Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18001) pitterr válasza zozyk (#17992) üzenetére


pitterr
tag

A stock androidosat támogatja a CIB. Az összes többiről nem tudom, h támogatja-e vagy sem.

update: Azt hittem a CIB Mobilbankot kérdezed. Természetesen az Internet Bankot egyik böngésző sem támogatja, csak a Mobilbank működik az alap böngészővel. http://m.cib.hu - használatához telefonon, személyesen vagy talán az Internet Bankon keresztül kell regelni magad, legalábbis én pl. bankfiókban igényeltem anno, mert alapból nem (volt?) aktív senkinek ez az elérési mód.

[ Szerkesztve ]

Nexus 4

(#18002) zozyk válasza sagesz93 (#17996) üzenetére


zozyk
addikt

Ok,akkor egy mobilbankcimetpls kérhetnék?

(#18003) energy_


energy_
senior tag

sziasztok amint látom legtöbben kelzsoca alpha5 liteot használtok és az lenne a kérdésem h nekem is az van de játékok terén még ez sem az igazi h van e értelme jelly fish rls5re cserélni vagy bármi másra? és h tudnie vmit a hivatalos romról :D :P

(#18004) _NCT válasza Mett (#17999) üzenetére


_NCT
őstag

Akkor lehet bepróbálok egy Arctic Cooling Arctic Sound-ot E231-es szériából. Sajna tényleg nem akarok 4-nél többet költeni rá :S

(#18005) atiska007 válasza Mett (#17995) üzenetére


atiska007
senior tag

ebay-en van 12$-t :))

Mittudomain!

(#18006) espista


espista
senior tag

Sziasztok! Mi a helyzet most a telefonnal? 16e-ig elolvastam. Van valami újdonság? Holnap terveztem venni egyet, ha találok.
Off. KIZS, megy még a Bandita? ON

Romani ite domum!

(#18007) Behroozo válasza syl5 (#17984) üzenetére


Behroozo
tag

Nekem sima 2.1-es tré rom-al is tökéletesen megy a wifi kikapcsolt képernyővel, jönnek az e-mailek( kilőtt adatkapcsolattal), plusz tegnap telepítettem egy játékot(40mb) és ott is kikapcsolt a kijelző, viszont nem állt le a letöltés. :R

(#18008) Mett válasza atiska007 (#18005) üzenetére


Mett
senior tag

sok a fake, pont onnan vett bovlit egy baratom. en még 55 euroert vettem 3 eve stuttgartban, de nem banom.

[ Szerkesztve ]

(#18009) mira72 válasza Mett (#18008) üzenetére


mira72
őstag

ebay-en?

ott is meg kell nézni az eladó értékeléseit, mint vaterán
sok éve vásárlok ebayröl, nagy buktám még nem volt...

[ Szerkesztve ]

MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

(#18010) vtommy


vtommy
aktív tag

Emberek a zsoca féle alpha5 re hol lehet témát találni ami nem rontja el a videófelvételt:S? mer tapasztalatom szerint ami alpha4 re van irva megy az alpha5ön de a videórecording nem megy vele..:S

(#18011) Peat;) válasza _NCT (#18004) üzenetére


Peat;)
veterán

Van erre külön topik, ott biztos ajánlanak valamit. Arcticot én nem ajánlanám, átcímkézett noname füles valószínűleg és tapasztalatuk sincs.

Ami ár érték arányban nagyon jó füles (nem headset!, de lehet nem is baj mert összeveszhet vele a telefon mint az én headsetes fülesemmel) az a soundmagic pl30. Ezt én merem ajánlani anno nagyon jókat olvastam erről a (kínai? talán) márkáról, ami pl már a pixmania is forgalmaz kettő év garanciával..olyasmi mentalitású márka mint a zte. Innen még olcsóbb [link], de Kínából jön.

Milyen fülhallgató topikban is vettek már asszem és naná hogy dicsérték, ennyit pluszba (1-2 ezer) ráfordítasz egészen más szintet kapsz minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#18012) kelzsoca válasza energy_ (#18003) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nincs értelme, az a rom nem sikerült igazán jóra, várd meg és a többiek is a január 7.-ét, akkorra lehetséges hogy lehet valami rom féle.

https://vertigostore.eu

(#18013) ux1 válasza kelzsoca (#17955) üzenetére


ux1
addikt

Hi!

Azért nem kell fényezni, mert egy kibaszott file kezelő nincs benne, pedig még mindig tele van olyan alkalmazásokkal amik telepíthetők, SD -ről. Viszont file kezelő nélkül, NET nélkül hogy a p*csömbe telepítsen az ember SD-ről????

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18014) Mett válasza mira72 (#18009) üzenetére


Mett
senior tag

ja

(#18015) q8


q8
tag

üdv...

nagyjából másfél hónapja készülök rá, most volt egy kis időm megcsinálni...
nekem ez jutott eszembe elsőre a Blade-ről...eddig...

(#18016) lafaty80


lafaty80
őstag

Sziasztok,

Eltelt egy kis idő, gondoltam microSD bővítés lenne esedékes, viszont visszaolvasva nem találtam eléggé friss infót se itt se guglin, 8-16gb körüliek között ki mit ajánlana?

(#18000) sickb
Nem is fogja, mivel cpu nem támogatja sajnos

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#18017) sickb válasza lafaty80 (#18016) üzenetére


sickb
tag

Köszönöm a választ!
Basszus!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Csak galaxy S és társai (árban) ami képes erre?

[ Szerkesztve ]

(#18018) heckbert válasza Fancy-boy (#190) üzenetére


heckbert
csendes tag

tegnap hasonlítottam össze X10-el, és semmi eltérést nem láttam, az sem lepne meg, ha ugyanaz a kijelző lenne benne mint az X10-ben.

(#18019) fattyu666 válasza syl5 (#17984) üzenetére


fattyu666
tag

Nálam Dashes Eclair_V5 romjával is jó a szinkronizáció, sleepben is.

(#18020) Jama85 válasza Peat;) (#18011) üzenetére


Jama85
tag

Artic egy elég komoly márka. csak nem fülesekből lett híres, a másik meg hogy azért ajánlom mert azt használom, és nagyon jó. igazából headset, de fülesként is funkciónál, géppel is jó. aksis, usb ről tölthető, 20 órát bír ki, stb stb,

nem mellesleg elég sok díjnyertes a füles

[link]

(#18021) Mercutio_ válasza ggeleven (#17856) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kösz az infót:R, a leírtak egy jó része most is kint van így ha jól értem csak a képernyők közti lapozást spórolom meg, vagy azoknál részletesebbek a módosítási lehetőségek?

syl5: Esetleg próbáld ki, hogy felrakod a swiFTP-t, ha az fut akkor, kikapcsolt kijelzőnél is megmarad a wifi.

asturel: Hm, ez a "megáll az óra" megütötte a fülemet. Ma tapasztaltam olyat - 2 napja nincs kikapcsolva a teló-, hogy amikor kikapcsolt képernyőből ébresztettem a telót mintha akkor ugrott volna át az óra egy 1,5 órával korábbi időpontról az aktuálisra, lehet, hogy valóban így történt? :Y

ux1: A stíluson kicsit faraghatnál, egyébként meg mi tart vissza, hogy összerakj egy jobbat? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#18022) kelzsoca válasza ux1 (#18013) üzenetére


kelzsoca
félisten

Azért nincs benne fájlkezelő, mert a gyári xart senki nem használja, és ott a market, vagy a bevált fájlkezelő a legtöbb embernél, amit vagy letölt vagy telepít saját szájíze szerint.

Remélem nem gondoltad komolyan hogy minden utólag is telepíthető alkalmazást kiszedek a romból, mert annak aztán semmi értelme.

Továbbá ha nem tetszik a rom, akkor felteszed másét vagy csinálsz magadnak, ha tudsz, szerintem senki nem kötelez arra, hogy az enyémet telepítsd fel.

Viszont file kezelő nélkül, NET nélkül hogy a p*csömbe telepítsen az ember SD-ről????

Nézd ez egy adroidos készülék, a lételeme az internet, egyébként össze lehet kötni számítógéppel a készüléket, és azon keresztül is lehet telepíteni alkalmazásokat.

Köszönöm hogy elolvastad :R

https://vertigostore.eu

(#18023) sickb


sickb
tag

Arctic füles marha jó, mi vagyunk a beszállítói (computer emporium) és nagyon tetszett a tesztelésnél.

(#18024) veector


veector
senior tag

Úristen. Kipróbáltam az előbb a gyári fülest... Nem vagyok vájtfülű, de ez iszonyat. Szerintem marad a dobozban :D

(#18025) _NCT válasza sickb (#18023) üzenetére


_NCT
őstag

Bocsi ha off volt, csak azért írtam ide, mert tipikusan ZTE Blade-el voltam rá kíváncsi, hogyan is szól.

Szóval Arctic mellett van 2 pozitív szavazat is.

Agybadugósat preferálom. Egy Sony Ericsson agybadugóshoz képest hogy szól?

A gyári fülest a nokiáéhoz tudom hasonlítani kb.....

[ Szerkesztve ]

(#18026) Krinyo válasza syl5 (#17900) üzenetére


Krinyo
senior tag

"Én nem úgy emlékeszem a Pulse-os korszakomból, hogy a wifi sleep policy arra szolgál, hogy mikor térjen át wifi-ről mobilnetre... Lehet ez csak egy újabb humbuk a Blade körül... Ott egyszerűen úgy volt, hogy amint bekapcsoltad a wifit abban a pillanatban már nem használta a mobilnetet. Ha kikapcsoltad a wifit, akkor meg újra a mobilnetet használta, ha volt. A policy meg arra szolgált, hogy mikor kapcsolja a wifit energiakímélő módba. Persze az automatikusa wifi-mobilnet átkapcsolás miatt értelmezhető úgy, hogy a wifi sleep policy erre szolgál, de szerintem ez nem helyes, hiszen attól még hogy a wifi alszik, attól még nincs kikapcsolva, tehát nem vált át mobilnetre a telefon."

Ez pontosan igy van. En tegnap probaltam amugy ki, toltore dugva muxik szepen a cucc alvas alatt is, legalabbis a Twonky altal megoszott kepeket es videokat lazan tudtam bongeszni az Xbox 360-on akkor is, amikor elvileg aludt a telefon. A tolto nelkuli alvast, vagy annak hibajat viszont meg nem probaltam ki.

Ha bekapcsolod a WiFi-t es kapcsolodsz egy hozzaferesi pontra, nem hasznalja a mobilnetet a telefon. Ez termeszetesen igy van, es igy helyes.

(#18027) Jama85 válasza sickb (#18023) üzenetére


Jama85
tag

Nekem is tőletek van a füles :D

(#18028) Jama85 válasza _NCT (#18025) üzenetére


Jama85
tag

Én Blade-el használom, zenét hallgatok, ha közben hívnak csak simán felveszem a fülessel,
sőt akár játékok közben is szoktam használni. nekem nagyon bejön. :D

(#18029) Peat;) válasza Jama85 (#18020) üzenetére


Peat;)
veterán

Olvastam már róla hideget is meleget is, amit ajánlottam arról meg csak pozitívumot, olyan oldalról is ahol a 80k-s fülest is hallgatják. Nyilván nincs arcticról tapasztalatom, örülök ha beindul nekik a szekér, én szkeptikus vagyok velük szemben, mert valóban átcímkézett termékekről (is) szó van, az meg nálam sosem nyerő. De pl. creative is átcímkézve árult sennheiser cx300-at jóval olcsóbban pár éve anno amikor sláger volt, szóval lehet hogy nagyon jó.

(#18030) embe


embe
nagyúr

Hali!
A memóriakártyámon (8GB. ) van egy LOST.DIR mappa, ami már több mint 800MB. Mi a túró ez? :Y Törölhető???

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18031) futo001 válasza veector (#18024) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Én még ki sem bontottam a gyárit. 1 éve 4e körül vettem egy agybadugós Panasonicot az ipodomhoz (pokolba vele), és iszonyatosan szépen szól. Rádugtam a Blade-re, FLAC formátumban elindítottam egy Scorpions számot, és nem akartam elhinni, király volt. Bár tudnám a típusát, de nincs ráírva, a telefonhoz hasonlóan best-buy.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#18032) Jamesch válasza futo001 (#18031) üzenetére


Jamesch
tag

lejátsza a FLAC-ot?

LOST.DIR engem is érdekelne

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#18033) Saccco válasza Krysz74 (#17920) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azokat ki lehet szedni, de a 208mb memóriád ettől nem lesz több.

(#17980) obitreb:
Pl Titanium Backup, Appmonster, de ha kell minden adat akkor a pro változatot kell használnod.

(#18000) sickb:
A Skyfire böngésző lehet, hogy megeszi. Viszont ahogy írták is flash 10 tartalmakat nem tudsz megnézni, mert nem támogatott a Blade processzora.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18034) futo001 válasza Jamesch (#18032) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Poweramp gyönyörűen viszi.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#18035) Saccco válasza embe (#18030) üzenetére


Saccco
nagyúr

LOST.DIR

ezeket találtam:
"Yes LOST.DIR can be safely deleted. The files are orphaned and that directory populates after you mount your card and unmount. I delete it often with no issue. "

"The LOST.DIR folder can simply be deleted. It contain orphaned or corrupted files that are found when the phone does file system checks on the SD card when you boot up the phone."

A corrupt elveszett fájlok kerülnek ebbe a könyvtárba. Elvileg simán törölhető.
Illetve az usb mount kapcsán is kerülhetnek ide fájlok.
Normális leválasztáskor elvileg nem kerül ide semmi.

szerk:
Az esetek 99%ban rendesen leválasztom a gépről a telefont.
Csak 4 mega nekem a lost.dir. Letöröltem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18036) embe válasza Saccco (#18035) üzenetére


embe
nagyúr

Másolat készítve róla törlöm. Majd meglátom mi lesz a sorsa...

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#18037) Peat;)


Peat;)
veterán

Felraktam az ideiglenes rootolo apk-t, soft rootot benyomom, kiírja hogy kész, átmegyek es explorerbe és sajnos nem tudok mit kezdeni így sem azzal a rohadt kamerahang fájllal. No mindegy, kibírom egy új romig már.

(#18038) #29816064 válasza lafaty80 (#18016) üzenetére


#29816064
törölt tag

Most kaptam meg egy 8GB- os Kingmax class 6-os kártyát. 4515 Ft volt. Kártyaolvasóba bedugtam aztán a gépbe. Win 7 nem ismeri fel, meg se nyikkan. Adapterrel se. Újraindítom de le se akar állni. Kihúzom, leáll a gép. Bootoláskor bedugom, bios-nál megáll. Kihúzom folytatódik a bootolás. Beleraktam a Blade-be és ugy néz ki, hogy kamázza. USB-n keresztül már látja a gépem is és a partícionáló program is.
Valaki azt írta, hogy az ext2-es partíció a kártya végére kell, másvalaki meg azt hogy a recoverys program az elejére csinál ext2-őt és a többi fat32. Úgyhogy nem tudom melyik jobb.

(#18039) Saccco válasza Peat;) (#18037) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az rw gombot megnyomtad?

balix:
Senki nem mondta, hogy előre kell.
Előre FAT hátra EXT2.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18040) Jama85


Jama85
tag

Sziasztok

Nemsokára meglesz a 8GB class10 es kártyám, ha az beakarom rakni a telóba, akkor csak a masik kártyáról minden át kell másolnom erre?
vagy mi a teendő vele?

(#18041) Saccco válasza Jama85 (#18040) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mindent átmásolsz és készen is vagy.

Ha van ext particiód, akkor
1. - csinálj backupot
2. - particiónáld az új kártyát
3. - backup and restore menü
4. - advanced restore
5. - restore sd-ext

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18042) tpeti78 válasza Jama85 (#18040) üzenetére


tpeti78
senior tag

Át másolod és annyi.

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab2 CM. 4.2.2

(#18043) ux1 válasza Mercutio_ (#18021) üzenetére


ux1
addikt

Ne félj azóta már raktam is össze jobbat. Ekkora lémerséget nem követek el mégegyszer hogy nem nézem meg más ROM-ját. De mentségére legyen szólva 3 light ROM-ból egy se tartalmazott egy qva file kezelőt se. Te mit csinilnál a prérin Net meg Szgép nélkül? Nem szentségelnél néhány óra után? De alarm az bezzeg van... :) meg calc, meg carhome. A lényeges appok :)

Kelzsoca: Nem mindenhol van lehetőség a NET-re 98%os a lefedettség, és nem mindenhol van laptop. PONT És nem bántani akartalak, mert sokat tettél a közösségért....

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18044) Peat;) válasza Saccco (#18039) üzenetére


Peat;)
veterán

RW? Universal Androottal próbálkoztam, ott nem látok ilyen opciót. Sőt mi több azt is kiírta hogy már rootolva van a telefon..rányomtam hogy akkor újra és úgy nem ment. Gondolom nem jó verzió van meg, mert csak egy es file explorerem van fent ezen kívül mint "legdurvább" progi :) ami ha jól tudom nem rootolja a telefont, úgy biztos nem hogy alap fájlokat tudjak módosítani mert próbáltam.

(#18045) Saccco válasza Peat;) (#18044) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem tudom másik fájlkezelőben hogyan van, de a root explorerben a sarokban van egy mount r-w // r-o gomb.

szerk:
ES abban is van. Menü -> settings -> Root options -> 2 pipa.
Bár az van írva, hogy nem megy minden romon, de hátha. :)

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18046) #19617792 válasza kelzsoca (#18022) üzenetére


#19617792
törölt tag

"Azért nincs benne fájlkezelő, mert a gyári xart senki nem használja"

Hehe, en meg pont azt szoktam hasznalni (nincs felteve masik), mert boven megfelel nekem az is. :D

ux1:
Nem fog kelzsoca mindenkinek kulon-kulon romokat fozni, hogy ez legyen benne meg az... csinalt egy-egy alap romot, azt csinalsz vele, amit akarsz. Inkabb orulnel, hogy csinalt. Meg kb felperc beletenni a szukseges appokat a ROM-ba, pl egyik liteban sincs quickoffice, megsem akadok ki rajta. Ha meg nem tetszik, ne hasznald...

En az o alpha5 litejat hasznalom, bar kicsit "foztem" rajta, mert nehany appot (quickoffice, gyari filer, gyari task manager) beletettem, nem tartott semeddig. Es elegedetten hasznalom.

[ Szerkesztve ]

(#18047) Jama85 válasza Saccco (#18041) üzenetére


Jama85
tag

Nem nyúltam a telefonhoz "még", így akkor csak átmásolom :D

(#18048) tatabánya


tatabánya
senior tag

szeretem a gyári filekezelőt :)

csináltatok már valami magyar nyelvű épkézláb froyot?

(#18049) ux1 válasza #19617792 (#18046) üzenetére


ux1
addikt

és még gyors is.... :)

tatabánya: Majd ha lesz hozzáértő, egyenlőre itt mindenki másból építkezik. Nincs még forráskód. Esetleg majd qltasar :) Ha megkapja a szükséges forrásokat.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#18050) kelzsoca válasza #19617792 (#18046) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor a következő rom-ba bele lesz integrálva.

(#18048) tatabánya

Ha ez ilyen egyszerű lenne. :U

(#18043) ux1

Ritka kivétel vagy, de köszönöm hogy szóltál ez ügyben, legközelebb ezzel is számolni fogok, és ha más nem a gyári fájlkezelőt beleintegrálom a romba :R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.