Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) Saccco válasza xdx@ (#8000) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gondoltam, hogy kapsz az alkalmon. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8002) Ronam válasza geeb82 (#7998) üzenetére


Ronam
addikt

még mielőtt feltennéd a játékot érdemes lenne rom-ot cserélni.kétlem hogy gyári romon futni fog a fifa 10. 2.2-n is van hogy kicsit akad

(#8003) volvoguy válasza Saccco (#7991) üzenetére


volvoguy
addikt

Nos, a Task Killerben a következő alkalmazások vannak Ignore listán:
- Palmary Weather Pro
- Missed Reminder
- Advanced Task Killer Free
- Extended Controls
- Circle Battery Widget

Az akkumulátor-használatnál pedig:
- Android rendszer:98%
- Cella készenlét: 2%

Felatatkezelőben a megszokott dolgok futnak, és Launcher Pro Plus vanfenn, használom az FB, Contacts, Calendar widgeteket.

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8004) 72mviktor válasza api29 (#7989) üzenetére


72mviktor
senior tag

80 mb szabadon??Hogy az istenbe??Nekem 60 nál még sose volt több,de álltalában 35-20 között mozog :F

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#8005) gabaglukk válasza 72mviktor (#8004) üzenetére


gabaglukk
csendes tag

nalam 50-55 az altalanos, de idonkent nekem is felszabadit 80-85 megat.
pedig en hasznalok "hasznalhatatlanlivewallpapert" is :)

(#8006) Land válasza Saccco (#7996) üzenetére


Land
veterán

Akkor ezek szerint jelenleg a Ronam féle ROM-ok a legjobbak, legstabilabbak, legkevésbé bugosak?:)

Sajna pénteken lesz 3 hete, hogy Miskolcra nem képesek egy új Bladet leküldeni nekem az elromlott helyett. 2 időpontot nem tudtak betartani(2 pénteket) és ma kedd van és még mindig nem szóltak. Elvileg futár hozza, de szerintem max csiga húzhatja Pestről már másfél hete. Aki lát egy csigát Blade-del, az kérem hozza el Miskolcra. Köszönöm!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8007) 72mviktor válasza gabaglukk (#8005) üzenetére


72mviktor
senior tag

Akkor nálam mi a franc huzza le ennyire?Semmi extrát nem látok a futó processeknél...
Zárójelben jegyzem meg hogy még így sem lassult be sose,de winmonál is ez a qrva memoria volt a vesszőparipám :D

Land
Én már kivertem volna dilit az biztos.Csodálom a türelmed.

[ Szerkesztve ]

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#8008) sto1911 válasza 72mviktor (#8004) üzenetére


sto1911
veterán

Az Android rendszernek mas a memoriakezelese, nem ugy szabad a memoria, ahogy te azt gondolod, nem ures, hanem futott programokat tarolhat benne. Szukseg eseten ezek a programok gyorsabban indulnak, de ha kell meg plusz ram, akkor ezek kiuritesre kerulnek. Ha megnezed a Beallitasok > Alkalmazasok > Futo alk. alatt, akkor irja, hogy Elerheto 17 + 53 9-ben. Ez azt jelenti, hogy tenylegesen szabad 17 MB ram, valamint fel tud szabaditani meg 53-at. Ez ossz. 70.

Emiatt tok felesleges taskmanagereket meg ram-pucolokat hasznalni.

Valaki javitson ki, ha tevednek.

(#8009) bbandi


bbandi
tag

Valaki javasolta korábban a No Lock nevű programot azoknak akiknek elég a power gomb képernyőzárnak.
Nekem viszont elég sok gondot okozott, ugyanis sok widget (valamilyen digital clock-ot használok) a lock screen eltűnésekor frissíti magát és főleg a blade wifi fix is, ergó ha letiltottam a lock screent az óra hajlamos volt hülyeségeket mutatni, a blade wifi fix pedig soha nem aktiválódott.

(#8010) 72mviktor válasza sto1911 (#8008) üzenetére


72mviktor
senior tag

Ahhháááá...akkor itt van a kutya elásva...bár most hogy nézem,nálam most 14+48 10 ben.Ez akkor 62,de ez még messze van a 80 tól. :U

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#8011) litter válasza bbandi (#8009) üzenetére


litter
tag

Írtam már, de ha a No Lock pl autostartol, akkor a pin kódot sem engedi beírni, csak miután deaktiváltad. Nem tud valaki másik appot?

(#8012) Land válasza 72mviktor (#8007) üzenetére


Land
veterán

És fog változni ha hisztizek?:(

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#8013) DoboWx


DoboWx
csendes tag

Üdv!

Valakinek van valami tapasztalata a SetCPU for ROOT Users nevű programról? Mennyire éri meg, illetve mennyire szabad ezzel ZTE Blade-en szórakozni? Illetve működik-e egyáltalán, tehát valóban nő a teljesítmény? :)

(#8014) 72mviktor válasza Land (#8012) üzenetére


72mviktor
senior tag

Hát nem tudom...de az tény hogy mivel a zte-nek nincs nálunk szervize ezért ugye egyértelműen cserélni kell a készüléket.Na már most ne ****meg hogy egy cserére 3 hetet kelljen várnunk.Ez már minősíthetelen.Szerintem. :W

Lehet hogy a gólya hozott,de az ördög visz el.....S Note 3 Omega v6

(#8015) pantomimes válasza 72mviktor (#8010) üzenetére


pantomimes
aktív tag

Nekem voda 845-el pontosan ilyen problémáim voltak, a task killerezés segített picit, de éreztem hogy ez nem végleges megoldás.

Az autokiller-t tudom ajánlani, marketen is fent van, nekem tökéletesen működik, nem kell nyomkorászni mint a task killert, szépen, csöndben teszi a dolgát. Egyébként nekem még az adw launcher volt ami evett sokat, a launcherpro már barátságosabb ilyen szempontból.

(#8016) Zozoka73


Zozoka73
tag

Kicsi drágaságom megkapta ma az első fekete pontját (alpha4lite).
Délben hívták, beszélek, leraktam. 4kor hívnak, tapperolom a kijelzőt, semmi.
Nyomkodok össze-vissza( :DD ) semmi. Csak az akksi kivétel segített!
Ötlet, hasonló tapasztalat?

Z.

(#8017) volvoguy


volvoguy
addikt

Milyen Offline, adatforgalom nélküli navigációt tudtok Androidra? A telefonom nincs rootolva!!!!

Van a hárombetűs - ájgó, és a Sygic Aura....az ájgóból melyik jelenleg a legfrissebb? És elmegy nem rootolt telón, mivel kb. 30 mega szabad helyem van....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8018) Lawboy


Lawboy
tag

Sziasztok!
Elvileg SKYFIRE lejátsza a Flash Tartalmakat ha rárakom a Blade-re nem?
Nincs valami ötletetek a következőkre:-Akku nagyon hamar lemerül 1 nap alatt .
- Hangerő halk.(nem annyira de azért nem is hangos)
- Csengetési hangerő nem hangos annyira.

Üdv!

(#8019) Simtu


Simtu
senior tag

Nekem eléggé szaggat 2.2 alatt az inga (képernyő feloldó). Mivel lehet orvosolni?

(#8020) zsombi915 válasza 72mviktor (#8014) üzenetére


zsombi915
csendes tag

Csak 3 napon belül (vagy 8) cserélnek készüléket, vagy ha javíthatatlan.
Az enyémen pixelhiba van, és kicsúsztam a 3 napból, mer akkor még nem olvastam a fórumot és nem is gondoltam rá hogy lehet esetleg hiba...
De visszamentem t-be, aztmondta hogy vagy most beadom, és kb 3 hét múlva visszakapom, vagy január elején bemegyek a t-s szervizbe, és akkor kicserélik 1 órán belül a képernyőt,mivel akkor már lesz raktáron képernyőjük.
Ergo, ha hivatalos szerviz nincs is, de a t-s szervizesek bizony megcsinálják, ha tudják.

(#8021) Saccco válasza Lawboy (#8018) üzenetére


Saccco
nagyúr

1. HSZ - A_ScHuLcZ kiegészítése a hangminőség javítására.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8022) fanthomee


fanthomee
tag

Sziasztok! Ma én is boldog tulajdonosa lettem egy pengének. Ma este azt hiszem későn lesz alvás... Első ránézésre nagyon-nagyon jó kis telcsó. Egyelőre csak ennyit akartam mondani :D

(#8023) Lawboy válasza Saccco (#8021) üzenetére


Lawboy
tag

Thx.
És még v.mi.
Eddig 704x400 as felbontásos xvidet próbáltam rajta és simán vitte.
yxplayerel játszottam le nagyon jól vitte.
aszem nincs messze a HD-től.
720X480
vagy nem?(nem nagyon értek hozzá.)

Üdv!

(#8024) orrlyuk válasza volvoguy (#8017) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Ájgó nincsen megvásárolható, amolyan van, de nem véletlenül nem forgalmazzák. Sajnos alig összehasonlítható a gyártó többi termékének (pl. Primo) színvonalával, egyetlen dolog szól(-hat) mellette, a térképe.

Sygic Aura nagyon tetszeni fog, és most karácsonyi akcióban olcsó is. Én jelenleg ezt használom. A térképe kicsit régi, de gondolom, ez helyfüggő is.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8025) Saccco válasza Lawboy (#8023) üzenetére


Saccco
nagyúr

A fullHD 1920x1080, HD vagy 720p 1280x720, DVD 720x576.
A 720x480 elég messze van a HDtől. :DDD

ájgó:
Az androidos ájgó az iGO Amigóval egyezik meg azért fosh. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8026) tanygab válasza fanthomee (#8022) üzenetére


tanygab
tag

Én is ma vettem meg, kb 1 órája (hála Murderer69-nek aki irányba állított, hogy hol kapható még... :DD ) Egyenlőre ismerkedek vele. Mivel itt nincs wifi ahol most vagyok, így csak este fogok gradiens hibát nézni, pixel hiba keresésre meg mindjárt bevonulok a budiba... :))

(#8027) litter válasza Zozoka73 (#8016) üzenetére


litter
tag

Ugyanez volt nekem is ma délután az alpha4-el!
Nem hiszem hogy bárki nem fogja magyarázni, de nem vagyunk egyedül legalább:)

(#8028) embe válasza Ronam (#7985) üzenetére


embe
nagyúr

.szvsz andros telefont venni dominoban a legnagyobb madárság:). - Miért?????? Én előfizu mellé vettem, a dominós sim meg ment a fiókba. Vagy úgy érted, hogy dominós simmel használni "madárság" ?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8029) Lawboy válasza Saccco (#8025) üzenetére


Lawboy
tag

:D ok keverem...
szval.
még a másik kérdés akk. hogy SKYFIRE-val nem megy a flash bladen?

Üdv!

(#8030) xdx@ válasza Lawboy (#8029) üzenetére


xdx@
aktív tag

Most kipróbálom neked.

(#8031) embe


embe
nagyúr

Kérdezem ismét : :DD
Hol lehet állítani a névjegyek menüben (vagy máshol ) azt, hogy a család név vagy a keresztnév legyen elől. Vagy van olyan névjegy és hívás kezelő progi ami bevált, és jó? A telón lévő megkeverte rendesen a családneveket és a keresztneveket.... :W Illetve a gmail oldalon, vagyis oldalra hogy lehet a névjegyeket vcf fájlokat egyben bemásolni. Csak azt találom hogy egyesével lehet bemásolni. Köszi a válaszokat! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8032) xdx@ válasza Lawboy (#8029) üzenetére


xdx@
aktív tag

Milyen oldalt nézzek meg?

(#8033) orrlyuk válasza embe (#8031) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Meglepődve tapasztaltam, hogy a 2.2 alpha 4 tud ilyet. (névjegyzékben menü gomb - display options - sort list by)

Számomra már későn, én egyesítettem a névmezőket anno, így garantáltan jó mindig a sorrend... :DDD

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8034) embe válasza orrlyuk (#8033) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem még a 2.1 fút rajta. :F 1 hete vettem, ismerkedek az android rendszerrel, illetve a telóval.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#8035) sto1911 válasza embe (#8034) üzenetére


sto1911
veterán

Akkor feltolod gmailre ahogy irtam, aztan ott egyesvel megcsereled, aztan ra a telora :) (nekem is 2.2 van)

(#8036) orrlyuk válasza sto1911 (#8035) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

VAGY: egyesíted. Elméletileg gagyi, de a gyakorlatban mi szól ellene? Keresni ugyanúgy lehet rá, stb.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8037) sydon


sydon
csendes tag

Akik esetleg gyors lemerülést panaszoltak, azoknak mondanám, hogy nekem is hasonló problémám volt, betelefonáltam szervízbe - lassan már napi hívás, iszonyú kedves a szervízes csóka akit basztatni szoktam - és azt mondta a jóember, hogy érdemes 3szori 16 órás fomrázó töltést nyomatni azoknak, akiknek problémás az akku. Mégegyszer leírom, akinek nem az nem kötelező.

A háromszori 16 óra azt jelenti, hogy lemerül, felrakod 16 órára, majd lemerül és még kétszer 16 óra. Nekem második 16 óra után kb kétszereződött az akksi teljesítménye.

Nagyon kérném azokat, akik jönnének trollkodni, hogy ez már nem olyan akksi, meg nem kell formázni, stb, hogy tudom én is, hogy elvileg nem szorul formázásra, de nekem bevált valamiért, és mást nem csináltam vele ami miatt javulhatott volna.

ahhoz hogy megértsd a rekurziót, meg kell értened a rekurziót

(#8038) volvoguy válasza sydon (#8037) üzenetére


volvoguy
addikt

Hát nekem nincs semmilyen programom beragadva,pár órája töltöttem, már 89%...és nem is nyomkodtam, 2X hívott a bnőm, és ennyi.....ideális esetben holnap délután 3ig 20% fölött kéne lennie.....

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8039) xdx@


xdx@
aktív tag

Class 6-os 8GB-os MicroSDHC kártyát szerintetek viszi?

(#8040) Saccco


Saccco
nagyúr

Új videó: Reckless Racing :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#8041) TOZ válasza 72mviktor (#8004) üzenetére


TOZ
addikt

200 felett...
De hat ez OSF :-)

(#8042) Alex91 válasza sydon (#8037) üzenetére


Alex91
félisten

Lehet, hogy csak ujra kalibraltad a merojet :).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8043) xdx@ válasza Saccco (#8040) üzenetére


xdx@
aktív tag

Jó a videó. :C

(#8044) zsombi915


zsombi915
csendes tag

Ezt valaki már próbálta?? ( (#7708) agressor12)
Nagyon tuti lenne ha megoldaná valaki és csinálna nekünk egy ilyen romot.

(#8045) realmadrid92


realmadrid92
tag

Lenne pár kérdésem a telóval kapcsolatban:
A procit lehet-e húzni? /érdemes-e/
Ha házilag teszem fel rá a 2.2-t az garivesztéssel nem jár, ugye?
gyári akksit lehet cserélni jobb teljesítményűre, ill. fülhallgatóját?

(#8046) TOZ válasza embe (#8034) üzenetére


TOZ
addikt

Ja, hogy Eclair. Abban aszem sehogy.

(#8047) Murderer69 válasza sippet (#7934) üzenetére


Murderer69
őstag

figyi maradjunk annyiba ha minden hasonló jellegű kérdésre mindenki válaszolna akkor visszaolvasva 10 hsz-onként ugyan azt látnád...

a másik meg az hogy ne minősíts ameddig én sem teszem főleg ne ilyen témában mert azért ezekben a dolgokban bátran vitába szállnék veled ;)

jah és a szerinted "gúnyos és fölényes a hangvétel" inkább poénos volt annak szántam de te magadra vetted pedig marhára nem neked válaszoltam nem is értem mit mártírkodsz de ha neked ez jó hát hajrá....

részemről a téma lezárva

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#8048) DIEGO15 válasza Saccco (#8040) üzenetére


DIEGO15
őstag

A játék karaj, de ez az irányítás :F

(#8049) sydon


sydon
csendes tag

Na haragudjatok, de valahogy elfelejtettem, hogy alpha-n vagy sima 2.1-n volt rola szo, de nekem natív[gyári] 2.1-em van és szeretném levenni a fényképezés hangot. Ha valakinek sikerült köszönöm a választ, amúgy nem végszükséglet, de hátha.

ja és ha valakit érdekel írok én is zte blogot[url="http://www.zteblade.tumblr.com"] itt[/url]. Semmi geekság, érthetően és egyszerűen a tapasztalatok használat során.

[ Szerkesztve ]

ahhoz hogy megértsd a rekurziót, meg kell értened a rekurziót

(#8050) DIEGO15 válasza sydon (#8049) üzenetére


DIEGO15
őstag

gyárin úgy tudom, hogy nem lehet.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  ZTE Blade - archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.