Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26001) sydon


sydon
csendes tag

Sziasztok,
szinte az összes romot kipróbáltam már így a fórumot követve, most rakom fel a r11 es kelzsoca verziót, de sajnos eddig nekem sehol sem működött a VGA videofelvétel, noha elég sok romban oda van írva, hogy mennie kéne. Valakinek esetleg van tapasztalata hogy nála sem megy? Csak CIF módba tudok felvenni, a VGA-t ki sem tudom jelölni.

ahhoz hogy megértsd a rekurziót, meg kell értened a rekurziót

(#26002) r0by válasza sydon (#26001) üzenetére


r0by
addikt

A video quality-t custom-re kell állítani és akkor megjelnik a vga mód is. Ha jól emlékszem nálam így sikerült előcsalni.

(#26004) energy_ válasza sydon (#26001) üzenetére


energy_
senior tag

video qualityt állitsd customra és utána már ki lehet jelölni a vga-t

(#26005) Frozzy


Frozzy
őstag

gyerekek sérelmezem hogy 5. napja nincs frissebb rom! a magas benzinár miatt a "fejlesztők" sztrájkolnak vagy mi fene ?:)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#26006) synar válasza kelzsoca (#25999) üzenetére


synar
őstag

köszönöm, elmentettem

(#26007) apeelme válasza Frozzy (#26005) üzenetére


apeelme
addikt

(#26008) stefi68


stefi68
addikt

Csatlakozom én is a gratulálók közé! :R

Elismerésem a munkátokhoz a magyar ROM létrehozásáért!

Pár képet lehetne kérni, milyen is ez az "Elegant Steel" téma?
Főleg a StatusBar érdekel...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#26009) synar válasza sydon (#26001) üzenetére


synar
őstag

megoldódott

[ Szerkesztve ]

(#26010) apeelme válasza stefi68 (#26008) üzenetére


apeelme
addikt

azt hiszem ez az...

[link]

(#26011) istnag válasza stefi68 (#26008) üzenetére


istnag
addikt

Természetesen én is gratulálok és köszönöm a magyar fordítást mindenkinek :R :R :R
Elegant Steel theme ről itt találsz képeket

(#26012) dragon1993 válasza Frozzy (#26005) üzenetére


dragon1993
őstag

Kelzsoca tegnap adott ki egyett , nekem ez az 5 naponta 1rom tökéletes így az utolsó 5 cikk az oldalamon nem az aznapi romokat tárgyalja.

(#26013) energy_


energy_
senior tag

vki mondana egy quadrant+neocore párost erről az új r11es romról mer már kicsit beleuntam a romolgatásba és most már csak biztosra megyek és jól belaktam a mostani rls7emet:D :C

(#26014) gabe96


gabe96
aktív tag

sziasztok!
meg tudja mondani valaki, hogy hogy kell beállítani, 2.2-n az SD kártyára telepítést
illetve marketből hova tölti le a cuccokat
meg esetleg egy link egy olyan lejátszóhoz, ami lejátszik feliratot a videóhoz vagy a lejátszó neve

[ Szerkesztve ]

(#26015) nananuka válasza kelzsoca (#25989) üzenetére


nananuka
csendes tag

Köszönjük nektek!

(#26016) apeelme válasza energy_ (#26013) üzenetére


apeelme
addikt

akkor ezek szerint sikerült helyrehoznod az esti témás próbálkozásod?

dashes MCR11 quadrant: 417

(#26017) energy_ válasza apeelme (#26016) üzenetére


energy_
senior tag

jaja egy restore majd újra raktam a romot :D köszi a quadrantot egyelőre maradok rls7en :D

(#26018) kelzsoca válasza stefi68 (#26008) üzenetére


kelzsoca
félisten

Így néz ki: [link]

https://vertigostore.eu

(#26019) Telegdy válasza energy_ (#26017) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Mekkora app2sd particiot szoktatok csinálni?
Megéri létrehozni? Teljesítményben milyen különbséget vesztek észre?

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#26020) Frozzy válasza apeelme (#26007) üzenetére


Frozzy
őstag

az a rom csak egy disztribúció :D anyi hogy magyar:D ami elenyésző lényeg, legalábbis nállam :D

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#26021) Zsolaf válasza kelzsoca (#26018) üzenetére


Zsolaf
addikt

Szia, köszönet a rom-ért. nemekm eddig egy gondom van nem tudom a hotmail fiókom beállítani, és az infó sáv túl sötét nem is az a gond hogy sötét hanem a betük feketék rajta.

(#26022) energy_ válasza Telegdy (#26019) üzenetére


energy_
senior tag

nem tudom én nem szoktam particiozni nem is értem a lényegét de jó ez igy ahogy most van :D

(#26024) Telegdy válasza energy_ (#26022) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Aha :DD

A másik pedig, hogy nekem egy 8Gb-os Nokia SDHC-m van a telóban. Hogy tudom letesztelni a sebességét, és mi az optimális?

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#26025) zermi


zermi
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Jó és hasznos dolgokat olvastam ez ideáig a fórumon.
Kösz az írásokat a lelkes csapatnak.

A következő hiba jelenség lépett fel, ami nem mindig jelentkezik, de nagyon bosszantó:
- a bekapcsolás megnyomásakor nem lehet feloldani, mert jobbra való elhúzáskor balra tűnik el a csík, vagy egyáltalán nem is érzékeli az érintést,
- gépelésnél nem a megfelelő karaktereket írja be pl. a pin beírásakor a 7-re tappizva a 9-et írja, be,
- bal oldalon lévő ikonra kattintva a vele egy sorban lévő jobb oldali program indul el.

Arra gondoltam, hogy valamelyik alkalmazás letöltése, futtatása okozza a problémát.
Újra indítottam az un. csodazip-et, de így is előfordul a hiba.
És ezeket alkalomszerűen műveli, van amikor semmi baja. Rendszert nem fedeztem fel a hiba előfordulásaikor.

Valakinek valami ötlet, lehet orvosolni, vagy mehet a szervizbe.
A készüléket december elején vásároltam.

Előre is köszi a segítséget.

(#26026) veector


veector
senior tag

Egyre jobban szeretem a Blademet.
Kamera szerintem mobil létére nagyon jó (nagy a szórás tudom, az enyém sokkal jobb képeket lő, mint ami a MA-s tesztben van)
GPS is nagyon gyorsan talál jelet (Sygic Aura, kocsiban még csak a szélvédőhöz se kell rakni, hátsó ülésen is 2m pontosság)
És nekem elég hangos is (PowerAMP-pal egy kis preamp meg egyéni EQ és kb olyan mint egy iPod 6th gen 80-90%-os hangerőn)
Kijelző is nagyon jó (még csak egy subpixelhiba sincsen, buditeszt megvót)

Ahogy látom nagy a szórás, de én szerencsés voltam minden téren. :))

mondjuk a hangerő gombok már nem olyan jók mint régen :U

[ Szerkesztve ]

(#26027) kelzsoca válasza Telegdy (#26019) üzenetére


kelzsoca
félisten

App2sd használata esetén a teljesítmény csökken, mivel az SD kártyát nem tudja olyan gyorsan elérni és olvasni a rendszer, mint a saját belső memóriáját.

(#26021) amuba

Email kliens-t utólag kellene rátenni, vagy nem tudom pontosan mire gondolsz.

A témát lehet cserélni természetesen.

(#26028) Sztlaci

Mert a stagefright be van kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26028) Sztlaci válasza api29 (#26023) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

Lemaradtam? Miért kell kettes osztó?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#26029) synar


synar
őstag

Próbálta valaki a Bladet sztereó BT fülessel? A hangerő miatt kérdezem, érdekelne egy összehasonlítás. Valahol azt olvastam, mivel a BT headsetnek külön erősítője van, így megoldást jelentene a hangerő problémára.

[ Szerkesztve ]

(#26030) energy_ válasza Telegdy (#26024) üzenetére


energy_
senior tag

nem tudom ebben nem én vagyok a te embered de szerintem sok mindent nem tudsz vele kezdeni én is most fogok venni egy 8gbos cl6os silicon powert :)

(#26031) Telegdy válasza kelzsoca (#26027) üzenetére


Telegdy
aktív tag

Akkor nincs értelme szerintem használni... Miért teszik be az új romokba? Nem elég a Froyos megoldás ha már mindenképpen kell?

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#26032) stefi68 válasza kelzsoca (#26018) üzenetére


stefi68
addikt

Köszi! Kicsit jobb mint a korábban linkelt rózsaszín :K

Az istnagáltal linkelt témák mind jók hozzá? (ezek itt)

Mert ugye azt írják, hogy működnek az R11-el

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#26034) kelzsoca válasza Telegdy (#26031) üzenetére


kelzsoca
félisten

Mert a többség használja, ha nem szeretnéd használni, akkor formázd le fat32-re az egész SD kártyát.

(#26032) stefi68

Igen, ezek jók hozzá.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#26035) kezdő


kezdő
senior tag

Hi!

Először is hatalmas köszönet a magyarított ROM készítőinek! A telefon megjelenése óta erre vártam! :) :R

Most pedig lenne pár kérdésem. (biztos ezerszer le lett már írva, de konkrétan nem találtam meg a választ hiába kerestem)
A kínai és a japán alapú romok között mi a különbség? Kezdő vagyok Linux/Android témában és nemigazán értem. Azt hittem egyféle 2.2 van és onnantól csak a főzőmestereken múlik, ki mit tesz bele. Viszont jobban megnézve 2 féle irányzat van. A kínain alapuló és a Jellyfish. Melyik miben jobb mint a másik? Tudom ez az infó semmit se befolyásol, de kíváncsi vagyok rá, légyszíves valaki homályosítson fel. :)

A kelzsoca_r11_hun lesz az első ROM amit megpróbálok felvarázsolni a telómra, nagyon kíváncsi vagyok rá!
Észrevettem, hogy a heap size ebben "csak" 32MB. Az előző ROMokban, ha jól látom 48MB volt. Szabad tudni ez miért változott?

Előre is köszönöm a válaszokat és még egyszer tisztelet az itt lévő segítő/főző emberkéknek!

(#26036) bunnyhu válasza kelzsoca (#26034) üzenetére


bunnyhu
senior tag

AMikor az application manager-ben azt mondod hogy rakja SD-re, akkor az azért megy, mert van ext2 partíció, vagy az egyébként is menne sima fat32-vel?

https://divecenter.hu

(#26037) atillaahun


atillaahun
veterán

MCR11 alatt nálatok is minidig az Android System fut 100%-on a Battery use-ba? Mást nálam nem hajlandó kijelezni. Meg persze a kézi wifire csatlakozás sem működik rendesen, felcsatlakozik, csak nem teszi ki az ikont a tálcára. Elég gáz így. Ha viszont alvásból ébred fel, akkor az automata újracsatlakozás hibátlan.
Tudta már ezeket valaki javítani?

[ Szerkesztve ]

(#26038) sydon


sydon
csendes tag

felraktam a r11-et - köszi érte kelzsoca-nak, ilyen lett: http://img339.imageshack.us/img339/7805/20110123113903.png

amúgy ha már várjátok a bugfixet, akkor hirtelen nekem annyi tűnt fel, hogy nem megy a facebook-sync.

ahhoz hogy megértsd a rekurziót, meg kell értened a rekurziót

(#26039) kelzsoca válasza kezdő (#26035) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

Ezek a romok nem kimondottan a magyar ZTE Blade-re készültek, hanem a Kinában és Japánban bemutatott készülékekre, viszont hivatalos 2.2 romokról van szó, de azokat alakítani kellett, hogy a ZTE Blade/San Francisco készüléken is tökéletesen fussanak.

A kallt_kaffe romok OC-t támogató kernelre épülnek (jellyfish)
A Paul romok viszont nem (alpha/r-es romok)

https://vertigostore.eu

(#26040) OrLiX válasza kelzsoca (#26039) üzenetére


OrLiX
tag

Miben másabb a kínai / japán ZTE Blade? Csak kíváncsiságból kérdezem. Köszi!

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ.

(#26041) dragon1993 válasza synar (#26029) üzenetére


dragon1993
őstag

Volt már egy hosszabb bt füles összefoglaló de most leirom a sajátomat: mw-600 minden megy hangos mert csak a jelet veszi a bladetöl , csak az mw-600 kijelzöjére nem írja ki a szám cimét , meg a párosîtás után 1-2 s ig laggol a zene de utána jó.

(#26042) sniphoe válasza sydon (#26038) üzenetére


sniphoe
aktív tag

A 2. sort, a WIFI GPS fényerő BT ... kapcsolgatót, hogy tetted ki? :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#26043) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Most rakom fel kelzsoca r11 féle romot és akarok bootanimációt rakni hozzá azt telepítés előtt bele tudom rakni a romba??Ha igen hogyan?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#26044) r0by válasza sniphoe (#26042) üzenetére


r0by
addikt

A widgetek között van, Power Control a neve.

(#26045) ux1 válasza kelzsoca (#25989) üzenetére


ux1
addikt

Gratula, kedvenc témámmal fűszerezve. :D
Mindjárt itt az első hiba:

- Hívásinfó
Az első 3 betű elé vmi. fekete négyzet kerül...

Írhatnál nekem róla, hogy miként sikerült beépíteni az ElegantSteelt alapból, illetve az alap háttérképet hol találom meg, a wpclock miatt kellene :D

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#26046) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Gondoltam szólok, hogy Marketből elérhető a Go Launcher EX verziója. Nekem nagyon bejövős. A programokat mappákba lehet rakni, gyors, beépített taskmanager is van benne, meg egy csomó optikai tuning opció. (Ikonok cseréje, átnevezése, widgetek átméretezése, stb.) Nagyon ajánlom mindenkinek.

Szerk.: JJ8-ban hogy lehet aktiválni a vga videófelvételt? Vagy tudtok olyan rom-ot, amiben aktiválva van, és recoveryből is telepíthető?

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#26047) sniphoe válasza r0by (#26044) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Köszi!
Még vmi, legalul alapból 3 ikon van, de Neki 5, a plusz 2őt (üzenetek, kontaktok), hogy tette ki? :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#26048) r0by válasza sniphoe (#26047) üzenetére


r0by
addikt

Úgy, hogy feltelpítette a Launcher Pro-t

(#26049) Telegdy


Telegdy
aktív tag

Jó hírrel szolgálhatok, átportolták az MPlayert androidra.
Amíg a Rockplayer a HDTVRIP Dr.House 15-20FPS-sel játszotta, ez hibátlanul akadás nélkül.

LINK

És bocsi ha már volt...

MacBook Air - i7 - 128GB - 4GB

(#26050) icemad válasza synar (#26029) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szia, én egy Nokia Bh-214-el használom, amire egy Sennheiser cx300 van dugva. Ez a párosítás, nekem mind hangerő, mind minőség terén nagyon odab@sz. Bár én nem vagyok vájtfülű... Ja és a számok léptetése is megoldott, bár csak a gyári music programot és a playerpro-t próbáltam ki vele. Hívásfogadás is működik hiba nélkül.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.