helye edzés alatt. mondjuk vlmi tokot azért biztos veszek rá. tehát azért nem lesz pőrén. tudom,hogy jön ki a motorola defy,ami bírná a gyűrődést,de arra nem lenne pénzem. talán 2 év múlva. a válaszokat köszönöm.

(#5558) orrlyuk válasza donciccio (#5557) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Dashes féle első verziójú FROYO-t használom.

2 csúnya hiba történt a napokban: egyszer hívás közben újraindult a teló - megszakadt a vonal, elvettem a fejemtől, és ott volt a zöld droid.

Máskor: hívtak, telefon csörög, érintőkijelző nem működik. Felvenném, de nem tudom. Újraindítás helyrehozta.

Futott bele ilyesmibe még valaki?

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#5559) kisorosz


kisorosz
tag

Üdv!
Én is Blade vásárlás előtt állok, valszeg T-nél veszem webshop-ban. Hogy ha kihozzák házhoz, és felbontom, kiderül, hogy nagyon szar a képernyő akkor besétálok egy t-pontba/akármibe, akkor egyből szervizelik? már olvasgattam elég sokat a fórumot, valszeg ez várható. de ugye netes rendelésnél 8 napos visszaváráslás van, ha jól tom,tehát egy hetem van kipróbálni és visszavinni, és cseréltetni?
köszönöm a a többször már megválaszolt kérdéseket:)

"Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

(#5560) ben11 válasza donciccio (#5557) üzenetére


ben11
őstag

Hát ja, tok nem árthat.
Szegény commtiva z71 csúnyán járt(de működik :Y )

[ Szerkesztve ]

(#5561) Latency válasza orrlyuk (#5558) üzenetére


Latency
senior tag

Én az Asturel által módosított Froyo-n például nem is tudtam hívni, illetve a bejövő hívások sem jöttek meg a djuice-os kártyámmal (eredetileg témobos a teló), csak témobossal. Visszaraktam backupból az eredeti rom-ot és most teljesen jó.

(#5562) djozsi válasza Pantal (#5518) üzenetére


djozsi
senior tag

Dobj már fel egy videót, amin összehasonlítod, hogy hogy megy az Asphalt 5 az egyiken-másikon és máris hinni fogok neked, addig nem. :)

(#5563) djozsi válasza llaszlo (#5512) üzenetére


djozsi
senior tag

Amit csinálsz egy ideje, az lassan felér a zaklatással.
Most elképzelem, ahogy egész nap ülsz a sötétített szobában alsógatyában, az összes hozzászólásom ki van nyomtatva és a falra ragasztva és egész nap forgó szemekkel keresed, hogy hol köthetsz belém.

Én csak további sok sikert kívánok Neked ehhez, nyugodtan tarthatsz annak, aminek jónak látsz azért, mert nem fóliázom a telefonomat vagy azért, mert én úgy merészeltem tapasztalni, hogy a telefon jobban teljesít a 3Gmnél, nem zavar, legfeljebb sajnálni tudnak.

A továbbiakban a topikba kommentelést felfüggesztem, nincs szükségem arra, hogy efféle beteges "zaklatók" lessenek minden mozdulatomra csak mert néhány technikai kérdésben nem értek velük egyet, nekem ez már egy kicsit sok. Ígérem mostantól legfeljebb akkor kommentelek, ha valami kérdésem van. További jó függést Neked!

(#5564) Saccco válasza djozsi (#5563) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nehogy feladd! Trollkodás figyelmenkívülhagyás oszt' jólvan.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5565) trapi80 válasza Ren Hoek (#5478) üzenetére


trapi80
tag

Volt raktáron, de azt mondták, hogy ezt itt Baján nem dönthetik el csak Pesten a szakszervizben. Na őket várom lassan két hete. Igazából nem vagyok egy türelmetlen ember, de kicsit kezdem unni. Először arra gondolta, hogy biztos visszavonták a készülékeket, amik hibásan kerültek forgalomba (valljuk be őszintén ez is lenne a normális dolog a 21. században, nem pedig a sok mocskot eladni. De hát a Magyarnak minden eladható. És én úgy gondolom itt már nem arról kell beszélgetnünk, hogy jujj csak 2 pixel meg, hogy nem is olyan zavaró a kékesedő hiba. NEM. Ezek elvek és ebből nem szabadna engedni! A boltban ha átvernek 200 Ft-al nem az összeg a lényeg.Szerintem.....) és az új készletet megvárva majd cserélik ezt. Nos most már nem tudom mit gondoljak, de az tuti, hogy a jövő hét folyamán bebattyogok a boltba és egy kicsit elbeszélgetek a magentás csapattal. Meséljék már el, hogy mégis mire gondoltak!?!? Ebben az országban mindent lehet??????

Üdv!

Üdv: Roland

(#5566) rdi válasza kisorosz (#5559) üzenetére


rdi
veterán

Én is ma rendeltem 0 forintért :))) És engem is érdekel a csere ha rossz:)
Ez a topik viszont olyan hatalmas, hogy már kezd átláthatatlan lenni.

Fej! Tor! Potroh!

(#5567) Dashes


Dashes
őstag

Módosítottam a bejegyzést, most már egyszerűen lehet recovery menüből a heap size-ot módosítani, wipe nélkül.

(#5568) mikesa válasza sto1911 (#5521) üzenetére


mikesa
tag

Nekem 64 mega van beállítva!!! :DD
NFS, Reckless racing angri birds így már csak néha-néha picit akad....
128-zöld droidig jut el.
96- bootlogónár restart loop.

(#5569) vadászcsiga válasza agressor12 (#5553) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Modaco
"All languages enabled"
Van benne magyar is ? Próbálta valaki?

Én már igen, és ezt írtam róla Tomatének:
"Tomate:
Miért szar?
Kezdve a furcsa lockscreenen, megváltoztatott elnevezések a beállításokban (Wi-Fi settings helyett Wlan settings stb.), 3G felirat a szignál ikonban, de a legnagyobb a linpack eredmény: 0.6 mflops. Tudom ezek csak számok de mégis. Van benne jó is: nem kell 3G a google accounthoz elég a wifi. nem magyar a rend"

És nincs benne magyar nyelv csak az appoknak, rendszerszinten nincs.

(#5570) agressor12 válasza rdi (#5566) üzenetére


agressor12
senior tag

Ez a rekord topik! :D

(#5571) agressor12 válasza vadászcsiga (#5569) üzenetére


agressor12
senior tag

Világos köszi!

De holnap jön ki 2.3 úgyhogy pár napon belül úgy is lesz főzőtt Rom Blade-re! :D

Gingerbread
Gingerbread link 2

(#5572) vadászcsiga válasza rdi (#5566) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem korrekten össze van gyűjtve az első hsz.ben minden, pláne hogy a telefon nincs még 1 hónapja sem kint.

(#5573) xdx@


xdx@
aktív tag

(#5574) Nova96


Nova96
őstag

ZAGG]Üdv hogy lehet ne, ZAGG-ot megkérnihogy csináljanak zte blade-re fóliát?(Vagy rendeljem meg a samsung omnia i900-ásat?)

(#5575) Frozzy válasza xdx@ (#5573) üzenetére


Frozzy
őstag

azt mondja a kínai csávesz hogy nagyon fontosak vagyunk mi magyarok a zte számára.. tenném hozzá mégis mi kaptuk a világon a leggyengébb verziót :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5577) Frozzy válasza agressor12 (#5571) üzenetére


Frozzy
őstag

nem hiszem hogy lesz gingerbread bladera :D anyira ne szaladjon el a ló veletek :D örüljetek hogy lesz FroYo :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#5578) mukika009


mukika009
tag

Gyerekek, tuti nekem is ilyen paripám lesz még gyüjtés alatt állok el kell adnom az ideiglenesen vett W100-am :D (érdekel valakit 20 ér viheti, doboz,gari,független,2gbos memkari,bontatlanheadset+ajándék adatkábel, zöld hasított bőr walkman tok 1,5 hós a teló fóliázva van a kijelzője) Szóval eza főzés hogy megy mert találtam [link] oldalt de itt aszongya h 10dolár a reg díj viszont kitudom választani mit akarok az oprendszerbe és simán összerakja nekem a gép.. Vagy ilyet tud valaki othon ingyé alkotni nekem vagy ez hogy van ez :D meg az egész rootolás, szoftver cserélés dolog hogy is van ?:D Előre is köszi!

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#5579) Csoknyai válasza cellpeti (#5517) üzenetére


Csoknyai
csendes tag

Köszi a választ, ami még egy kérdést generált :-)

"Root-olt telefon", ez nem csak annyi, hogy pl "Universal adroot" -tal átmegyek root-ba?
(ez egy root jogosultságokkal ellátott user, mint pl Ubuntunál nem?)
Bocsi, ha nagy marhaságot írtam.

(#5580) agressor12 válasza Frozzy (#5577) üzenetére


agressor12
senior tag

Hogyne lenne! 2.2 1000 éve van ár más telefonokra,csak mivel Blade most jött még csak ki ,ezért megy ez ilyen lassan! 2.3 főzőtt max 1-2 hét és lesz Blade-re!

(#5581) DIEGO15 válasza agressor12 (#5580) üzenetére


DIEGO15
őstag

Én azt olvastam, h a 2.3 nak min. 1ghz proci és 512mb ram kell.

(#5582) djozsi


djozsi
senior tag

Milyen felhasználó szempontjából hasznos újítások lesznek a 2.3-ban amúgy?
Úgy tudom gyorsulás nem igazán várható, az a 2.2-nek volt a legfontosabb jellemzője. :)

(#5583) Saccco válasza DIEGO15 (#5581) üzenetére


Saccco
nagyúr

Amiről beszélsz az a 3.0 .

szerk: hm lehet mégis, most olvastam én is az 512+1ghz-t

szerk2: megvan miért hittem, mindkettőknek igaza volt :D

"A Gingerbread korábban Android 3.0-ként volt ismert, s az elmúlt hetekben, a kiadás közeledtével degradálódott a verziószáma 2.3-á. " - forrás

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5584) RAiN91


RAiN91
őstag

Hali
A héten én is megveszem :)
Webshopon, Dominoban.
Viszont azt nem értem, hogy mi bajotok volt a dominóval? Én telenoros vagyok, lebeszélem, elnetezem stb. a dominohoz kapott SIM-et, vagy elajándékozom, aztán valahogy megoldom, hogy telenorral is használhassam.
Dominoban megveszem, nem kell semmi hűség cuccot aláírni, ugye? (tehát egyszer kell csak a tmo-nak fizetnem 36k-t, és befejeztük?

(#5585) DIEGO15 válasza djozsi (#5582) üzenetére


DIEGO15
őstag

Az Android 2.3 Gingerbread funkcionalitásban egyébként olyan újításokat hoz be, mint a WebM videószabvány támogatása, a közösségi hálózatok jobb integrálása, új copy-paste funkciók, illetve esély van a Google Music Store megjelenésére, a Google TV támogatásra, továbbfejlesztett kezelőfelületre, PC-ről való médiastreamingre is.

(#5586) alien19


alien19
tag

Sziasztok!

A héten én is egy zte blade tulaja lettem :DD
Nekem ez az első android mobilom és nagyon bejön a cucc :)

2 Kérdésem lenne:

1 Mi az a szoftver frissítés a t-mobile oldalán?

2 mikor jön ki az android 2.2 ZTE-re?

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#5587) mukika009 válasza RAiN91 (#5584) üzenetére


mukika009
tag

Ja-ja a Dominó az sima feltöltő kártya egyszer fizeted aztán ki is dobhatod akár...Illetve
itt tudsz nyitás miatt ingyen és azonnal nézelődni [link] ZTE Bulebelt néven ha minden igaz ^^

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#5588) Saccco válasza alien19 (#5586) üzenetére


Saccco
nagyúr

1. Jó kérdés.

2. Elvileg 2011 Q1 ,várhatóan január.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5589) alien19 válasza Saccco (#5588) üzenetére


alien19
tag

Oks köszi szépen akkor várok.Ha a hivatalos android 2.2 felrakom amint megjelent az is garanciavesztés okozhat?

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#5590) RAiN91 válasza mukika009 (#5587) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi. Még gondolkozom, hogy vállaljam e a gari vesztést a függetlenítéssel, vagy legyek Tmo-s :)

(#5591) Saccco válasza alien19 (#5589) üzenetére


Saccco
nagyúr

A hivatalos nem jár garanciavesztéssel.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#5592) embe


embe
nagyúr

Milyen magyar nyelvű navigációt ajánlotok rá? Olyat ami tökéletesen működik, vagyis vannak hozzá friss térképek stb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5593) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valaki tudna ajánlani pár ilyen belebújtatós tokot a telóra? Néhány sztár telót tudtok ajánlani, ami passzol méretileg és jó a bladre annak a tokja?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5594) V.Stryker válasza V.Stryker (#5593) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Még egy kérdés, hogy lesz valami baja, ha mondjuk egy samsung vagy xperia headsetet használok hozzá? :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5595) cellpeti válasza V.Stryker (#5593) üzenetére


cellpeti
veterán

Nokia E71/E72

Tigris, tigris, csóvafény...

(#5596) mukika009 válasza V.Stryker (#5594) üzenetére


mukika009
tag

Hát valszeg nem lesz baja mert 3,5-es jack dugó maximum nem fog működni a mikrofon és a felvevő gomb, illetve lehet h a hagnok ellesznek csúszva ki kell próbálni ha műkszik akkor no para^^

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#5597) V.Stryker válasza mukika009 (#5596) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Direkt azért akarok ilyen négy érintkezős teló headsetet használni, hogy ne szarakodjon a sima fülessel.

Ezt és ezt néztem ki occsóé. Szerintetek melyik?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#5598) zsombi915


zsombi915
csendes tag

Hellosztok. Holnap megyek visszavinni a baldemet, mert azt vettem észre hogy a kezdetben 3 pixelhiba mára 8 ra nőtt, és ez a tempó nekem nem túl bíztató szóval úgydöntöttem visszaviszem.
1 kérdés. Mi fog történni holnap? Kapok egy újta? Visszakérhetem a pénzt?
( tudom hogy szervíz nincs, az új bladevel ami valszleg kapok ha úgyszint pixelhibavan akkor kérhetek pénzt? vagy addig keresget a csávó, amíg talál nekem egy jót??)
Köszi a válaszokta előre is.

(#5599) Forceman válasza zsombi915 (#5598) üzenetére


Forceman
tag

Ha 72 óra valószínűleg újat kapsz.

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#5600) zsombi915 válasza Forceman (#5599) üzenetére


zsombi915
csendes tag

Nem 72-órás. Már vagy fél hónapos.
Ezért gondoltam először a szervizre, csak az ugye nincs...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.