Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27001) Saccco válasza csibusz0314 (#26998) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nálam is késnek a betűk. RLS6on.
De késtek Spican is.... anno....

frozzyZTE:
Nálam is nyikorognak a hangerő gombok. Bár néha abbahagyja. :D

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27002) Keeperv85 válasza Frozzy (#26989) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Én találtam már 6000 alatti árakat is. Attól még az idézőjelek nem véletlen voltak ott. Óvakodom a 6000 Ft feletti cuccok vételétől csak a Blade miatt...

(#27003) csibusz0314 válasza Saccco (#27001) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

De nálam iszonyatosan... több mp.. Másnál meg nem:S

(#27004) Frozzy válasza ux1 (#26994) üzenetére


Frozzy
őstag

hát már a megelőzés már nem megy.. ugyanis nekem már nyikorog sajnos :S:/ de tégy hogy az RA szerintem jobb :) egyébként valaki rájöhetne hogy miért nyikorog a gomb :S majd holnap csinálok róla videót :S:D

@Saccco: azigen ^^, én nem birnám hogy ne a legujabb "programjaim" legyenek:D törekszem mindig a napra készségre :)

@_X10Dead_: ismét egy bizonyíték hogy NAGYON olcsó a tudásához képest :)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27005) esox


esox
senior tag

Egy jó kis silicon tok, kár hogy ez is csak Japánban :-(

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#27006) energy_


energy_
senior tag

:DD :))

[ Szerkesztve ]

(#27007) atees válasza kelzsoca (#26982) üzenetére


atees
őstag

Olvasom a hozzászolásokat és látom, hogy az smsnél hiba van, nálam például nincs hiba!
Illetve a témánál mi lesz magyar ha felrakom az updatet?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27008) Saccco válasza energy_ (#27006) üzenetére


Saccco
nagyúr

Jájj... :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27009) kelzsoca válasza atees (#27007) üzenetére


kelzsoca
félisten

A témában van a legtöbb duma rész, több mint 800 sor szöveg, ha magyar a téma is, akkor az egész telefon magyarul fog hozzád szólni.

update.zip-ként kell feltenni, nem tesz kárt semmiben.

Biztonsági mentésed azért legyen a rendszerről/adatokról.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#27010) atees válasza kelzsoca (#27009) üzenetére


atees
őstag

ugyanugy kell felrakni mintha romot telepítenék?elmennek a beállításaim vagy csak a nyelv fog változni??

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27011) energy_ válasza syl5 (#26940) üzenetére


energy_
senior tag

nah felraktam nagyon jó kis cucc a statusbaros power widget dolog még nem jött össze de az összes többi megy hibátlanul :D

sacco:nekem az a miami dolog nagyon szaggat használhatatlan menüben alig tudok navigálni :F

[ Szerkesztve ]

(#27012) atees válasza kelzsoca (#27009) üzenetére


atees
őstag

Update zippet hogy kell felrakni??Recoverybe van ilyen lehetőség?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27013) Saccco válasza atees (#27012) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen van: apply sdcard:update.zip

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#27014) esox


esox
senior tag

Ez pedig 1803 Ft, ha Mo-ra rendeli valaki még pár napig lehet ennyiért megvenni.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#27015) atees válasza Saccco (#27013) üzenetére


atees
őstag

Köszi akkor rátolom megnézzük milyen !

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27016) energy_


energy_
senior tag

egy feltett témát hogy lehet eltávolitani? mer gyanitom hogy ahhoz van köze hogy nem müködik a statusos power widgetem :D bár ha csak alap témán menne felejtős is de azért kiváncsi vagyok rá:)

(#27017) atees


atees
őstag

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#27018) dipeti válasza energy_ (#27011) üzenetére


dipeti
senior tag

Wipe volt? JJ vagy R11?

Some say I'm condescending. That means I talk down to people.

(#27019) energy_ válasza dipeti (#27018) üzenetére


energy_
senior tag

jj wipe nem volt

(#27020) kmisi99


kmisi99
addikt

A lementett T-s romba hogy tudok belenyúlni mert a google talkot ki akarom szedni mert arra szükségem van és a neten nem igazán van fenn sehol

(#27021) bikebutcher válasza esox (#27014) üzenetére


bikebutcher
csendes tag

az 2500 ra jön ki már egy másik fórumon ráállt valaki a témára és nem jött össze mert hülyeség az a 3 fontos postaköltség..

(#27022) #19617792 válasza kmisi99 (#27020) üzenetére


#19617792
törölt tag

Tölts le a gyári 2.1 ROM-ot, abból ki tudod szedni. Itt a topikban is van linkelve. Most hirtelen nem találom.

(#27023) Alexios válasza bikebutcher (#27021) üzenetére


Alexios
veterán

miért lenne hülyeség a 3 fontos posta?

(#27024) Frozzy válasza Saccco (#27001) üzenetére


Frozzy
őstag

hát valahogyan nállam nem akarja abba hagyni, és ami a leg fícsörebb az egészben hogy a telefon oldala is nyikorog Oo

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27025) esox válasza bikebutcher (#27021) üzenetére


esox
senior tag

From amount 1,803 HUF
To amount £5.50 GBP
Exchange rate: 1 HUF = 0.00305047 GBP

és mivel ennyit emelt a számlámról ezért tuti, hogy 1803 Ft, modacon pedig már pár embernek meg is jött, Ha mégsem jönne meg, jön a paypal customer protect...
többször rendeltem már kingkongból és nem kértek 3 fontnál többet eddig még soha.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#27026) tibz03 válasza Saccco (#26975) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi! :R

(#27027) tibz03


tibz03
őstag

JJ9 ROM-mal rendszeresen (ahogy eddig észrevettem, csak bekapcsolás után) kapok egy üzenetet, hogy "Connection cannot be made.", és csak leokézni lehet. Mi lehet ennek az oka?

(#27028) bunnyhu válasza Alexios (#27023) üzenetére


bunnyhu
senior tag

Szerintem arra gondolt, hogy hülyeség mert minden egyes darabhoz hozzáadják ha többet rendelsz akkor is. Egyébként szvsz ha adunk neki egy-két hónapot szarásig lesz mint a többi telefonhoz. Én még nem fizettem postaköltséget kínából jövő motyóra, az ebay-eseken imho azért van mert az ebay is lenyúl pénzt tőlük és azt fedezik.
Nekem jött már 95 centes cucc is free shippinggel. Jut eszembe megjött a fóriám, csak még nem volt lelkierőm feltenni. Sőt, kibontani sem :)
Ja és megjött a szürke poncsó is hozzá amit zte blade kompatibilisnek árulnak, de nem az, nagyobb. Persze egy varrógép csodákra képes ha akad a háznál...
[link]

[ Szerkesztve ]

https://divecenter.hu

(#27029) Ren Hoek válasza esox (#27014) üzenetére


Ren Hoek
veterán

De ez mire jó igazából? Nem igazán jöttem rá... Mert egy övre rakható tartó az még oké...
Véd ez valamit ha leesik?

Nekem most inkább fólia kéne, mert hihetetlen mennyire gyűjti a kijelző a dzsuvát... Nekem a gyári fólia ami rajta volt negyed ennyit se szedett össze ujjlenyomatból. Így szűz kijelzővel még mintha ragadna is... Bánom is hogy leszedte a T-s csávó mikor a pixelhibát kereste, csak két kisebb buborék volt rajta :(

Olyan fóliát tudtok ajánlani ami kevésbé ujjlenyomatgyűjtő?

(#27030) Frozzy


Frozzy
őstag

egyre roszabb élményeim vannak a telefonnal kapcsolatosan :/ kezdődött a gradiens hibával és a ram hibával. most ittvan hogy nyikorog a hangerő gomb.. és a telefon oldala. fater telefonján most ott járunk hogy a nyikorgó dolgok nincsenek meg, de a power gomb nagyon szarakszik, hol érzékel hol nem.. akkor most hova forduljak t-mobile? :S enyi hibával egy készüléknél nem lehet találkozni. nagyon sajnálom :/ de a power gombos már inkább komplikált hiba :S ja és haverom már vitte ugy visza hogy az egész érintő kijelző nem reagált semmire :S

[ Szerkesztve ]

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27031) llaszlo válasza Frozzy (#27030) üzenetére


llaszlo
veterán

Javítani nem tudják, csak cserélni. Szóval kaptok új telót.
A múlt héten amikor az én telómat adtam szervízbe kérdezgettem a telókról. És ott mondta a szervízes srác, hogy csak cserélni tudják.

Én maradok a Desire mellett. Tény, hogy drágább, de olcsó húsnak ...

[ Szerkesztve ]

(#27032) balhmm


balhmm
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az eredeti mail klienst hogyan tudom felrakni a telefonra? Mert az új romban nem találom.. K-9el valamiért nem jön össze az exchange beállítás.

(#27033) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

A Froyo stock (eredeti) háttérképeit honnan tudom letölteni/zipből kiszedni?

(#27034) Ren Hoek válasza Frozzy (#27030) üzenetére


Ren Hoek
veterán

A nyikorgógombokra tegyél egy nagyon pici tűhegynyi WD40-et. Nekem csavarlazám van itthon, lehet majd azzal fújom ha kell. Ez jó rá elvileg...Vagy próbáld erősen bepattintani mert lehet nem akadt be a pöcök teljesen.

Menj be egy T-szervizbe, kicserélik a gombbal sztem.
Egyedül pixelhiba amire nem cserélhetnek...

A lényeg, hogy akadályozza a használatban. Nincs szerviz csak cserélnek, 2 évig. Akkor lesz gáz, ha már nem gyártják a telefont... De akkorra már sztem lesznek ilyen áron sokkal újabb gépek, és akkor adnak helyette egy olyat.

Az viszont biztos, hogy jelen pillanatban ennyiért nem kapsz ilyen tudású cuccot, még ha sok nyűg, meg garis problem is van vele.

Más: Lemértem SpeedTest-el 6 MB/s-el jött wifin a cucc, ez elég jó. Ennek ellenére a böngészés vmi iszonyat tetű lassú, pedig a router mellett állok. Mindhárom böngészővel kipróbáltam, hosszú másodperceket kell várni míg betöltődnek az oldalak (vagy a mobilos böngészés ilyen mindenkinél, minden telefonon?)

Összehasonlítva laptop vs ez, hát tetű lassú. Gyári rajta minden.

2.1 van rajta, és nem fogok felrakni garázsromokat... Időm se kedvem sincs bugokat keresgélni, meg molyolni ezzel. Majd hivatalos 2.2

Szóval 2.1 nálatok is ilyen gyászos wifin keresztül? Vagy a WPA2 miatt lehet?
Mert másik lakásban titkosítatlan nyílt wifit talált, és mintha egy icipicit gyorsabb lenne pedig épphogy 2-es a jel és dobálja néha.

[ Szerkesztve ]

(#27035) bikebutcher válasza Alexios (#27023) üzenetére


bikebutcher
csendes tag

mert rosszul számolja az ebay
kb 3man álltunk rá a témára és mindhármunknak 2300ft/db áron jönne ki akármennyit rendelünk mivel eleve magas hong kongban a tok ára + ebay % + posta
csak a csomag postázása 300 CNY

@esox gratulálok a vételhez, szerintem ez most nem ki az ügyesebb játék már 60 rendelés van még 40 és lesz 100 zte tulajnak ugyan olyan tokja 1000ftért
van akinek számít a 800ft van akinek nem

@bunnyhu nem egészen pontsan de a lényeg hogy az ebay-es srác berendelt 1000db minden színből és mivel ő gyártótól veszi kb 1 dollárra jön ki darabja, innentől csak lehúzás
viszont akármennyire kerestem én sajnos nem találtam free shippinggel ilyen tokot.

mindenesetre 50 db még mindig maradni fog ugyan ugy 1000/db áron szóval egy ideig lesz tok ellátás..

@Ren Hoek véd sokat. ráadásul ennek a tipusú házborításnak jellemzője hogy "lehámlik" a használattól, a tok meg legalább megóvja

egyébként fóliákkal meg rogyásig van a net, 1-2 dolláros tételek és az valóban free shipping

[ Szerkesztve ]

(#27036) Arm0red válasza Frozzy (#27030) üzenetére


Arm0red
csendes tag

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#27037) HDR123 válasza laci.k (#26907) üzenetére


HDR123
tag

Webshopból vettem múlthéten és hibátlan.

(#27038) Alexios válasza bikebutcher (#27035) üzenetére


Alexios
veterán

nem értelek, direkt rámentem a rendelésre, mikor összegzi is csak azt mutatja, hogy 3,5 + 3 font, nem dobja meg hirtelen az árat. Ha 3 font van kiírva akkor 3 font, nincs olyan hogy utólag variál.

(#27040) r0by válasza api29 (#27039) üzenetére


r0by
addikt

:DD :C

(#27041) andorko


andorko
csendes tag

Valaki tud olyan navi progit, ami fut a bladen, és elméletben támogatja a TMC-t, és esetleg ennek valami beállítási felülete is van?
Ha valaki tud, akkor az privátban IS írja már meg, mert a fórum számomra idő hiányában követhetetlen

[ Szerkesztve ]

(#27042) V.Stryker válasza andorko (#27041) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A TMC-t a hárombetűs hazai navi is támogatja és megy is a blade-en simán. De a TMC_hez TMC antenna kell, az hogy csatlakoztatnád?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#27043) Moon70 válasza esox (#27025) üzenetére


Moon70
tag

Kérdés: a Blade ezzel a gumis "gatyával" belefér a bőr tokba?

[ Szerkesztve ]

(#27044) andorko válasza V.Stryker (#27042) üzenetére


andorko
csendes tag

A blade-n futó változata is támogatja a TMC-t? van neki beállítás felülete?

(#27045) Lasy válasza andorko (#27044) üzenetére


Lasy
veterán

Külön antenna kell neki, tehát nem tudod csaktlakoztatni a telefonhoz, így nem tudod használni, így érthető?

+36702778032

(#27046) trapi80


trapi80
tag

Valaki fel tudná tenni a gyári csengőhangokat? Most olyan rom-ot használok, amiben sajna csak 3 db van. Köszönöm!

Üdv: Roland

(#27047) andorko válasza Lasy (#27045) üzenetére


andorko
csendes tag

Értettem elsőre is hogy nem tudok TMC antennát csatlakoztatni a kütyühöz, de nem ez volt a kérdés. (Szerintem a TMC antenna a bladeben már benne van)

(#27048) Lasy válasza trapi80 (#27046) üzenetére


Lasy
veterán

soha nem használtam őket, mindig sajátot használok. :D

+36702778032

(#27049) Lasy válasza andorko (#27047) üzenetére


Lasy
veterán

Ha azt hiszed benne akkor csak a fájlokat másold a conect/tmc mappába, és meglátod.

+36702778032

(#27050) andorko válasza Lasy (#27049) üzenetére


andorko
csendes tag

Tehát:
Ha lehetne hozzá hardveres TMC vevőt csatlakoztatni akkor az a conect/tmc mappába másolgatna fájlokat?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.