Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6701) ngyjns


ngyjns
tag

Van egy béna kérdésem a Gameloft új HD-s játékai mennek ezen a gépen most vennék ilyet, tehát a következőkkel van valakinek tapasztalata: Asphalt 5 HD, Assassin's Creed™ - Altaïr's Chronicles HD, Dungeon Hunter HD Gangstar: West Coast Hustle HD Hero of Sparta HD?

(#6702) bba


bba
tag

egy kérdés azoktól, akiknek már van ilyen készüléke:
Ez az a bizonyos emlegetett gradiens hiba, ami, ha a túlfeszt korrigálják a következő ROM-okban, akkor eltűnik: ?:F
[link]

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6703) bartiiiiiii


bartiiiiiii
csendes tag

Sziasztok! Olyan problémám lenne h egyszerűen megszűnt a 3G a telómon, és nem is hajlandó sehová sem csatlakozni. Próbáltam újraindítani minden, de semmi. Nyomkodni szintén nem nyomkodtam semmit(legalább is tudtommal). A beállításokban az állapot résznél meg azt írja h a mobiltelefon hálózat típusa ismeretlen, a mtelefon hálózat állapota pedig: kapcsolat bontva.
Most nemtom h én nyomtam el véletlen vmit, vagy mi. de remélem nem halt meg a teló.

+az akku állapotára azt mondja h kisütés. Akkor az most mi? jelenleg elég tré az aksi időtartamom.

köszi a segítséget.

Galaxy S7

(#6704) rum-cajsz válasza bartiiiiiii (#6703) üzenetére


rum-cajsz
őstag

T-mobile rendszer hiba. kb 1 órája
És úgy látszik országos

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#6705) kurion válasza ngyjns (#6701) üzenetére


kurion
senior tag

Assasin's Creed ez biztos megy rajta. Aztán hogy más megy e? ki kell próbálni :D

NFS Shift
Hero of Sparta

[ Szerkesztve ]

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#6706) maláj


maláj
őstag

izé
a Dell XCD35-ös mobiltól a ZTE Blade csak a szitázásban különbözik vajon :F

(#6707) Ronam válasza Mitics (#6696) üzenetére


Ronam
addikt

vidd vissza a telót mindenképp.nem hinném hogy a rommal van gond.szerintem nem érdemes most elkezdeni a recoveryvel szarakodni.vidd vissza.kapsz 1 újat,azt majd utána hackelhetsz :)

[ Szerkesztve ]

(#6708) Simtu válasza Simtu (#6685) üzenetére


Simtu
senior tag

Valaki?

(#6709) Addel


Addel
senior tag

Az [Orange] -nál a specifikációk között azt írják "internal memory 150MB" , ezek szerint nem csak amoledről tft-re váltás történt náluk, hanem ugyan azt fogják ők is kapni, amit a magyar t-mobile.

[ Szerkesztve ]

(#6710) bba válasza maláj (#6706) üzenetére


bba
tag

úgy tudom igen, a belső ugyanúgy a ZTE blade vmelyik változata, de majd a többiek megerősítenek (vagy cáfolnak)...
igaz majd kényszer ennyiért adják a név (DELL) miatt, mint a ZTE-ket...

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6711) Dashes válasza Addel (#6709) üzenetére


Dashes
őstag

A belső memória és a RAM nem ugyanaz. 512MB RAM van az új szállítmányban is.

(#6712) tildy válasza Addel (#6709) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezt már leírták pár helyen, mire vonatkozik.... Most néztem az előbb a telón 414,81 MBt ír az internal memorya , ez szerinted ugyanaz mint otthon?
bba: nem elírás: a 150 MB az a szabad memória, amit megkapsz akkor, amikor bekapcsolod. Nekem is annyit írt ki kb, miközben az internala fenti. Valahol valamelyik fórumon leírták, mit jelent pontosan ez a 150es dolog.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6713) bba válasza Addel (#6709) üzenetére


bba
tag

ezt kizártnak tartom, ilyenről nem olvastam a külföldi fórumokon az UK-s változatról (csak az OLED vs. TFT-t), csak vmi elírás a wbshopban.. :U

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6714) ovecs válasza bba (#6713) üzenetére


ovecs
senior tag

Megeri UK -bol hozatni az 512Mega miatt ? Mert ugy nez ki h UK bol es Svajcbol is tudnek hozatni, az utobbinak eleg szimpatikus az ara :U
130MB freier Speicher,
Akkor ez most 256 os ?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6715) Dashes válasza ovecs (#6714) üzenetére


Dashes
őstag

512MB RAM van a svácji változatban is.

[ Szerkesztve ]

(#6716) bba válasza ovecs (#6714) üzenetére


bba
tag

pontosan nem tudom ,de e [link] szerint oda is 512MB érkezik.

256-ast mi, magyarok ,a görögök, és indiaiak kaptak csak.

a 150MB másra vonatkozik.

a svájci tényleg jó árban van, már ha kapható még náluk, ott is elkapkodták, volt rémhír hogy pixelhibásak, legalábbis 1 fószer feltett egy videót róla youtubera, de szerintem hozzájuk is új szállítámány érkezett/érkezik lassan, azok nagy valószínűséggel már nem pixel hibásak.

általában az első szállítmányok voltak nagyok rosszak náluk is, ill nálunk is itthon. Egyedül UK-ban volt egyedi eset, hogy oda OLED-del érkezett és emiatt a kijelző hibák kisebb %-ban jelentkeztek, mint ahová TFT-st szállítottak.

[ Szerkesztve ]

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6717) bba válasza bba (#6702) üzenetére


bba
tag

erre vki? :F aki már tapasztalt ilyet és a sokadik telefonja ill. ROM témában is otthonasan mozog:F

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6718) Tomate válasza bba (#6702) üzenetére


Tomate
veterán

Én nem tudom elképzelni, hogy a kijelző feszültségét, tudják korrigálni szoftveresen...

[ Szerkesztve ]

(#6719) Murderer69


Murderer69
őstag

sziasztok
valaki lenne oly segítőkész akár priviben is
hogy megadná szükséges dolgokat a rom cseréhez?
mert az 1hsz-ban lévő leírásban halottak illetve nem jók a linkek...

más tegnap ugye megvolt az első töltés és rohadtúl felmelegedett a teló elméletileg elő kellett volna jönnie a kijelzőhibának de (kop-kop) semmi :D

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6720) Moleman válasza bba (#6702) üzenetére


Moleman
addikt

Korrigálni nem tudom, hogy kell, én is olvastam, de használat közben nem zavaró.
Nekem kicsit halványabb és majdnem a fehér részben van. Tehát még kevésbé feltűnő.
Ennyiért nem tudom, megérné-e garanciával rohangálni :)

(#6721) Glatius válasza bba (#6716) üzenetére


Glatius
őstag

Nem kaptuk, hanem rendeltük. Senkit se vertek meg a ZTE-nél, hogy nem viheti a jobbat, egyszerűen ezzel a processzorral nem érdemes nagyobb kiépítést csinálni, mert az utasításkészletében nincsenek meg azok, amik igazán naggyá tennék. Szerintem a 256 mega (-96M videoRAM) egy ésszerű változat, hiába lenne rendszertálca, meg multitasking, azt már az akksi sem bírná.

[ Szerkesztve ]

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6722) Lawboy válasza Murderer69 (#6719) üzenetére


Lawboy
tag

Gangstar West ......
Menne ezen a mobilon?2.2-es androiddal?

Üdv!

(#6723) Glatius válasza Murderer69 (#6719) üzenetére


Glatius
őstag

A kijelzőhiba nem melegre jön elő, hanem hidegben csökken megszűnik. Ha a tiéd jó, akkor az üzemi hőfoktartományban jó a beállítás.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6724) tildy válasza Tomate (#6718) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem ez a szürke gradiens hiba a tieden is volt, nem? Mintha csekkoltam volna azon is, és ott is volt ez a kékes csík, mintha azt a szürkeárnyalatot nem tudnáé megjeleníteni. De a taskbaron , és máshol se a tiéden, se BB-én nem látok ilyet. Csak az említett weboldalon.
bba:
Amúgy az a fura sehol máshol nem látszott ez a kékes szín, csak az említett tesztoldalon, és minden pixel jó, és gyönyörű képe van a telefonnak

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6725) tblack válasza Moleman (#6700) üzenetére


tblack
csendes tag

Nekem az ablakból is megy a gps. Igaz nincs szemben az ablakkal semmi magas épület.

(#6726) Tomate válasza tildy (#6724) üzenetére


Tomate
veterán

Nekem semmilyen hiba nincs a kijelzőn... Gyönyörű. Nincs kék csík power controllnál, sehol nem vettem észre hibát.

(#6727) bprubin


bprubin
tag

Sziasztok!
Arról érdeklődnék, hogy Magyarországra érkezik-e majd az amoled kijelzős változatból valamelyik gsm-boltba, vagy van e hír róla?

(#6728) volvoguy


volvoguy
addikt

Vki találkozott hasonlóval?!

Van pénz a kártyámon, van térerő. Mégsem tudok sem SMS-t küldeni, sem fogadni. Ha magamat próbálom hívni, nem tudom, és én sem tudok hívni senkit, tök süket a telefon. A poén az, hogy reggel még jó volt minden....bnőm hívott 7körül, azóta hozzá se nyúltam a telóhoz, nemtom mi lelte.

Kivettem az akksit, a SIM-et, próbálok hívni, erre magától befejezi a hívást....

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6729) requal


requal
csendes tag

Helló, annyit szeretnék kérdezni hogy nekem nem 256 ram van hanem 161,01 M ezt írja a feladatkezelő.
Annyit kérdeznék ez másnál is annyi vagy csak nálam?
Ezért vissza lehet vinni?

A választ előre is köszönöm.

(#6730) meekrab válasza volvoguy (#6728) üzenetére


meekrab
tag

A T-mobile rossz..

[ Szerkesztve ]

(#6731) asturel válasza volvoguy (#6728) üzenetére


asturel
őstag

(#6732) Glatius válasza bprubin (#6727) üzenetére


Glatius
őstag

Senki nem tudhatja előre, melyik cég mit fog rendelni, a T-nél ZTE blade-et árulnak, az pedig ilyen. Ám ha visszaolvasol, az AMOLED (és nem "amoled) kicsivel modernebb, de többet eszik, nem kékül, hanem rózsaszínesedik, kevésbé érzékeny az érintésérzékelése, és még a ráeső fényben rosszabbul is látszik.Az élettartamról pedig senki nem tud eleget.

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6733) bba válasza requal (#6729) üzenetére


bba
tag

szerintem mindenkinél annyi, mivel az op rendszer ill a videomeghajtó 95-96MB elvesz mindig belőle

''Semmi sem állandó, csak a változás örök.''

(#6734) Glatius válasza requal (#6729) üzenetére


Glatius
őstag

256 mega RAM-od van amiből még kér egy keveset a video processzor, mint a PC-k alaplapi VGA egysége. Ha ezzel visszaviszed, kinevetnek. (Vagy ha nem elég képzett az ügyfeles akkor cseréli, de amiokor a másikat kicsomagolja, ugyanezt fogja látni.)

Mérnökkel vitatkozni olyan, mint varacskos disznóval iszapbirkózni. Hamar rájössz, hogy piszokul élvezi! :-P

(#6735) requal válasza Glatius (#6734) üzenetére


requal
csendes tag

köszi a választ.

(#6736) tildy válasza Tomate (#6726) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem a power controlnál mondom. Ezt lesd meg, mintha emlékeim szerint a tieden is lett volna pár szürkeárnyalat, ami nem olyan , mint szgépen. De nem vagyok így utólag biztos benne.

Power control ezen is tökéletes , nincs gradiens hiba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6737) Ronam válasza Lawboy (#6722) üzenetére


Ronam
addikt

én tegnap próbálgattam a játékokat 2.2 alpha4en.

modern combat hd elindult,nem is akadt viszont pop-upolt a game,azaz a texturák elég furák voltak :)

fifa 10 hibátlanul fut

raging thunder hibátlanul fut

asphalt 5 is tökéletesen megy

Hero of Sparta-t nem sikerült elinditani,azt irta nem eredeti verzió :)

dungeon huntert 4 romon teszteltem egyiken se indult

Real football hibátlanul megy

a többit majd este tesztelem :)

T-s romon ne is próbálkozzatok játékkal mert halál :D,iszonyat hogy akadozott minden.érdemes felrakni az aplha4et.tegnap linkeltem belőle lite és full verziót

[ Szerkesztve ]

(#6738) requal


requal
csendes tag

nektek az akkumulátor hogy bírja?

(#6739) volvoguy


volvoguy
addikt

De hh csak az én telóm iylen a lakásban? A szüleimé kiafogástalan, pedig anyámnak egy elég fapados Samuja van, apámnak meg egy 5 éves Motorolája....mindenki T-s a családban....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#6740) sch_a


sch_a
addikt

Természetesen pixelhibás a webshopból rendelt telefonom :( Ha most visszamegyek, és nincs náluk, amíg nem kapnak nálam maradhat ez, vagy ott kell hagynom? Csak mert amit eddig használtam telefont, az tönkrement...

(#6741) Ronam válasza requal (#6738) üzenetére


Ronam
addikt

szörnyű fos az akksija,nekem 1 napig se bírja.igaz elég sokat használom 3g-re és wifire is egyaránt

(#6742) Ronam válasza sch_a (#6740) üzenetére


Ronam
addikt

nem kell otthagynod,majd ha lesz raktáron vidd be és cseréltek :)

(#6743) uki válasza Ronam (#6741) üzenetére


uki
aktív tag

A többi okostelefon sem bírja jobban, ha sokat nyomogatod! Ez nem blade hiba. Persze jobb lenne egy 1500-ös akksi az igaz.

"this is just a punk rock song written for the people who can see something's wrong"

(#6744) requal válasza Ronam (#6741) üzenetére


requal
csendes tag

én is használom elég sokat de külföldi forumokon is panaszkodnak hogy lemerűl magától.. :DD

(#6745) Ronam válasza requal (#6744) üzenetére


Ronam
addikt

ez van sajna.én éjszakára mindig felrakom töltésre,így vmennyire orvosolható a probléma

(#6746) zsoltocska67 válasza volvoguy (#6739) üzenetére


zsoltocska67
csendes tag

Nem a telefonon múlik, hanem a hálózaton. Attól függ ki hol van. Több helyen olvasható, hogy összeomlott a T hálózat.

(#6747) Moleman válasza Lawboy (#6722) üzenetére


Moleman
addikt

T-s rommal is megy, autóban kicsit szaggat, gyalogosan tökéletes. :)

(#6748) Ronam válasza Moleman (#6747) üzenetére


Ronam
addikt

t-s rommal?:D nálam iszonyat mód szaggatot,de nem csak ez a game.az összes többi.rakás fos a t-s rom már sorry :)

(#6749) Murderer69 válasza Murderer69 (#6719) üzenetére


Murderer69
őstag

(#6719)? valaki? :F fontos lenne tényleg...

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.