Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6101) Ronam válasza atiska007 (#6098) üzenetére


Ronam
addikt

megvan,köszi szépen!

(#6102) apeelme


apeelme
addikt

esetleg megtudjátok mondani hogy lehetséges-e valahogy feketére megváltoztatni a status bar-t?

(#6103) Aftereffect válasza Saccco (#6091) üzenetére


Aftereffect
tag

Bocs. akkor egyedül maradok azzal a véleményemmel, hogy az android sosem jön létre ebben a formában, ha az osx nem költözik bizonyos okostelefonoknak nevezett készülékekbe és nem ér el ilyen sikereket..

(#6104) Torry


Torry
addikt

agressor12-es féle 2.2 lite t-mobile-os?
Vagy függetlenítéssel is kell kínlódni?

(#6105) Glatius válasza Aftereffect (#6103) üzenetére


Glatius
őstag

Nem maradsz egyedül... csak teljesen érdektelen, hogy felhasználtak egy nyílt forráskódú szerkezetet.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6106) Ronam válasza Torry (#6104) üzenetére


Ronam
addikt

nem kell függetleníteni,megy anélkül is

(#6107) dani1024


dani1024
csendes tag

Hali!

Egy kis segítséget kérnék. Ma belefutottam egy olyan dologba, hogy a telefonba beírt számot akartam szinkronozni google acc. felé és nem történt semmi. Ez nem értettem, majd beírtam guglira is a számot ( minden paraméter megegyezett ) és utána szinkronoztam a telefonra. Működött.... viszont lett 2 megegyező nevem teljesem egyező paraméterekkel....
A kérdés kb az volna, hogy ahhoz, hogy a szinkron google acc fele is menjen és ne csak onnan, kell valami extra beállítás?

D.

(#6108) atiska007


atiska007
senior tag

Főzne nekem valaki egy alpha 4 romot, akinek van prémium loginja a modacon? :DD

A paramétereket megírnám priviben. :R :R

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#6109) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

Hódmezővásárhelyi T-be voltam ma, kábeltelefon hosszabbítás miatt. Kérdezem van-e ZTR Blade ?!? az mi, - mondom telefon , ja még nem hallotta nevét. Tényleg ennyire érdekesség? :F
Szemezek vele, de szeretem kézbe fogni vétel előtt, na meg hűségszerződést sincs kedvem neten kötni. A netstartot alapból letiltatom az emelt díjas számokkal együtt, nehogy egy vírus megszívasson.
Biztonsági korlát beállításáról nem hallottak, pld 10-20 ezer forintos felső limit, nehogy a csődbe vigyen a szolgáltató árpolitikája.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#6110) Dashes


Dashes
őstag

"Just spoken to an Orange shop and they said that they do not have the OLED screens anymore. The new batches are ALL (white or grey) TFT."

Nincs már több OLED kijelzővel rendelkező készülék, csak ami készleten maradt.

(#6111) dorkababa válasza atiska007 (#6108) üzenetére


dorkababa
aktív tag

(#6112) dorkababa válasza Sztlaci (#6109) üzenetére


dorkababa
aktív tag

ZTR ;] :DDD

(#6113) pepevfr


pepevfr
csendes tag

sziasztok,

megpróbáltam beállítani a t-online .os email fiókomat a blade-re. de bármit csinálok, mindig az irja hogy I/O hiba és nincs kapcsolat a kiszolgálóval.
Elvileg jó kiszolgáló nevet ütök be neki és még sem megy...
Van valami trükk erre, vagy valami beállítás a telefonon? :F

(#6114) kentucky válasza dorkababa (#6111) üzenetére


kentucky
őstag

nekem is küldj privit :D :R

(#6115) dorkababa válasza kentucky (#6114) üzenetére


dorkababa
aktív tag

oszt minek,nem ismerkedünk :))

(#6116) kentucky válasza dorkababa (#6115) üzenetére


kentucky
őstag

engem is érdekelne az alpha4 :) :R sajnos nincs paypal számlám

[ Szerkesztve ]

(#6117) mukika009 válasza Dashes (#6110) üzenetére


mukika009
tag

És akkor hogy lehet rendelni Oledes-t? Illetve az OLED sokkal jobb mint a TFT tudtommal... Szóval a Bladek is ledesek voltak mostmár csak tft-sek vagy hogy is van ez világosítsatok fel kérlek :DDD

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#6118) Dashes válasza mukika009 (#6117) üzenetére


Dashes
őstag

Meg kell kérdezni, hogy van e még raktáron. Itthon nincs és nem is volt OLED kijelzős. OLED-nek és TFT-nek is van előnye, hátránya.

(#6119) djozsi válasza mukika009 (#6117) üzenetére


djozsi
senior tag

Rosszul tudod, mindkét technológiának vannak előnyei/hátrányai, nem lehet közéjük ilyen egyértelmúen relációs jelet rakni.
Ráadásul ez csak egy gyártási technológia, azon belül is sokféle lehet a minőség.

(#6120) mukika009 válasza Dashes (#6118) üzenetére


mukika009
tag

Nah és milyen árban fut az OLEDES kintről? és mik a hátrányok és különmbségek ha elmondanád nekem légyszi :$

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#6121) Dashes válasza mukika009 (#6120) üzenetére


Dashes
őstag

36k+posta. 256MB helyett 512MB RAM, de nincs garancia, most már a kijelző is valószínűleg TFT lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6122) árulo


árulo
csendes tag

gabaglukk..

nagyon szépen köszönöm :B

(#6123) mukika009 válasza Dashes (#6121) üzenetére


mukika009
tag

Köszönöm szépen, OLED-del még érdekelt volna, de így már magyarba veszem majd akkor... :(

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#6124) kispicc


kispicc
csendes tag

tudtok ajánlani 1 oldalt ahonnan lehet progikat\játékokat stb letölteni?

(#6125) tanygab


tanygab
tag

Sajnos már az xxlgsm-től se rendelhető a készülék. Elmondásuk szerint idén már nem is valószínű, hogy lesz náluk, mert hiánycik...

Ezek alapján tessék megítélni, hogy milyen telefon ez... :) Szinte mindenhol elfogyott... :)

[ Szerkesztve ]

(#6126) ThuG4LifE válasza kispicc (#6124) üzenetére


ThuG4LifE
senior tag

marketen van minden

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#6127) miketrail91 válasza Davidka0716 (#6065) üzenetére


miketrail91
csendes tag

Honnan szedted le ezeket a játékokat? ;]

ZTE Blade

(#6128) kispicc válasza ThuG4LifE (#6126) üzenetére


kispicc
csendes tag

pont ezaz nem marketről akarom szedni :)

(#6129) Ren Hoek válasza kispicc (#6128) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Akkor keresd a "Torrentezzünk Android programokat" c. topic-ot ;)

[ Szerkesztve ]

(#6130) Szőröstalpú


Szőröstalpú
tag

alpha3 és alpha4 között van olyan különbség, ami miatt érdemes felrakni? alpha3-mal egész meg vagyok elégedve (bár délután, mikor felraktam, majdnem maxon járatta a procid, de már elmúlt)

(#6131) kentucky válasza Szőröstalpú (#6130) üzenetére


kentucky
őstag

alpha3ban 640x480ban vesz fel videót?

(#6132) dorkababa válasza Szőröstalpú (#6130) üzenetére


dorkababa
aktív tag

sokat gyorsult gyári thez képest? :F

(#6133) agressor12 válasza Szőröstalpú (#6130) üzenetére


agressor12
senior tag

Ha le tudod szedni alpha 4-et közzétehetnéd!

(#6134) Forceman válasza Szőröstalpú (#6130) üzenetére


Forceman
tag

A rohadék banya békává változtatott, "de már elmúlt".
Nem hagyhattam ki :DDD

[ Szerkesztve ]

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#6135) tildy válasza Dashes (#6110) üzenetére


tildy
nagyúr

Forrás?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6136) Torry


Torry
addikt

agressor-féle vagy az alpha 3 a jobb?

(#6137) Szőröstalpú


Szőröstalpú
tag

Ööö, azt hiszem, egy kicsit félreértettük egymást, én pont tőletek szerettem volna megtudni, hogy érdemes-e kinlódni az alpha4 megszerzésével kinlódni :B (a szálban csak két - nekem - elég jelentéktelennek tűnő javítás van írva hozzá)
Egyébként nem vesz fel vga-ban csak 352x288-ban (de így este beltérben a felbontás szerintem csak a kisebbik baja :) )
Gyorsulást nem tudom, nekem a gyári rom sem tűnt lassúnak (bár ez az első androidos telefonom, szóval nem biztos, hogy mérvadó a véleményem)
Forceman: gyíkká :DDD

(#6138) Murderer69


Murderer69
őstag

na nincs mese megrendeltem péntekre már nálam is:D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6139) Glatius válasza kispicc (#6128) üzenetére


Glatius
őstag

Nem értelek! Mi nem tetszik a marketen?

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6140) kispicc válasza Glatius (#6139) üzenetére


kispicc
csendes tag

nem is tudom :D ezaz első android os teló szóval csak ismerkedek még

de arra kíváncsi lennék hogy mit csináljak vagy hol állítsam be hogy ne csak free progik között keressen

(#6141) bba válasza tildy (#6135) üzenetére


bba
tag

jól látom akkor innen vette: post #130
[link]

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6142) goa48


goa48
csendes tag

Sziasztok!
Sürgős problémám akadt, ma vettem vettem a telefont, kis ismerkedés után rootoltam is a [link] -on található leírással ami azonos az itteniekkel csak a linkjei még élnek.
Rootolás után mikor a telefont töltene be, a zöldről kékes színüre vált az Android logo, és a rendszerben mis megváltoznak a színek és képernyö kikapcsolása után ha felébresztem nem jön elő a kép de a telefont reagál. Alap T-s rom van rajta, semmit nem állítottam csak rootolni akartam és recovery clockworkot is rá akartam flashelni, de az sem müködik. Mit tehetnék, esetleg volna olyan dolog amit itthon tehetek vagy hogy álljak így az üzletbe a készülékkel? Segítségeteket előre is köszönöm!

(#6143) derrik


derrik
őstag

Az alpha 4 engem is érdekelne :)

(#6144) Glatius válasza kispicc (#6140) üzenetére


Glatius
őstag

Mindegyikben keres, ezzel nincs dolgod. Viszont az a helyzet, hogy egyszerűen nincs mód a fizetésre, így lehetetlen a - tulajdonképpen nem is drága - fizetős telepítőcsomagok beszerzése. Itt a topikban már volt szó róla. :( Az ismerkedéshez tökéletesek a free progik is.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6145) Ronam válasza goa48 (#6142) üzenetére


Ronam
addikt

sikerült rootolni a telefont,nincs gond elvileg.tedd fel a memokártyára azt a romot amit felszeretnél majd rakni,kapcsold ki a telefont,aztán úgy kapcsold be hogy a - gombot tartod ami a telo szélén van,tartsd addig amig el nem indul a clockwork.aztán rakhatod fel a romot

(#6146) Glatius válasza goa48 (#6142) üzenetére


Glatius
őstag

Az üzletbe menj utoljára, a root jog megszerzése ugyanis a szoftver megváltoztatása, ami azonnali garanciavesztéssel jár.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6147) Ren Hoek válasza goa48 (#6142) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Így ne állíts be T-hez, mert elveszik a gari, ha moddoltad a szoftvert. Vissza kell állítani recovery-vel, ahogy a leírásban van 1 hsz.

(#6148) csoke28


csoke28
csendes tag

azt hiszem mégis csak veszek 1 ilyen telcsit pénteken....felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták az új szállítmány amit most hoztak az már kijelző hiba mentes...úgyhogy go:-)

(#6149) miketrail91 válasza csoke28 (#6148) üzenetére


miketrail91
csendes tag

Vegyél:)

De mégis mit mondanának? persze hogy azt hogy tökéletes :U :DD

ZTE Blade

(#6150) Svega válasza csoke28 (#6148) üzenetére


Svega
csendes tag

Ez viszont nagyon érdekes hír, holnap utánaérdeklődök majd én is (telefonon ill. személyesen).

Ha jól értettem a 1430-on akár ilyen jellegű információkat is adnak?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.