Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9001) DAVE_CH


DAVE_CH
csendes tag

[http://mobilarena.hu/tema/zte_blade/hsz_8208-8208.html]

[http://mobilarena.hu/tema/zte_blade/hsz_8632-8632.html]

Nagy nehezen sikerült bejutnom a shell-be a leírások helytelenek a következő címen lehet babrálni: C:\android-sdk-windows\platform-tools !!!

Pontos leírás: [http://nookdevs.com/NookColor_USB_ADB]

Átírtam /system/usr/keylayout/blade_keypad.kl "key 158 BACK WAKE_DROPPED" "key 158 BACK WAKE" -ra és NEM működik! :D

Marad a kérdésem: Hogy tudom a vissza gombra állítani a képernyőzárat, ne mindig a felső "power" gombbal kelljen nyitogatni??? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#9002) xdx@ válasza Land (#8999) üzenetére


xdx@
aktív tag

Nekem csak most újult meg pár perce, kb. 2 órája szedtem le egy progit akkor még nem volt ilyen a Market. :K

[ Szerkesztve ]

(#9003) volvoguy válasza xdx@ (#8994) üzenetére


volvoguy
addikt

Miért a QCIF-et javaslod, mikor annak a legkisebb a felbontása?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9004) xdx@ válasza volvoguy (#9003) üzenetére


xdx@
aktív tag

Bocs, CIF-et akartam ajánlani.

(#9005) veector


veector
senior tag

xxlgsm-nél 49 900 Ft a független Blade...

(#9006) tanygab válasza sonique (#8983) üzenetére


tanygab
tag

Köszi a választ mindenkinek. Majd ránézek...
Még egy kérdés: tudtok ajánlani valami jó kis alarm progit ami már bevált nektek?

(#9007) dorkababa válasza DIEGO15 (#8957) üzenetére


dorkababa
aktív tag

mit szeretnél? :F

(#9008) tanygab válasza veector (#9005) üzenetére


tanygab
tag

Most emelték akkor másodjàra... Karácsony elött meg majd megint 42 lesz valami fergeteges akcióban... :(((

(#9009) RatSon válasza wlf (#8868) üzenetére


RatSon
aktív tag

Hali, en irtam az AutoKillert,koszi az osszefoglalot, maximalisan egyetertek a leirtakkal. Ha valakinek kerdese lenne irjon nyugodtan.
A nevvalasztas tenyleg szerencsetlen, de igy, tobb mint 350k felhasznaloval mar nem biztos hogy sok ertelme lenne. Viszont ha van valami jo javaslatotok....

mobiwia.com - AutoKiller Memory Optimizer, Autorun Manager, GPS Status

(#9010) Nekemnyoc8 válasza tildy (#8993) üzenetére


Nekemnyoc8
csendes tag

Magyarországon az éves csapadékmennyiség 500-900 mm. Angliában 600-2000mm.

Bár tény, hogy London környékére 700mm alattit mond, ami épp a Magyar átlag :D

by Wikipédia

(#9011) Nekemnyoc8 válasza Land (#8999) üzenetére


Nekemnyoc8
csendes tag

Micsoda diszkrimináció....nekem tök ugyanolyan mint volt...

(#9012) 4ltGr


4ltGr
csendes tag

Driver ügyben valaki tudna segíteni? Felismeri a telefont, szerettem volna cserélni a ROMot, de így nem mertem nekiállni . Kép Eszközkezelőből telepítettem a drivereket.

Adb devicesra ezt hozza ki. Olvastam egy leírást, és az szerint kellene még lennie két sornak.

Valamint az asturel és agressor12 által módosított flb g2 froyo ROMot fel lehet tenni, ha clockworkmod 2.5.1.3-at használok? Modacon sok embernek problémázott, de a 2.5.0.9-est meg már nem lehet letölteni.

(#9013) mukika009


mukika009
tag

Sms-hangot hogy tudok egyénire állítani mer ezek a gyáriak elég gyatrák...

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#9014) volvoguy válasza xdx@ (#9004) üzenetére


volvoguy
addikt

Köszi. És a videójel tömörítő mi legyen? H264, H263 vagy MPEG4?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#9015) tildy válasza Nekemnyoc8 (#9010) üzenetére


tildy
nagyúr

Errol beszelek. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9016) bprubin


bprubin
tag

Szisztok!
Valaki tudna segíteni, hogy mit állítsak be a telefonon T-mobil esetén, hogy bejövő híváskor 30mp után ne kapcsolja a hangpostát.
A 1777-es számon már lemondtam a hangposta szolgáltatást, a készülékből töröltem a hangposta számát.
Előre is köszönöm

(#9017) veector válasza volvoguy (#9014) üzenetére


veector
senior tag

Én a H264-et választanám

(#9018) TOZ válasza tildy (#8993) üzenetére


TOZ
addikt

Anno par kellemes hetet eltoltottem ott, mikor az asszony a kinti irodajukban melozott fel evet. Lakas a Cityben, a Fabric 3 percre... dejoisvot.

(#9019) bprubin válasza mukika009 (#9013) üzenetére


bprubin
tag

Én a Handicent sms-progit használom, nem az előre telepített sz..t és ebben a progiban betudod állítani.

(#9020) sto1911


sto1911
veterán

Nem tudja valaki a Zen Bound letezik-e androidra?

(#9021) mukika009 válasza bprubin (#9019) üzenetére


mukika009
tag

oksi kipróbálom ^^köszönöm

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#9022) Exini


Exini
csendes tag

Blade-re hol tudok venni fehér elő-és hátlapot?

(#9023) dodo76


dodo76
tag

Sziasztok!!Nem tudja valaki hogyan lehetne az Fm Rádiót turbozni,javíttani,vagy hogy jobb legyen a vétele,esetleg letölteni valahonnan rádiót(nem netes rádiót)mert elég gázos a vétel minösége.még eredeti rajt minden rom stb...segitséget elöre is köszönöm!! A fülesen sok múlik hogy milyen a vétel???vagy az nem befojásolja,csak a hangzást???

ZTE Blade Nekem tetszik!De már Skate van s az az új kedvenc!!:)

(#9024) xdx@ válasza volvoguy (#9014) üzenetére


xdx@
aktív tag

H264

(#9025) mukika009


mukika009
tag

Mi a fenét rinyál a telóm h kevés a memória a készülékben? van rajta pár progi mocskosul közel sincsa a 160megához... :S jah és hogy tudok rádiót varázsolni rá mert nem találom az alpha 4ben fullon sem.. :S

[ Szerkesztve ]

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#9026) embe


embe
nagyúr

Valami jó kis progit nem tudtok gyors hívásra? Valahol láttam egy olyat, hogy egy oldalon voltak a névjegyek, több is, és amelyikre kattintottál azt hívta. Vagy valami hasonlót? Jót? Tudtok javasolni? Köszi! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9027) wlf válasza RatSon (#9009) üzenetére


wlf
tag

Nahát, tényleg, elsiklottam afelett, hogy hazánkfia írta, pedig még a dev honlapon is kinn van.
Egyébként gratulálok és egyben köszönöm a munkádat (szerintem mondhatom, hogy a fórumlakók nevében is), egy rendkívül hasznos programot tettél le az asztalra.
A névválasztás ekézéséért ne haragudj, nem bántásból írtam, csak így kissé beleolvad a tucat taskkillerek közé. Persze igazad van, most már nem érdemes megváltoztatni ilyen ismertséggel.

(#9028) ovecs


ovecs
senior tag

Sziasztok, megakadtam a recovery nél
[link]
Csak nekem nem működnek a linkek ?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#9029) DIEGO15 válasza ovecs (#9028) üzenetére


DIEGO15
őstag

nekem sem.

(#9030) Matamata válasza Cimi86 (#8787) üzenetére


Matamata
aktív tag

Mennyi idő volt míg megjött a tok?

(#9031) kovi82 válasza Land (#8956) üzenetére


kovi82
tag

Ezt, csak konvertáld át mp4 (mpeg4 kodek) be

Jelenleg: Siemens ME45 , Nokia 3109C , Nokia 3650 (symbian), Sony E P910i (symbian UIQ) , Nokia E50 (symbian) , Nokia E51 (symbian) , Nokia E52 ( Symbian ) , Nokia 5230 ( Symbian ) , ZTE Blade , Nexus S i9023 , LG 4X HD ( P880 )

(#9032) sto1911 válasza embe (#9026) üzenetére


sto1911
veterán

gyorshivas, speed dial: Lehet kirakni a home screenre kontaktokat is, ugy, mint shortcut, direct dial, magyarul nem tudom, de nagyon hulyen lett forditva.

[ Szerkesztve ]

(#9033) sto1911 válasza mukika009 (#9025) üzenetére


sto1911
veterán

Valoszinuleg a programok TAROLASARA (nem futasara!) szolgalo hely fogyott el, ill. csokkent 30 mega ala.

(#9034) embe válasza sto1911 (#9032) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi lecsekkolom. :DD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#9035) plgr


plgr
tag

sziasztok, támadt némi problémám: új rom telepítésére adtam a fejem, de váratlan problémák jelentkeztek. Eddig a rootoláson vagyok túl, de nem akartam folytatni a recoveryvel, mert erősen le van merülve a telefon, először feltöltöm. Bekapcsoltam hát, megjelent a kis zöld droid, csakhogy nem maradt zöld, bekékült. Sebaj, gondoltam a root miatt lehet. De a PIN beírása után láttam, hogy "belül" is némelyik szín megváltozott, főleg barnás lett. Ez még nem is érdemelne posztot, csakhogy ahogy kikapcsolnám a kijelzőt (vagy magától kialszik) elfeketül ugyan, de marad halványan a háttérvilágítás, és be sem lehet újra kapcsolni, nem reagál. Csak akksi kivétele segít.
Ezt használtam: boot.blade.superboot.mcri.r3.img, illetve az itt fellelhető leírást.
Mi lehet a probléma?
Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

(#9036) sto1911 válasza ovecs (#9028) üzenetére


sto1911
veterán

data.hu-s link

Erre frissitettem a blogomban levo linkeket is.

(#9037) kovi82 válasza tildy (#8985) üzenetére


kovi82
tag

Kicsit olvass utána , vagy figyelj földrajz órán máskor.. de Magyarországon 1,5 - 2x több a napsütéses órák száma.. Ha ennyire képben vagy azt is tudod hogy egy OLED kijelző pl. fehér felületeknél többet fogyaszt mint egy TFT.. de nem akarom megmagyarázni tényleg jó lenne egy Super AMOLED-es Galaxy S :) Desire nem kellne..

[ Szerkesztve ]

Jelenleg: Siemens ME45 , Nokia 3109C , Nokia 3650 (symbian), Sony E P910i (symbian UIQ) , Nokia E50 (symbian) , Nokia E51 (symbian) , Nokia E52 ( Symbian ) , Nokia 5230 ( Symbian ) , ZTE Blade , Nexus S i9023 , LG 4X HD ( P880 )

(#9038) sto1911 válasza plgr (#9035) üzenetére


sto1911
veterán

Asszem, hogy azzal az image-gel ez a hatas, hasznalj mas imaget, lasd a blogomban, azzal nem kapsz szetbarmolt telefont. Ajanlott ROM: 2.2 alpha 4 lite

(#9039) mukika009


mukika009
tag

És mit kell alkotnom ahoz hogy minden a memória kártyára pakoljon és ne fogyjon el a telepítésre való memória pár cucc után? mert nem enged már mást memkarira rakni csak párat... vagy hogy tudok törölni pár gyári alkalmazást ?:d

[ Szerkesztve ]

Szereti a ti(k) a meggyeeeeettttt....

(#9040) plgr válasza sto1911 (#9038) üzenetére


plgr
tag

én ezt az egy fajtát találtam eddig, a blogodon csak recovery-t látok most hirtelen. Esetleg egy közvetlen linket tudnál adni egy biztosan jó superboothoz?

(#9041) Kese01 válasza mukika009 (#9013) üzenetére


Kese01
csendes tag

Halo

AZ sms hangokat, csengőhangokat és a figyelmeztető hangokat is ki lehet bővíteni egyszerűen!!!
Létrehozol egy könyvtárat az SD kártyán media néven, majd abban is olyat hogy audio, azon belül, notification, Ringtones, alarms..

Ezekbe bemásolod a csengőhangokat a megfelelő könyvtárba! Újraindítod a telefont és már ki is tudod választani melyik csengőhang legyen!
Egyetlen hátulütője a dolognak, ha le van választva az SD kártya, akkor csak az alap hangok maradnak!
Felesleges mindenféle programot telepíteni!

Üdv

Kese :C

(#9042) kovi82


kovi82
tag

Ez szerintetek mennyire jó cucc ? :)

USB Car Charger with USB Data Cable /92cm-Length/

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.40378
[link]

Jelenleg: Siemens ME45 , Nokia 3109C , Nokia 3650 (symbian), Sony E P910i (symbian UIQ) , Nokia E50 (symbian) , Nokia E51 (symbian) , Nokia E52 ( Symbian ) , Nokia 5230 ( Symbian ) , ZTE Blade , Nexus S i9023 , LG 4X HD ( P880 )

(#9043) sto1911 válasza plgr (#9040) üzenetére


sto1911
veterán

Mihez kell a superboot?

(#9044) plgr válasza sto1911 (#9043) üzenetére


plgr
tag

http://prohardver.hu/tema/zte_blade/hsz_1537-1537.html
ez alapján ügyködök. Rosszul teszem?: )

(#9045) Kese01 válasza plgr (#9035) üzenetére


Kese01
csendes tag

Kék droidra egy javítás van! Most már fel kell raknod egy új ROM-ot. Mert a gyári rom-ot elrontja a root! Én is így jártam! De már fenn van az alpha 4 rom

Hajrá

(#9046) plgr válasza Kese01 (#9045) üzenetére


plgr
tag

rendben, akkor folytatom a műveletet, köszi: )
gondoltam inkább utánakérdezek, nehogy még nagyobb galibát csináljak.

(#9047) tildy válasza kovi82 (#9037) üzenetére


tildy
nagyúr

Kicsit koltozz ki ide, es tapasztald meg, hogy mi a valos helyzet. Kicsit mar unom, hogy mindenki azt hiszi itt mindig esik , azt kozben nem is,nagyon nem.

Eltem otthon 30 evet, itt most kezdtem a masodikat, tudod en nem a foldrajz oraknak , meg a konyveknek hiszek, hanem annak, amit a boromon tapasztalok, sajat szememmel latok. az pedig azt mutatja, hogy Londonban semmivel sem esik tobbet , tovabb , vagy tobbszor, mint odahaza.

Kijelzovel kapcsolataban meg mit szeretnel meg tudni? Jelen esetben - 2 eve fosuliban meg ezt tanultuk, ebbol vizsgaztunk - az egyik legmodernebb kijelzotipus az oled . igen, mint megannyi masnak van hatranya . De van elonye is. Egyik ilyen elony az elenkebb szinvilag.

sto :lassan mar masfel lesz az.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9048) sto1911 válasza plgr (#9044) üzenetére


sto1911
veterán

Nem rosszul, de a jo nem ilyen. Ha mas ROM-ot akarsz felrakni, akkor a superbootos megoldas kihagyhato, ha rootolni akarsz, akkor is, mert a) van ra a marketben is program (z4root, universal androot) b) szetcseszi a kijelzot. A custom ROM-ok meg ugyis rootolva vannak, szoval a superbootos lepes tok felesleges. Kovesd az itteni utasitasokat, nem lesz baj.

Tildy: miota is vagy kinn Angliaban, fel eve? ;]

[ Szerkesztve ]

(#9049) plgr válasza sto1911 (#9048) üzenetére


plgr
tag

igen, ez lett volna a követező kérdésem, mert némelyik leírásban rootoltak, máshol meg nem, nem volt tiszta a dolog. Már csak töltöm még egy kicsit és nekiugrok!
köszi a segítséget: )

(#9050) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Valaki kérdezte hogy mi a helyzet az ezen a linken: http://www.linux-mobile.com/2010/11/zte-blade-custom-froyo-2-2/ lévő rommal, csak annyi hogy nem bootol be. Marad az aranyos kis zöld robot.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.